Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2020. május 26.

Kategória:   Kézkrémek

Limitált kiadás

A "Wiesenblumen" (mezei virágok) ajándékcsomag részeként kapható. Nem tartalmaz szintetikus illatanyagot, tartósítószert, színezéket, ásványi olaj alapú és állati eredetű összetevőket.

lupelupe

2019. március 21.

A csomagból ennek a kézkrémnek az illata lett nálam az ezüstérmes. Kellemes az állaga, gyorsan beszívódik, de hatása nem túl tartós számomra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 21.

Tvylvis

2018. november 30.

A trióból egy tetszett, egy nem annyira, de ez szerencsére jó irányba döntötte el a versenyt. Ez is kellemes kis kézkrém, gyorsan és maradéktalanul beszívódott. Tavasszal, nyáron elég volt a hidratálása is. Illatra szerintem mind a három hasonló volt, a csomagolás pedig telitalálat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 30.

magyaredina

2018. október 15.

Nekem az egész csomag tetszik. Nagyon jót tesznek a nagyon száraz bőrömmel.
Az illata egyiknek sem olyan nagyon jó, de ez ebből a szempontból lényegtelen, főleg, hogy elég gyorsan elillan.
Sűrű krémes állaga van, nem balzsamos. Könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 15.

Nekem az egész csomag tetszik. Nagyon jót tesznek a nagyon száraz bőrömmel.
Sűrű krémes állaga van, nem balzsamos. Könnyen beszívódik.

nicolekitti

2018. július 11.

Az illata szerintem egy az egyben az Alverde napraforgós arckrémére emlékeztet. Elolvastam a INCI-t és nem meglepően a második összetétel a napraforgó olaj. Pipacsot egyáltalán nem érzek benne ez így kicsit csalódás, de a cuki csomagolás kárpótol érte.
A krém állaga megfelelő este szoktam használni.
Az illatával sincsen bajom, mert a fennt említett arckrém az egyik kedvencem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

A krém állaga megfelelő este szoktam használni.
Az illatával sincsen bajom, mert a fennt említett arckrém az egyik kedvencem :)

boglarka88849

2018. április 25.

Elképesztően édes a csomagolása, kis piros pipacsok vannak rajta. Az illata nem tolakodó, finom és Ilcsi paradicsomos napozójára emlékeztet valamiért. Nagyon szeretem. Az állaga sűrűbb, mint amire számítottam, így inkább szárazabb bőrre ajánlott, szerintem én heti max egyszer fogom használni, elég lesz. Így sokáig ki is tart majd. Eddig tetszik!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

jkrisztie2

2018. március 26.

A csomagban 3 szuper kis virág illatú hidratáló kézápoló, nagyon szép, tavaszi hangulatú a csomagolása. Pici , így kisebb táskában is simán elfér ( állítom, még arckrémként is bevethető pl. utazáskor) Meglepi, hogy egy mini cuki körömreszelő is van benne, ami amolyan gyorssegély, ha út közben beszakad egy köröm. Nagyon tetszik az egész!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 26.

Antioxidánsok: Tocopherol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.