Lush

Ár:   2290 Ft, 4590 Ft, 7590 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100g, 240g és 500g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bridzs, Módosítva: 2016. október 1.

Ár:   2290 Ft, 4590 Ft, 7590 Ft
Kiszerelés:   100g, 240g és 500g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Hajkondícionáló mézzel, friss eperrel és vaníliával.

amywide

2014. július 28.

Én a Fair Trade Honey samponnal használom együtt, nem tudom hogy a kettő együtt teszi-e a csodát, vagy egyenként is működnének..Az én hajam mindenesetre nagyon hálás a használatáért, nem csak isteni illata lesz tőle, de puha maradt, talán kevésbé sérült és száraz, mint az első használat előtt. Felvitelkor olyan, mintha semmit nem csinálna a hajammal, aztán pár pillanat után ha lemosom, azonnal érzem a hatást. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 28.

joey!!!

2014. május 19.

Eddig az egyetlen Lush termék, ami nem győzött meg.. műanyag az illata, és a párom is azt mondta, hogy érzi a műanyag illatot, miután hajat mostam. Vékonyszálú, töredezésre hajlamos hajra nekem kevés, és drága is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 19.

mhajni90

2014. május 15.

Többet vártam tőle, de amit kell, azt teljesíti. Isteni illat, puha, könnyen fésülhető haj, tényleg nem nehezíti el. Viszont... Miért van benne SLS? Nem zavar kifejezetten, van SLS tartalmú samponom is (bár elég ritkán használom), de egy balzsamban? Így nem szívesen hagyom sokáig a hajamon. Lehet egyszer kipróbálom 2in1 samponként:D (mert így elvileg tisztítania is kellene...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 15.

dosaeszt

2014. április 15.

Hosszú hajam van, amit nehéz hajmosás után kifésülni, ezért próbáltam ki az American Creamet. Csak a tarkó alatti részt kenem be vele, nem használom az egész hajamra. Alaposan kiöblítem és csodásan ki tudom fésülni utána a hajamat. Az illata kb. 2 napig érezhető. Az ára is oké szerintem (4 hónapja használom és még a felénél sem vagyok). Plusz hajápolót is tudok utána használni (pl. hajolaj) és mégsem lesz nehéz vagy ragacsos. Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 15.

Bojca

2014. február 21.

Sajnos én sem tudom megcáfolni az előttem szólók véleményét ( pedig Lush rajongó hírében állok :D ). A vaníliás illat nagyon csábító és meggyőző, de használat után valahogy elmarad a varázs. Egy kicsit krémesebb állag sokat dobna az értékén. Mintát kaptam belőle (2 kis dobozzal), így nem bánta a pénztárcám a dolgot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 21.

kontrakcio

2014. január 22.

Az illata elképesztően jó, és megmarad a hajban is, de sajnos mint balzsam, kevés volt az én száraz hajamra. Azt egyébként nem értem, hogy szulfát mégis minek kell egy balzsamba, már csak ezért se venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 22.

zsanee84

2013. november 13.

egyetlen jó dolog benne,hogy jó illata van(plusz kis mennyiséget vettem belőle és remélem hamar elfogy!ugyanis gigamega zsíros lett tőle a hajam)többet nem veszem meg
két csillagot adok neki,de csak a fincsi illata miatt

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 13.

két csillagot adok neki,de csak a fincsi illata miatt

zsannasko

2013. november 12.

Az illata volt az amire felfigyeltem. Nagyon száraz a hajam, gondoltam teszek egy próbát. A mézes samponnal együtt használtam és nekem bejött ez a kombináció. Egy kis mennyiséget vettem először, de jöhet a nagy is. Puha lett a hajam és selymes tapintású. Nem nehezült el és nem kezdett zsírosodni sem (pedig a vékonyszálú, ezért tartottam ettől). Az illata sokáig megmarad és nagyon kellemes. Hosszú a hajam, és mivel gyorsan rendbe akartam hozni, ezért nem spóroltam, így gyorsan fogyott (a legkisebb kiszerelés 1,5 hónap). Amikor már kevés volt elkezdtem gazdaságosabban használni és így is ugyanaz volt az eredmény: puha és finom tapintású haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

necra

2013. augusztus 30.

Kaptam egy mintát és beleszerettem. Megrendeltem a nagy méretet, de végül csalódás volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

blanchee

2013. február 28.

Semmi különleges, drága, kevés van benne, de jó az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 28.

Semmi különleges, drága, kevés van benne, de jó az illata.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lanolin

További info az összetevőről a KM-blogon >>