Lush

Ár:   2290 Ft, 4590 Ft, 7590 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100g, 240g és 500g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bridzs, Módosítva: 2016. október 1.

Ár:   2290 Ft, 4590 Ft, 7590 Ft
Kiszerelés:   100g, 240g és 500g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Hajkondícionáló mézzel, friss eperrel és vaníliával.

beautygeek

2012. november 26.

Az illatát nagyon szeretem. Amikor kolis voltam és ezt használtam, az egész blokkban terjengett az illata és mindenki tudta, hogy én hajat mostam. Napokig bennemarad az illat a hajban. Ismerek olyanokat, akiknek mániája az, hogy illatos legyen a hajuk- nekik nagyon tudom ajánlani. Amúgy a hajat nem puhítja, a kifésülést nem könnyebbíti, szóval tényleg csak az illata az ami pozitív benne. Meg persze az összetevők :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 26.

nafradine

2012. november 15.

Engem is az illata csábított el!Semmi extrát nem nyújt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 15.

Engem is az illata csábított el!Semmi extrát nem nyújt!

Nyulomán

2012. november 13.

Úgy látom nem vagyok egyedül, azzal, hogy imádom az illatát..pont emiatt kértem belőle mintát egy kis tégellyel. Az illata a hajmosás közben és után is isteni, viszont a hatásából semmit se érzetem, mintha nem is kentem volna semmit a hajamra. Pedig háromszor használtam, keveset, többet és még többet tettem a hajamra, de nem igen vettem észre semmit.
Az illatáért továbbra is rajongok, néha beleszagolok az üres dobozkába, amiben volt. Lehet, hogy, ha nagyobb adagot veszek, több használat után meggyőz, bár szerintem, ha egy balzsam jó, akkor az elsőre is jó. Mindenesetre sosem fog kiderülne, mert messze nem jó annyira, hogy ennyi pénzt kiadjak érte. Az illata miatt azért kap egy jóindulatú 3-ast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 13.

Monee

2012. szeptember 25.

Ez volt az első találkozásom Lush termékkel, mondjuk több pénzt már nem is hagytam náluk :) Ez az illat, amit áraszt ez a hajkondícionáló teljesen megrészegített. Úgy rákattantam, hogy magamra sem ismertem..Mindenáron meg akartam szerezni, hogy egész nap ilyen illat áradjon a hajamból. Gyorsan le is szokatam róla, mert az illatán kívül egy nagy nulla ez a termék..Egyáltalán nem hidratálta a hajam, de semmilyen szinten, mintha nem is használtam volna balzsamot. Szerencsére a legkisebb kiszerelést vettem meg, de az sem volt túl olcsó. Úgy tűnik, a Lush-nál az orruknál fogva vezetik a vásárlókat :) Olyan orrfacsaróan illatoznak a boltjaik, hogy már több méterről érezni..Én is bedőltem nekik, de azóta sem megyek még a közelükbe sem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 25.

rose

2012. szeptember 25.

Ez volt az első Lush termék, amit használtam. Egyetértek az előttem szólókkal, a Lush igazából az illatokról szól. Telenyomják parabénnel és SLS-sel a termékeiket (egy kondicionálóba minek habképző anyag?), adnak hozzá egy csomó parfümöt, ami megrészegíti az embert, és nem bírja ki, hogy ne vásároljon legközelebb is ott, aranyáron. Én is bedőltem, és súlyos ezreket hagytam náluk. Akkor ábrándultam ki belőlük, amikor egyszer az üzletvezető lehülyézte a vásárlókat, amiért nem szeretik az SLS-t, mondván, "habképző nélkül nem lehet habzó terméket gyártani".. hát nem tudom, szerintem a szappanosított kókuszolaj ugyanolyan jó, sőt.. Hogy a termékről is írjak: az illatán kívül semmi pozitív hatását nem éreztem, de szinte napra pontosan a lejárati dátum után már az is borzalmas volt, így el sem használtam. Nem vagyok az a típus, aki nem vesz meg egy sampont azért, mert parabén van benne, de ez már a vevők olyan mértékű hülyének nézése, amit nem tudok elnézni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 25.

mimozi

2012. szeptember 20.

Nem lesz tőle olyan sima a hajam egyből, mint más balzsamtól, kissé gubancos is, de miután megszárad, valami isteni fényes és puha! Az illata pedig engem teljesen elvarázsolt! A kis kiszerelést vettem meg, ami kb 10-12 alkalomra volt elég (hátközépig érő hajam van), tehát kissé drága, de heti egyszeri kényeztetésre megéri és ezért újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 20.

melange

2012. szeptember 3.

Tényleg kellemes az illata, puhítani puhít de én egyáltalán nem érzem jobbnak a többi balzsamomnál... viszont a teljesítményéhez képest túl magas az ára. Az SLS-t totál nem értem:/ Kár a többi szép összetevőért. Nem venném újra:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 3.

rosa.love

2012. augusztus 4.

A legnagyobb jóindulattal sem érzek benne sem epret, sem vaníliát. A hajnak viszont jó tesz, legalábbis az enyémet puhává varázsolta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 4.

MademoiselleSumire

2012. június 20.

Illat:nagyon jó.A használat utáni egy-két napban valamelyest érezhető a hatása,nem csodaszer.Elszomorító,hogy SLS van egy kondicionálóban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 20.

vivuss87

2012. június 12.

szerintem amellett hogy nem túl kellemes az illata, még drága is és nem sokat ér. nem bántam meg, hogy csak kicsit vettem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 12.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lanolin

További info az összetevőről a KM-blogon >>