Lush

Ár:   2290 Ft, 4590 Ft, 7590 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100g, 240g és 500g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bridzs, Módosítva: 2016. október 1.

Ár:   2290 Ft, 4590 Ft, 7590 Ft
Kiszerelés:   100g, 240g és 500g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Hajkondícionáló mézzel, friss eperrel és vaníliával.

boreee

2012. május 20.

Egyetértek az előttem felszólalókkal, a Lushtól megszokott átlagos/aluli hatás egy jó illattal, ha valaki hidratálni akarja a haját ennél elkötelezettebbnek kell lennie, és nem az illatokra meg a színekre koncentrálnia. Bevallom beleestem én is ebbe a hibába, de hátha más tanul ezekből az értékelésekből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 20.

fru

2012. május 13.

az én hajam zsírosodott tőle és nem puhább. az illata, ami a nagymamám púderjére emlékeztet, minden más illatot elnyom az emberen, beleértve a parfümöt is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 13.

Lillaberek

Korcsoport: >54
2012. május 11.

Szerintem is túlmisztifikált. Nekem alkalmas hajkondícionálásra, és az illatával sincs bajom, de ezeknek a feltételeknek megfelel húsz másik márka is, amik ötödébe kerülnek. Hihetetlen egyébként, hogy az itt véleményt írók nagy része a kozmetikai termékek illatát minősíti, az dönti el hogy mennyire elégedett vele. Abszolút jól ráérzett erre a Lush, és a közepes minőségű termékeit ezzel adja el sokszoros áron, pedig már elég régen feltalálták a parfümöt is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. május 11.

Samybubu

2012. május 7.

Tényleg puhább lesz tőle egy kicsit a haj, de azért közel sem csodaszer, az illatán pedig van még mit csiszolni, de pozitívum, hogy nagyon tartós, még a következő hajmosásnál is érzem. Nem rossz de nem is olyan jó, mint amilyennek beállítják, az árát meg egyáltalán nem éri meg. Nekem a legnagyobb kiszerelésben van és szerintem soha nem fog elfogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 7.

beautygeek

2012. február 28.

Az illata fantasztikus. Még 2 nappal hajmosás után is érezni. Nem értek egyet az előttem szólókkal ugyanis azért nem olyan tőle a haj mint a többi hajbalzsamtól, mert nincs tele mesterséges anyagokkal amik rátapadnak a hajszálakra. Egyszerűen imádom, a 250 miliset szoktam venni és nekem 6 hónapig elég (hetente egyszer mosok hajat).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 28.

bunnyberry

2012. február 23.

Nagy reményekkel vettem meg, de sajnos csalódnom kellett.. Internetről rendeltem így nem tudtam, hogy milyen illatra számítsak. Annyira nem is tetszett az illata mikor megérkezett, valahogy másra számítottam. A hatása... Nálam semmit se ért. Pedig rendszeresen használtam, kb. a 3/4-ét fogyasztottam ki, a maradékot pedig hozzákevertem más hajpakoláshoz. Elnehezítette a hajam, és még kifésülhetővé sem tette..Pénzkidobás volt, ráadásul nem is egy olcsó termékről van szó. Ennél találtam sokkal hatásosabb és olcsóbb pakolást...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 23.

Laracska

2012. február 19.

Nekem nagyon puha, rendezett lett a hajam tőle. Az illata erőteljes, olyan mint a shimmy shimmynek. Én kedvelem, és tetszik, hogy sokáig érződik a hajamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 19.

chatterbox

2012. február 15.

Imádom az illatát, még napokkal a használat után is érződik. A hajammal viszont abszolút nem csinál semmit, mintha nem is kentem volna rá. Biztosan nem veszem újra, hiszen szaglásra bármilyen csábító is, számomra semmit nem ér.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 15.

benysoterz

2012. február 7.

Nagyon tetszik, hogy olyan durva és erős az illata, ami feldobja a rossz időt, de egyáltalán nem vált be. A barátnőmnek hosszú haja van, neki csodás puha lesz tőle és fényes, napokig érződik az illata. Én rengeteget rakok a hajamra (pedig csak váll alá ér, de elég sok és vastagszálú) és nem lesz tőle finom selymes puha. Még küzdök vele, hátha..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 7.

knifeofdreams

2012. február 4.

Ez talán életem egyetlen hajkondícionálója, ami nem kapott második esélyt, az első használat után repült a kukába, ami nagyon bosszantó. Az illata számomra valami elviselhetetlenül émelyítő volt, és nem túl kellemes érzés, amikor az embernek felfordul a gyomra a saját haja illatától. De tételezzük fel, hogy ez csak az én szubjektív véleményem, az viszont megbocsáthatatlan, hogy a hajam állapotán nem hogy javított, sokkal rosszabb állaga volt, mint nélküle. Ragadós, nehezen kifésülhető lett, elnehezült, lelapult, megdöbbentem ezen az eredményen.

Sajnos nagy csalódást okozott nekem, azóta messziről kerülök minden Lush üzletet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 4.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lanolin

További info az összetevőről a KM-blogon >>