Lush

Ár:   2290 Ft, 4590 Ft, 7590 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100g, 240g és 500g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bridzs, Módosítva: 2016. október 1.

Ár:   2290 Ft, 4590 Ft, 7590 Ft
Kiszerelés:   100g, 240g és 500g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Hajkondícionáló mézzel, friss eperrel és vaníliával.

dorkisz

2012. február 3.

Szeretem az illatát, bár nem vagyok vanília párti. Használat után könnyebb kifésülni a hajam, nem gubancolódik, nem is szárad ki. Napokig érezni az illatot hajmosás után is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 3.

kiskozmi

2012. január 30.

Vizes hajon nem éreztem,hogy lenne valami hatása,viszont könnyebb volt kifésülni,még az Aqua Nelly kifésülőmet sem kellett használni,ami nagy szó.Kb 2 napig éreztem a hajamon az illatát,és szerintem finom puha is lett tőle.Kevesebbet kell belőle használnom,mint bármelyik másik drogériában beszerezhető balzsamból.Szerintem megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 30.

soakau

2012. január 30.

Szeretem az illatát (ami sztem nem igazán epres), sokáig megmarad a hosszú hajamban, ezért mindig újra vásárolom. Eredetileg valamelyik samponkorong után használtam, mert azoktól eléggé gubancos volt különben a hajam, a problémát tökéletesen orvosolta. Mostanában alverde/alterra samponnal mosok hajat, ami után vagy balzsamot (pl ezt), vagy nem kimosandó hajvégápolót használok, így nem szokott probléma lenni a fésülködés.
A flakon nekem kézre áll, kevesebbet használok belőle, mint hajdanán a drogériás balzsamokból. Kb fültől kezdve kenem a hajamra, így semmilyen zsírosító hatást nem tudnék neki tulajdonítani. Egy kis flakont (100 gr) nagyjából fél év alatt használok el.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 30.

bignosedgirl

2012. január 25.

Nem éreztem azt a csodás illatot amit mindenki dícsért, és semmit sem használt a hajamnak, ugyanolyan száraz, gubancos maradt, ami ennyi pénzért szomorú

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 25.

chanello

2012. január 24.

Sokan dícslrték ezt is hát a hatás borzalmas az illata büdös se nem eper sem nem vanília a hajamat pedig egyátalán nem ápolta sőt még jól összeis gubancolódott,nnagy csalodás és .mégjó h minit vettem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 24.

horzso

2011. november 15.

Nekem bejött az illata, sokáig megmarad. Elég sok kell belőle ahhoz, hogy hatása legyen a hajamra, de ha a megfelelő mennyiséget rákenem, fényes és puha lesz tőle a hajam. Az ára miatt nem vásárolom, nagyon hamar elfogy és drága.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. november 15.

morning_glory

2011. október 25.

Nekem túl édes és mű az illata, de nem ez a legnagyobb baj, hanem hogy nem lesz fényes a hajam, hamarabb zsírosodik ha használom, és iszonyúan nehezen lehet csak kipréselni a flakonból (bár ez utóbbi talán jobb is, így legalább nem használom...). Drága ahhoz, hogy nem is hat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 25.

Minike

2011. október 19.

Ajándékba kaptam, először nagyon tetszett az illata, de hosszútávon rá lehet unni. A használatával eléggé lerövidül a két hajmosás közti időtartam. Hiába használom csak a hajvégekre és jól kiöblítem, mégis zsíros érzetű marad a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 19.

rianna

2011. október 4.

imádtam az illatát, több napig éreztem, de olyan gubancos lett tőle a hajam, hogy egyszer a fésűm is beletört a hajamba :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. október 4.

bogibooo

2011. szeptember 22.

irdatlan büdös, én sajnos buta módon télen vettem meg amikor meg voltam fázva és nem éreztem az illatokat... de mivel mindenki az egekig magasztalta az illatát pár bedugult orros szipogás után megvetem, de olyan irdatlan mű szaga van, hogy nem bírom elviselni. a hajammal sem tett csodát, az elséve jobban bevált, ezért a húgomé lett. de ha megérzem a szagát öklendezek..:S

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 22.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lanolin

További info az összetevőről a KM-blogon >>