Lush

Ár:   2290 Ft, 4590 Ft, 7590 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100g, 240g és 500g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bridzs, Módosítva: 2016. október 1.

Ár:   2290 Ft, 4590 Ft, 7590 Ft
Kiszerelés:   100g, 240g és 500g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Hajkondícionáló mézzel, friss eperrel és vaníliával.

babyface

2011. július 25.

imádom az illatát! mindig van a fürdőszoba polcomon különleges alkalmakra... :) az én zsíros hajamat az i love juicy samponnal nagyon jól ápolják és 5 napig gyönyörű a sörényem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 25.

sydney

2011. július 25.

Az előttem szólókhoz csatlakoznék: legnagyobb hatása az illata, mást igazán nem tapasztaltam. A mennyiséggel viszont nagyon kell vigyázni, mert az illat elég intenzíven, már-már túlzóan megmarad. Ez egyben pozitívum is lehet, mert a mosás utáni 2., esetleg 3. napon is el tudja nyomni a hajra rakódott szennyeződések szagát. Ízlés és pénztárca kérdése, hogy erre megéri-e megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 25.

bogarka

2011. július 13.

Én az illata miatt lettem függő. :)) Ápolni,táplálni semmit sem táplál,vagy én legalábbis nem igazán érzem. Mondjuk nekem száraz, szőkített hajam van. Hajszárítás után a hajvégekbe kicsit belemasszírozok még az illat miatt, de sajnos táplálásnak nekem kevés, kell plusz hajvégápoló olaj, de még abból is keresem az "igazit"

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 13.

UnVraiAnge

2011. június 18.

Nekem nagyon elnehezítette a hajamat, pedig természetesen a hajtövekre nem használtam. Az egész olyan lapos, fénytelen, bár végül is puha lett-legalább. Többszöri próbálkozás után sem tudtam megszeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 18.

superhero

2011. március 13.

Nagyon finom, számomra süti illatú :-) És ez az illat még hajmosás után, másnap is élénken megmaradt. A hajat puhává és fényessé teszi. Szerintem nem is kell minden alkalommal használni, sajnos a kiszerelése is elég kicsi. Ebből a termékcsaládból és illatból még a krémparfümöt próbáltam ki. Már több mint egy éve vettem, de még a háromnegyede megvan. Nagyon kicsi elég belőle, mert igen intenzív az illata, de hihetetlen tartós. Aki szereti az édesebb illatokat, annak ideális.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 13.

kbarbi

2011. március 5.

Nagyon nagyon jó az illata. A banános samponommal nagyon szépen kiegészítik egymást. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 5.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lanolin

További info az összetevőről a KM-blogon >>