Lush

Ár:   2290 Ft, 4590 Ft, 7590 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100g, 240g és 500g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bridzs, Módosítva: 2016. október 1.

Ár:   2290 Ft, 4590 Ft, 7590 Ft
Kiszerelés:   100g, 240g és 500g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Hajkondícionáló mézzel, friss eperrel és vaníliával.

Lor

2019. június 27.

Még jó, hogy csak a kis kiszerelést vettem meg belőle, nekem semmit sem ér, pedig amióta áttértem a természetesebb vonalra, azóta közel nem gubancolódik annyira a hajam, mint előtte. Emiatt számomra indokolatlanul drága és hatástalan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

KataMayaNagy

2019. május 26.

Nekem A hajkondicionáló. Először mintát kaptam belőle, az illata fenséges. A legjobb, hogy mosás után napokkal is érzem. Nem kell sok belőle, pedig hosszú hajam van, nagyon jó puha lesz tőle a hajam, és nem nehezíti el, nem zsírosítja. Kíváncsi vagyok, hogy a szilárd samponnal együtt hogy fog működni. Megvettem a közepes kiszerelést, és azóta nem nyűg a hajmosás. Bevallom őszintén, hogy a Lush világa rendesen beszippantott. Folyamatos próbálgatom a termékekeit, és mind beválik. Fogom a fejem, hogy eddig miért nem próbáltam meg. Az ára lehet korábban eltántorított, de az, hogy küzdenek az állatkísérletek ellen, hogy a csomagolásra(újrahasznosított) illetve csomagolásmentességre mennyire ügyelnek, és hogy ennyire jó minőségű termékeket kínálnak, az minden pénzt megér. Imádom a termékeiket. Még több Lush boltot az országba! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

darbarad

2019. április 5.

Nagyon finom az illata és szuper krémes a textúrája, de vannak nála messze jobb hajkondíciónálók a Lush kínálatába, a márkán túl meg pláne.
Viszont ne legyünk túl szigorúak, a hajat puhává varázsolja, az az isteni illat egész sokáig megmarad, a jól megválasztott samponnal nagyon szép végeredményt csinál. Ha valakinek nem a teljes regenerálás a célja, hanem az amúgy is szép hajának a megtartása, bátran próbálja ki.
A hajápolási rutinomba nem építem be állandó jelleggel, viszont időnként biztosan beszerzek belőle egy kis kiszerelést kényeztetésképpen. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

kremezs

2019. március 11.

Azt hiszem, a festett (vékonyszálú) hajamon nem működik annyira jól, de egyébként nagyon szerettem, többször újravettem. Az illata pedig mennyei, és napokig megmarad a hajban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

audreyenn

2019. január 25.

Nekem is csalódás..egy olcsó balzsam is jobb ennél. Vékonyszálú, száraz hajamra nulla, azaz nulla hatás.
Se az illata, se a minősége: NEM. Még jó hogy csak a kis kiszerelést vettem, kb 2.000 forintért. Valami olyasmi van ráírva, hogy amerikai csillogás, haaahh...:D..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 25.

polynaranna

2019. január 25.

Jó az illlata, de én miután megmostam, egyáltalán nem éreztem a hajamon. Nagyon dús, hullámos.száraz hajammal nem tett csodát, de meglepően sokáig elég volt a kis kiszerelés. Elhasználtam, de újra venni sajnos nem fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

Kobayasi

2019. január 17.

Nekem nagyon bejött. Hajmosás után még rajta hagyom 15-20 percig. Már az öblítéskor is nagyon selymes lett a hajam, az illata csodás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 17.

Atally

2019. január 6.

Mikor először kipróbáltam, kicsit csalódott voltam. Az illata nem igazán hasonlít banánra, vagy eperre, ahogy a csomagolásán írták. Valamint mikor felkentem a hajamra nem éreztem azt a puha "balzsamos" érzést. Viszont mikor lemostam a vízzel már sokkal puhább volt a hajam és fésülésnél is 100szor jobban kezelhetőbb. Nagyon vékony szálú, hosszú hajam van, szóval elég hajlamos a gubancolódásra. Az illatával viszont hamar megbarátkoztam, mivel tetszett, hogy 2 napig éreztem a hajvégeken. A fejtetőre nem kentem, mivel gyorsan zsírosodó a hajam. Így tovább elég volt, mert amúgy vastagon pakoltam a hajamra. Az "I love juicy" samponnal használtam együtt, ez a két gyümölcsös termék nagyon jó páros szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 6.

nekyra

2018. december 15.

Halottnak a csók. Száraz hajvégekre szinte semmit nem ér, normál hajra lehet h hatásos, a LUSH VEGANESE jobban hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 15.

EBoglarka

2018. november 12.

Átlagos balzsam, teszi a dolgát, picit drágállom, de az illatát egyszerűen imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lanolin

További info az összetevőről a KM-blogon >>