Lush

Ár:   2290 Ft, 4590 Ft, 7590 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100g, 240g és 500g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bridzs, Módosítva: 2016. október 1.

Ár:   2290 Ft, 4590 Ft, 7590 Ft
Kiszerelés:   100g, 240g és 500g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Hajkondícionáló mézzel, friss eperrel és vaníliával.

mafalda

2018. október 28.

Semmivel sem tud többet mint egy pár száz ft-s drogériás társa, az illata is hasonló, az igaz hogy szépen kifésülhetővé tette a hajam, de ezt töredék áron is el tudom érni.....az illata nem tartós. Szeretem a Lush bizonyos termékeit de pont a hajra való kencék sajnos nem igazán váltak be nálam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 28.

MRekaaa

2018. szeptember 22.

Az illata finom, de sajnos ennyi. Nem fogom újravenni, ennél egy sima drogériás cucc is jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 22.

bujdosokyra

2018. augusztus 2.

Kallos keratinos pakolasaval keverve szoktam használni, hogy ne fogyjon el olyan gyorsan. Az illata tartós és nagyon gyorsan puhává varázsolja a hajam. Nem csodaszer, de újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

zsszucs

2018. július 15.

Sokáig kerestem egy természetes alapanyagú balzsamot, ami használ is. Hajtőnél zsíros, a hajvegeken élettelen/száraz volt a hajam. Ez a balzsam tökéletes. A használata előtt már a második napon kevés tartása volt a hajamnak, kezdett összeesni. Ezzel a balzsammal sokat változott a hajápolási rutinom, elég minden harmadik vagy inkább negyedik napon hajat mosnom. A balzsam nem nehezíti el a hajamat, de tökéletesen hidratálja. Az illata pedig szuper. Már többször ujravasaroltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 15.

zsanett.gresz

2018. július 12.

Nekem zsíros tövű, száraz végű, enyhén hullámos, frizzy hajam van. Illata kellemes, de sajnos olyan mintha hiába kenném... Hamar beszívja a hajam és nem segít a kifésülésben sem. Viszont van amikor selymes tapintású lesz tőle a hajam. Nem tudom mitől függ a hatása, de szerintem nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

Valentina0930

2018. május 30.

Az egyetlen Lush termék, amit újra vásároltam. Leginkább az illata miatt, és nem rendszeresen használtam, csak amikor kifejezetten vágytam az illatára. A hatása nem volt különleges, de rossznak sem mondanám. Most egy ideje már nem használtam, de szerintem tartani fogok egy picit mindig otthon - azokra a napokra :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 30.

madama

2018. május 2.

Par alkalomig csodálatosan puha lett tole a hajam, azota szaritja es gubancolodik tole, igy hálát adok hogy csak a legkisebb szerelést vettem: jelenleg osszekeverem a maradékot mas balzsammal az illata miatt,sose vennem ujra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 2.

Skadi

2018. május 1.

Nekem csodát tett a festéstől teljesen kiszáradt és töredezett hajvégeimmel, mintha kicserélték volna. Az illata fantasztikus és nagyon tartós, imádom. :) Egyedül az árával van nekem is bajom, de tényleg viszonylag lassan fogy (2 hónap után a kicsi flakon kb 1/3-a még megvan), szóval megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 1.

poisonvert

2018. április 17.

Kellemes, parfümszerű illata van, azonban nem sokáig érződik a hajon. Ennek oka talán az erősebb illatú R&B hajvégápoló lehet, amit minden hajmosás után használok.
Már a hajkondícionáló kiöblítésekor is érezhetően simább és puhább a hajam, valamit ezerszer könnyebben fésülhető vizesen is.
Habár drága, de nem kell belőle sok, ráadásul a hajad hálálkodni fog ilyen táplálásért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 17.

csencitu

2018. április 11.

Jól puhít és csodás illata van, ami napokig érződik. Amikor felviszem, először nem szoktam érezni a balzsamos hatását, csak mikor már szárad a hajam. Nagyon szeretem, elsősorban az illata miatt (mint a legtöbb Lush-os termék esetében, ezt most is szuperül eltalálták), de túl drága (a Lush-os termékek közül sok túlárazott), még úgy is, hogy nem kell belőle sok és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lanolin

További info az összetevőről a KM-blogon >>