Lush

Ár:   2290 Ft, 4590 Ft, 7590 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100g, 240g és 500g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bridzs, Módosítva: 2016. október 1.

Ár:   2290 Ft, 4590 Ft, 7590 Ft
Kiszerelés:   100g, 240g és 500g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Hajkondícionáló mézzel, friss eperrel és vaníliával.

Scara

2018. április 11.

Évekkel ezelőtt sok Lush termékem volt, főleg tusfürdők, de valahogy el is feledkeztem utána a márkáról.
Most viszont újra rátaláltam és nem tudok betelni ennek a kondícionálónak az illatával, ami megmarad a következő hajmosásig. Hosszú, vékony szálú hajam van és ettől a balzsamtól nem lesz lelapulóan puha, hanem kicsit vastagabbnak is tűnnek a hajszálaim és extra fényesek.
Van hogy csak azért mosok hajat, hogy újra használhassam, mert külömben még nem is lenne indokolt :) Függőséget okoz az illata. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 11.

nsofie

2018. március 29.

Imádom az illatát, meg úgy mindenét. Mindig visszatérek hozzá, göndör, száraz hajamat is megfelelően hidratálja. Az egy csillag mínusz az ára miatt van csak, el tudnám viselni, ha egy kicsit olcsóbban adnák, ha már egyszer ennyire addiktív.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 29.

Ivett123

2018. március 23.

Az illata nem rossz, bár szerintem egyáltalán nem eper és tejszín illatú. A legkisebb kiszerelést vettem kipróbálásra, elfogyott, de nem vettem újra és nem is fogom. Semmit nem csinál. Ennyi pénzt nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 23.

Lillacc

2018. március 10.

Rettenet. Valószínűleg több értelme lett volna glicerinnel bedörzsölni a hajam, állni hagyni és lemosni, mint ezt használni. Nekem kifejezetten szárított, egy kis flakonnal használtam el belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 10.

Mancsusz

2018. február 13.

Úgy látszik szinte csak nekem nem vált be, mert számomra elég nagy csalódás volt. Rendszeresen használtam amíg el nem fogyott. Az én hajammal konkrétan semmit sem csinált, inkább rosszabb lett az állapota mire elhasználtam az egész flakonnal. Szerintem nagyon nem éri meg, sokkal jobbat lehet a drogériákban venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 13.

ducitrening

2018. február 8.

Illata es hatasa is csodas. Egyedul az ara sok, rettentoen :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 8.

Illata es hatasa is csodas. Egyedul az ara sok, rettentoen :(

sannabella

2018. január 7.

Szerintem 2090 forintért 100g hajbalzsam igazán luxus, főleg, hogy nekem hosszú a hajam.
Először nem ezt akartam venni, de rábeszélt az eladó lány, mert szerinte hosszú hajra elég kevés, kenjem csak a végére, a hajtöveimhez ne.
Nagyjából 4x használtam eddig és a felénél vagyok, a hajam 2 napig bírja, utána muszáj megint megmosnom, mert nagyon összeáll tőle, az illata változó ideig marad benne, de reggelre általában már eltűnik.
Csalódás, főleg az ára miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 7.

Csalódás, főleg az ára miatt.

slytherclaw

2017. december 27.

Mindezidáig sikerült visszatartanom magam attól, hogy hajbalzsamot vegyek a Lushban, mert úgy voltam vele, hogy na, ez azért tényleg brutálisan drága és túl sok balzsamot fogyasztok ahhoz, hogy több ezer forintot kiadjak rá. Most viszont levágattam a derékig érő hajamat és amolyan fájdalomdíjként megvettem a legkisebb flakont.
Várakozásaimmal ellentétben nem kellett belőle sokat használnom, kevés is teljesen jól befedte a hajamat. Már öblítéskor éreztem, hogy nagyon jó puha lett a hajam, másnap pedig csak úgy ragyogott és nem győztem tapogatni. Engem nehéz meggyőzni, ha balzsamról vagy pakolásról van szó, de ez valami csodálatos.
Többször megszagolgattam régebben a boltban és hiába mondták az eladók, hogy vaníliás-epres illata van, én sosem éreztem, nekem a muskotályzsálya a legerősebb benne. A hajamon szintén csak a muskotályzsályát érzem, de nem baj, nagyon tetszik. Hajvégápolónak Hair Custardot használok, aminek erős vaníliás-sütis illata van, de a balzsam illata teljesen elnyomja.
Nem tudom, hogyan fogok visszatérni valaha is az eredeti balzsamomhoz, ami negyedennyibe kerül és szintén elég jó, de ezzel a kérdéssel most még inkább nem foglalkozom.

Update: május elején vettem egy nagy flakonnal, még mindig van benne kb. egy hónapra elegendő, pedig nyolc hónapja minden másnap használom. A rajongásom azóta is töretlen, a hajam pedig ennek és az R&B-nek köszönhetően szebb, mint valaha. Nekem megérte, leosztva havonta nagyjából 700 forintra jön ki az ára, ami számomra rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

beautycare

2017. november 23.

Imádtam az illatát, de konkréten semmit nem csinált a hajammal.. szóval nálam ez zéró

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

PoppyCat13

2017. november 19.

Juhúú, nagyon szuper. Nagyon fényes, selymes lett utána a hajam és az illata minden felűlmúl. Kár hogy olyan drága.
Update: ha valaki tud hasonló tulajdonságokkal bíró, de olycsóbb és könnyebben beszerezhető (tekintve, hogy a LUSH csak Budapesten van), megírná kommentben lécci?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lanolin

További info az összetevőről a KM-blogon >>