Lush

Ár:   2290 Ft, 4590 Ft, 7590 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100g, 240g és 500g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bridzs, Módosítva: 2016. október 1.

Ár:   2290 Ft, 4590 Ft, 7590 Ft
Kiszerelés:   100g, 240g és 500g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Hajkondícionáló mézzel, friss eperrel és vaníliával.

Emeseberes

2017. szeptember 26.

Több lush terméket szereztem be az elmúlt két napban köztük ezt is. Egy teljesen átlagos hajkondicionáló méregdrágán. Helyette az R&B ami szuperjó.

Update:
Kicsit elhamarkodtam a véleményem. Közel egy hónapja szilikonmentes dolgokkal ápolom a hajam, és kezdek beleszeretni az american creambe. Az elején olyan volt, mintha semmit se csinált volna, de szárítás után kellemes,selymes tapintásúvá varázsolta a hajamat. De ettől függetlenül még mindig drágának találom ahhoz képest, amit nyújt. Remélem a veganese testvére jobban működik majd. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Update:

Vanda234

2017. szeptember 23.

Az illata fenomenális!! 😍😍 ezért is kmádom meg a csodas hidratálasert amit nyújt Természetes alapanyagolból meg még plusszba király csak ajánlani tudom ❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

ShERAb

2017. szeptember 23.

Nagyon szeretem! Szépen megpuhítja a szögegyenes hajamat, így nem alszom el már hajmosás másnapjára :-) Az adagolással még kísérletezek, azt hiszem eddig kicsit túladagoltam. De úgy látom jó sokáig elég lesz a 100 grammos kiszerelés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

szilvasitimea

2017. augusztus 10.

Az egyik legjobb hajkondícionáló, amit valaha használtam. Nagyon gyorsan beszívja a hajam, szinte igényli :) Jól hidratálja, kellemes az illata, puhítja...mi kell még?:) szeretem nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Timi1231

2017. augusztus 4.

Imádtam az illatát de ápolni nem éreztem, hogy ápolt volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Imádtam az illatát de ápolni nem éreztem, hogy ápolt volna.

pont

2017. július 28.

hatását tekintve teljesen átlagos, kb bármelyik glisskur (vagy egyéb drogériás) hozza ezt a színvonalat, ez viszont jóval drágább. én az illatától se vagyok nagyon elájulva, bár legább tartós. mondjuk kb pont erre számítottam, úgyhogy nagy csalódás nem ért, de tuti nem veszem újra, amikor harmadennyiért találok ilyet bárhol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 28.

sybil

2017. június 27.

Az illata nagyszerű; egyszerre érzem az epres vaníliás shake és a levendula illatát. Elsőre a legkisebb kiszerelésre ruháztam be, tényleg nem kell belőle sok; azt nem mondanám, hogy hatásában fényévekkel jobb volna, mint az árban alatta levő általam korábban használt termékek, viszont az összetevők, a környezetre való odafigyelés(lásd: újrahasznosítás, és harc az állatkísérletek ellen!) valamint, hogy nem bántja az amúgy rettentően érzékeny fejbőrömet... Mind-mind csupa pozitívum. Ja, és a barátom is megdicsérte az illatát! Újravevős! ;) És most már biztos, hogy nem térek vissza a régi hajápolóimhoz, melyek telis-tele vannak kemikáliával!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

Regina2222222

2017. június 7.

Az új kocsikéra hasonlít az "illata", nagyon utálom xd. Viszont nagyon puha lesz tőle a hajam. Egy nagyobb mogyorónyit használok belőle a kissé váll alattig érő hajamra. gyorsabban fogy mint a sampon amit használok vele (I love juicy), de még így is alig fogyott (6-7x volt használva). Az illata elkísér a következő hajmosásig (sajnos). Azért még kísérletezek a többi Lush balzsammal ha ez elfogy, hátha azoknak jobb illatuk van.. De eddig ez a legjobb balzsam amit valaha használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

BlueberryCat

2017. április 21.

Nekem puhább, inkább zsírosodó hajam van, de lassan újra elő fogom venni, a töredező hajvégekre:) Az illata szuper, nagyon tetszik, bár én az epret annyira nem érzem benne, a vaníliát viszont igen, és kifejezetten finom.:) Az állaga is tök jó, de nem túl sokáig marad a hajon az illat

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 21.

Eszterke9

2017. március 20.

Örülök, hogy hagytam magamat rábeszélni a boltban :) isteni az illata és valóban pihepuha lesz a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 20.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lanolin

További info az összetevőről a KM-blogon >>