Lush

Ár:   2290 Ft, 4590 Ft, 7590 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100g, 240g és 500g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bridzs, Módosítva: 2016. október 1.

Ár:   2290 Ft, 4590 Ft, 7590 Ft
Kiszerelés:   100g, 240g és 500g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Hajkondícionáló mézzel, friss eperrel és vaníliával.

22Nik22

2017. március 2.

Kedvenc illatom a Lush-bol. Egész nap körüllengi.a fejem, ha ezt használom. A hatása is jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 2.

dorccu

2017. február 25.

Ami igazán megfogott benne az az illata, őszintén egy sima drogériás balzsamnál szerintem nem jobb, és az illata is hamar elmúlik :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 25.

TheUltimatePizzacat

2017. február 17.

Beleszerettem az illatába több évvel ezelőtt, a szerelem azóta is tart. Az illata nekem viszonylag sokáig érezhető volt a hajamon.
Viszont azért kap csak 4 csillagot mivel mint balzsam semmi extrát nem produkált a hajamon. Mégis jó szívvel ajánlom mindenkinek, mert egy pici kényeztetés mindenkinek kijár. ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

csicsenge

2017. február 15.

Többször újravettem már, legjobban az illata fogott meg, nameg persze hogy pihe-puha lesz utána a hajam. Az illata nem érződik túl sokáig, mert utána az R&B-t használom, és az elnyomja, de ez persze nem a termék hibája. :D én van hogy 10-15 percig a hajamon hagyom, mintha egy pakolás lenne, és csak utána mosom ki, szerintem így jobban kifejti a hatását. A 250g-os kiszerelés is több, mint fél évig tart nálam, pedig minden hajmosásnál ezt használom. Szerintem megéri :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 15.

rebus

2017. január 24.

nagyon kellemes, puha tapintású lesz a hajam tőle, viszont nekem az illata sem sokáig érezhető a hajamon, illetve semmi extrát nem ad, az árához képest pláne. nem bántam meg, hogy kipróbáltam, de nem fogom újravásárolni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

eszterdorakovacs

2017. január 21.

Imádom az illatát és nagyon puha tőle a hajam, viszont nem lesz tőle zsíros 10:0

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 21.

diahlin

2017. január 21.

Zseniális balzsam. Vastag szálú, dús, de fénytelen, durva, száraz hajam van, ami hajmosásnál úgy megszívja magát vízzel mint a szivacs, és nagyon hosszú idő megszárítani, de ez a kondícionáló nagyon sokat javít rajta. Nem csak puha lesz tőle a hajam, de pikk-pakk meg is tudom szárítani a benne lévő lanolin miatt, ami nem csak vízzáró, de vízlepergető hatású is. Kár, hogy az én hajamban a balzsam illata nem marad meg sokáig, mert amúgy imádom ezt az illatot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 21.

eiola

2017. január 16.

Imádom! Az illata miatt szerettem bele a boltban, de nem csak az illata miatt remek termék (ami egyebkent sokaig érződik hajmosás után) hanem fényessé és puháva teszi a hajat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 16.

Florinda

2017. január 8.

A balzsamot az illata miatt vásároltam, ami továbbra is 5* ráadásul még 2-3 nap múlva is érezni a hajamon, amit eddig még más balzsamnál soha nem tapasztaltam. Az állaga nem annyira sűrű mint amit vártam, de a hatása szuper, puha, selymes, csillogó tőle a hajam. Nem olcsó, de néha-néha megérdemel az ember lánya egy kis extra kényeztetést :).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Xxvivus

2017. január 7.

Nagyon tömény hajbalzsam, ezért elég belőle egy kevés, hogy befedje a hajamat, ami azért nagyszerű mert a legtöbb hajbalzsamból rengeteget kell nyomni, hogy ugyanezt elérjem.
Az illata csodálatos, imádom. Édes, bár nekem nem marad benne a hajamban napokig, ahogy azt a leírás ígéri.
Viszont javára a terméknek, tényleg jó puha és könnyen kezelhető lesz utána a hajam, ráadásul az ára is jutányos a többi Lush termékhez viszonyítva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lanolin

További info az összetevőről a KM-blogon >>