Lush

Ár:   2290 Ft, 4590 Ft, 7590 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100g, 240g és 500g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bridzs, Módosítva: 2016. október 1.

Ár:   2290 Ft, 4590 Ft, 7590 Ft
Kiszerelés:   100g, 240g és 500g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Hajkondícionáló mézzel, friss eperrel és vaníliával.

hdori23

2017. január 6.

Legelső Lush termékem amit megvettem.Már az első használatkor imádtam, nem kell 5 napig hajat mosnom annyira puha és fényes lesz tőle.Egy gondom van a termékkel,hogy állandóan simogatom a hajam és ezért zsírosodik be :D mindenképp ajánlom,nálam csillagos 5ös! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 6.

szaboalexa99

2016. december 30.

Legjobb hajkondícionáló! Ajándékba kaptam a közepes kiszerelést. Mivel nagyon sokba kerül magamtól meg se vettem volna pedig már régóta szemezgettem vele. Az illata isteni, bárcsak lenne a lushnak ilyesmi parfüme! Én úgy használom, hogy a megszokott kókuszos balzsamomból teszek sokat a hajamra (annak az ára kedvezőbb sokkal) lemosom, és utána ebből az American Creamből keveset a teljes hajhosszomra. Soha semmitől nem volt még ilyen puha a hajam, pedig rengeteg mindent próbáltam már ki. Ha elfogy, biztos hogy újraveszem, mert ilyen használat mellett nagyon sokáig elég lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 30.

SzaszaK

2016. december 5.

Jó kis kondicionáló.
Az illata édes, először tetszett, viszont a vége felé kicsit sok volt már számomra.
A terméken azt írják, hogy sűrű textúrájú, viszont számomra inkább vizes, mint sűrű. Folyós állaga van, nem az a kimondottan sűrű termék.
Ennek ellenére azt kell hogy mondjam, hogy teszi a dolgát. Kifésülhető, puha lesz a hajam tőle. Az illata is sokáig érződik a hajamon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Jó kis kondicionáló.

lildiko

2016. október 24.

Nekem bejött. Az illata elvarázsol, egyszerűen imádom, nem telik el nap, hogy ne szagolgassam meg ahányszor látom. :D És hihetetlenül tartós, napokig érzem az illatát, még akkor is ha már zsíros a hajam és csak összegubizom - fordulok egyet, és érzem ezt az összetéveszthetetlen vaníliás illatot. Szerintem jól ápol, az én hajam nagyon töredezett, nyilván nem lehet elvárni tőle, hogy újraépítse a hajam, és nem is várom. Amit kell azt megteszi. Én mondjuk a New samponnal együtt használom, az meg szárít is, szóval emellett még nehéz dolga is van velem, mégis imádom. Az ára mondjuk mindig nagyon fáj, emiatt nem öt csillag nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 24.

TUN1988

2016. szeptember 17.

Napokig érzem a hajamban az illatát ami nagyon jó.....szerintem a hajamon nem rontott,nem is javított....összességében jó kis balzsam.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

biankax

2016. szeptember 4.

Nagyon szeretem az illatát,egész jòl hidratálja a száraz hajam bár nem minden hajmosásnál használom,spòrolok vele .Az ár-érték arány miatt adok négy csillagot ,elég sok kell belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. szeptember 4.

gardosivi

2016. június 3.

Engem is az illata varázsolt el, illetve a hatása is csábítónak tűnt, ezért beruháztam a közepes méretre. A használata után tényleg isteni illata volt a hajamnak, és puhább is lett kicsit, könnyen kifésülhető is volt, de nagy csodákra nem érdemes számítani ami a száraz hajat illeti.... ár érték arányban nagyon rossz szerintem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 3.

lovaszberni

2016. június 3.

Szeretem a vaníliát, így az illata megfogott. Jól kezelhető puha lesz tőle a hajam. Nekem bevált.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 3.

Marcsus

2016. május 6.

Hirtelen jött Lush-imádatom egyik tárgya, sikerült az 500 grammos kiszerelésre rábeszélni saját magam az üzletben. Nem bántam meg, hogy megvásároltam, de a kiszerelést igen. Az illat az, amiben a Lush termékek erősek, nos én a használata után folyamatosan a kezemet, hajamat szagolgatom, nekem speciel nagyon bejön ez az epres-vaníliás illat, engem a színes-csavaros cukorkára emlékeztet. :) A hibája, hogy ez az illat -egyébként a leírásnak megfelelően- tényleg csak pár óra hosszán át érződik, nem húzom magam után parfümként. Ezért az árért én kicsit több tartósságot várnék, hogy másnap, mondjuk egy szomorkás munkanapon is érezhessem, vagy hogy a férjem tőlem fél méterre is érezze. Egyszer éreztem sokáig a hajamon az illatát, akkor másnapos voltam, és egyszerűen csak felkavarta a gyomromat, úgyhogy azt is megértem, akinek nem jön be... :) A hatása viszont fantasztikus, az egyébként sprőd, gubis hajam talán sosem volt még ilyen pihe-puha, fésüléskor is sokkal könnyebb kibontani a csomókat, kevesebb hajam hullik ki mosás és fésülés közben is. Látszik a hajamon, hogy sokkal egészségesebb, erősebb, szebb, amióta használom. Összességében kellemes, de ilyen ár mellett lehet, hogy más termék után nézek, mert más olcsóbban is tud minimum hasonló hatást produkálni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 6.

gumibogyo11

2016. május 1.

Szeretem ezt a termeket, az illatat foleg. A hajam is szep lesz tole. de kicsit sokallom az arat azert a 4 csillag. Nagyjabol 1-masfel honapra eleg, foleg nyaron szoktam venni illetve akkor ha a hajam igenyli. Egyebkent keves is eleg belole, de fejborre ne kenjetek csak a hajvegre mert elneheziti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lanolin

További info az összetevőről a KM-blogon >>