Lush

Ár:   2290 Ft, 4590 Ft, 7590 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100g, 240g és 500g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bridzs, Módosítva: 2016. október 1.

Ár:   2290 Ft, 4590 Ft, 7590 Ft
Kiszerelés:   100g, 240g és 500g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Hajkondícionáló mézzel, friss eperrel és vaníliával.

gumibogyo11

2016. május 1.

Szeretem ezt a termeket, az illatat foleg. A hajam is szep lesz tole. de kicsit sokallom az arat azert a 4 csillag. Nagyjabol 1-masfel honapra eleg, foleg nyaron szoktam venni illetve akkor ha a hajam igenyli. Egyebkent keves is eleg belole, de fejborre ne kenjetek csak a hajvegre mert elneheziti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

Chootie

2016. április 22.

Parfümben a legjobb ez a termék, mert balzsamként is csak kb. annyit tesz a vásárlóért. Nem voltam elégedett a hatásával, a száraz hajnak ennél sokkal több kéne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 22.

Rozsaszinponilo

2016. április 15.

A kommenteket elnézve nem csak én vagyok ráfüggve az illatára... :)
Hatása nagyon érdekes, mert közvetlen mosás/szárítás után, olyan, mintha nem is használtam volna semmilyen balzsamot, de rá 30-40 perccel ragyog a hajam. Tényleg nagyon imádom, de nekem az a tipikus randielőtticucc, mert nagyon jó a termék, de túl drága nekem, így különleges alkalmakkor használom. :D És a magas ára miatt sem érdemli meg, hogy levonjak egy csillagot. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 15.

A kommenteket elnézve nem csak én vagyok ráfüggve az illatára... :)

Barbi-Lou

2016. április 6.

Nagyon-nagyon szeretem. Csodálatos illata van,amit napokkal a használata után is érezni. Puhe-puha lett tőle a hajam,mégsem vesztette el a tartását és nem húzta ki a hullámaimat sem. A legkisebb kiszereléssel kezdtem,mert volt már ami nem jött be a Lush-tól,de már beszereztem azóta a legnagyobbat,hogy biztos ne maradjak nélküle. Szóval tényleg klassz! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 6.

Copacabana

2015. december 29.

Álmaim balzsamja. Az illatáért odavagyok, valami fantasztikus vaníliás-természetes illat. Nem túl édes, pont kellemes, az epret nem érzem ki belőle. Én teljesen függő lettem ettől az illattól, már a második flakont használom biztos hogy újra fogom venni. Nem olyan sűrű, de szerintem jól hidratál, bár a nagyon károsodott hajjal nem fog csodát tenni. Az illat napokig megmaradt a hajamban, nagyon-nagyon szeretem. Csillagos ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 29.

Kell a púder!

2015. december 22.

Ez a kedvenc balzsamom. Én az illatát nagyon szeretem, és azt is, hogy több napig lehet érezni. Csak arra a részre teszek, ahol nem érintkezik a fejbőrömmel a hajam, nehogy jobban zsírosodjon a fejbőröm, eddig így bevált a használata. Ami a hatását illeti nekem nem töredezik, nem száraz a hajam... amiben segít, hogy könyebb kifésülnöm, selymesen puha lesz a hajam, de nem letapadóan-elnehezülten, hanem csak simán jó a tapintása.
Sajnálom, hogy lepontozzák, mert tele van szuper összetevőkkel, ezeknek a jótékony hatását, nem lehet 1-2 hajmosás után érezni, max az illatot és a puhaságot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 22.

kismackoful

2015. december 13.

Mennyei illat, ami valóban napokig a hajamon érződik. Nagyon drága, annyit nem ér, a hatása nekem nagyon puhítós. Nem szeretem amikor már szinte szállósra puhítja a hajam egy balzsam, kondícionáló, inkább tartást adjon, vagy abban segítsen, hogy azt könnyen el lehessen érni szárítással. Szóval nem rossz nem rossz, de az illata miatt kap. 3 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 13.

unhappily

2015. december 8.

Semmi jó hatása nem volt, és drága is. Az illat miatt 2 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

Semmi jó hatása nem volt, és drága is. Az illat miatt 2 csillag.

Kiddo

2015. október 18.

Szerettem használni, de sokat nem tett a hajamért. Ennyi pénzért nem venném meg, újra meg főleg nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.

rose98

2015. október 4.

Nekem nagyon nem jött be. Lehet, hogy én vagyok béna, de kis mennyiségben nem volt elég a hajamra, pedig kevés, vékony szálú és nem is túl hosszú. A hatása szinte semmi. A boltban az illata tetszett, használat közben viszont túl erősnek és kellemetlennek tartottam, valamint nagyon drága. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 4.

Hidratálók: Propylene Glycol, Lanolin

További info az összetevőről a KM-blogon >>