Lush

Ár:   2290 Ft, 4590 Ft, 7590 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   100g, 240g és 500g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bridzs, Módosítva: 2016. október 1.

Ár:   2290 Ft, 4590 Ft, 7590 Ft
Kiszerelés:   100g, 240g és 500g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

Hajkondícionáló mézzel, friss eperrel és vaníliával.

Mindy

2015. augusztus 29.

Imádom az illatát, jót tesz a hajamnak. Kár, hogy ilyen drága...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 29.

Imádom az illatát, jót tesz a hajamnak. Kár, hogy ilyen drága...

Lizimalac

2015. augusztus 6.

Nagyon szeretem. Apró mogyorónyi elég belőle, jól belemasszírozom a hajamba és nagyon puha lesz tőle, de nem nehezíti el. Alapdarab lett nálam..plusz finom az illata is :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 6.

dettiii

2015. július 4.

Az illata isteni, de semmi több. Olyan, mintha semmit nem csinálna a hajammal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 4.

Az illata isteni, de semmi több. Olyan, mintha semmit nem csinálna a hajammal.

dessy

2015. június 13.

A kezdetekben nem nagyon szerettem meg, de most egyre jobban. Tényleg nagyon finom az illata, csak folyós nekem és másnapra már nem is lehet érezni a hajon:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 13.

parita

2015. június 4.

A hajam könnyen fésülhető, selymes, fényes és illatos tőle még másnap is. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 4.

A hajam könnyen fésülhető, selymes, fényes és illatos tőle még másnap is. :)

Epetra90

2014. november 29.

Mindennap használom :) imádom , eddig 3 dobozzal használtam el. Mindig kell hogy legyen belőle itthon

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 29.

Arian87

2014. november 25.

Az első Lush rendelésemhez küldtek egy kis mintát belőle. Az illata egyből rabul ejtett, aztán próba után a hatása is meggyőzött arról, hogy nekem ez kell!! Nagyon kevés elég belőle, az illata napokig érezhető a hajamon és ami a legjobb, hogy nekem simán kibír öt napot mosás nélkül. Idáig három naponta mostam, de amióta ezt használom nem zsírosodik a hajam olyan gyorsan. Szuper termék!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 25.

Ann S

2014. november 21.

Erősebb illatra számítottam. Érzem a hajamon, de nem húzok magam mögött epres-vaníliás illatfelhőt. A hatásával maximálisan meg vagyok elégedve. Mosás után, vizes hajon még nem érzem, hogy ápolna, száradás után viszont egyfolytában a hajamat fogdosom, annyira puha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 21.

vaniliavillam

2014. november 2.

Nem lett tőle kifésülhetőbb, erős illata is csak az első pár használat után érződött igazán. Nagy csalódás és pénzkidobás volt a egész.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 2.

boribon13

2014. október 4.

nekem ez a kondícionáló nagyon sokat segített,mindig nagyon gubancos volt a hajam,de ha ezzel fésültem ki,semmi gondom nem volt...:) ráadásul szerintem elképesztően finom az illata!! puhábbá is tette a sörényem...egyetlen gond volt vele,kicsit hamarabb zsírosította el a hajam...de lehet,hogy csak azért,mert nem mostam ki eléggé alaposan(sajnos megesik velem :( )
szerintem megéri,nagyon sokáig elég!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 4.

szerintem megéri,nagyon sokáig elég!

Hidratálók: Propylene Glycol, Lanolin

További info az összetevőről a KM-blogon >>