Amouage

Ár:   €200   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Svetlana, az összetevőket feltöltötte: Tarzicia, Módosítva: 2020. június 4.

Ár:   €200
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

"Puccini örökérvényű darabja, a Pillangókisasszony története ihlette az Amouage fehérvirágos alkotását. Minden egyes összetevő érzelmekkel és jelentőséggel teli: az édes tubarózsa a veszélyt, a jázmin a ragaszkodást, a gardénia a titkos érzéseket, a gyöngyvirág a szív tisztaságát sugallja. A harmóniát árasztó, gazdag tömjénes, ámbrás alap a szinte felmérhetetlen mélységre utal. Az Honour Woman szépsége abban rejlik, hogy egy mélyérzésű, finomlelkű, mégis vonzóan nőies hölgyet jelenít meg: lágy nektárvarázslat az igazi nőknek."

Ár: 5500 , Eladó: Shine83
Állapot: 10ml.frissen fújva, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után,ajánlottan postán maradóra.
Fújós! Amouage Honour Woman
Ár: 3200/6000 Ft , Eladó: Jade62
Állapot: 5/10 ml fújós, Helyszín: Budapest, IV., fizetés: Előre utalás után postán maradó ajánlott küldeményként, MPL, vagy Foxpostal tudom küldeni. Személyes átvétel kizárólag Budapest, 4. kerület, Károlyi kórház előtt.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

Wildcat75

2015. november 18.

Illatmintám van belőle és nem is vennék meg magamnak egy teljes üveggel.
Miért is?
Nekem ez a parfüm egyszerűen kevés!
Én a nehéz, testes parfümöket szeretem, amik uralják a teret és ez számomra olyan kis könnyed semmiség azok után, amiket mostanában használok.
Számomra ez a tipikus francia elegáns nő illata...igen ám, de ha választhatnék, én bizony tüzes, szókimondó, pörgős olasz díva lennék!.:)
Egyébként olyan is vagyok, erős, határozott, éppen ezért ez az illat egyszerűen nem passzol hozzám.
Az illat maga nagyon kifinomult, számomra tavaszi parfüm, a végén finom krémessé vált a bőrömön. De sajnos rajtam nagyon bőrközeli és én nem kedvelem az ilyen illatokat...egyszerűen hiányolom belőle a drámát...
Ha már ennyi pénzt kiadok egy parfümre, akkor annak igenis legyen hatósugara és drága mivolta ellenére a tartóssága is hagy némi kivánnivalót maga után!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 18.

Illatmintám van belőle és nem is vennék meg magamnak egy teljes üveggel.
Miért is?
Nekem ez a parfüm egyszerűen kevés!

galagonyanya

2014. augusztus 19.

Ma a Honour-é az orrom és a lelkem. Valami csoda ez az illat. Nagyon finom, lágy virágillat, szinte fuvallat, a jázmin és a gardénia bódító, édes lelke száll, és van benne valami nyárias felhang, ami olyan, akár a napsütés. Ettől lesz modern és nem régimódi alkotás. És ahogy múlnak a percek-órák, úgy lesz egyre krémesebb, a leszáradás egészen lágy, simogató. Nem tapasztaltam olyan drasztikus változásokat az illat viselése során, mint a Beloved-nél, de talán éppen emiatt könnyebben meg lehet szeretni. Olyan, mint egy napsütötte mediterrán virágoskert. Emlékezetes alkotás. Túl szép ahhoz, hogy hétköznap viseljük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

Svetlana

2013. július 5.

Amikor megkaptam a mintámat belőle, a zárt mintán keresztül beleszagoltam, majd félredobtam azzal, h húsvéti locsolókölni. Pár napja azonban kibontottam, majd magamra tettem belőle.
Először egy gyöngyvirágos, könnyed parfüm bontakozott ki, és rögtön hozzá is tettem magamban, h nem több, mint egy Estee Lauderes virágos parfüm. 1 óra múlva azonban a parfüm a sötét oldalát mutatta meg, tubarózsássá vált, de nem a Fracas és Fragile (számomra fejfájdító) módján, hanem lágyan, krémesen. De néha előtör belőle a gyöngyvirág, néha a tubarózsa, néha pedig egy bőrömmel összeolvadó csodaillat, amit semmihez sem tudok hasonlítani. 3-4 óra hosszat tart, tehát középtartós kategóriába sorolnám. Annyira nem akartam szeretni, de nagy szerelem lett belőle. Csak az ára, ugye...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 5.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Benzyl Benzoate, Eugenol, Limonene, Farnesol, Linalool, Benzyl Alcohol, Isoeugenol, Citral
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.