Amway

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stvdnl, Módosítva: 2013. augusztus 24.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Glister Szájvíz jobban csökkenti a lepedékképzôdést, mintha csak fogkefét használna, miközben lehellete üdévé válik.

Kiszerelés: 50 ml

Kicsikini

2015. december 7.

A legjobb szájvíz, amit valaha használtam. Sokáig elég. Én 2-3 pumpalasnyit használok egy alkalommal. A fogíny gyulladást csökkenti. Kiváló termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 7.

Izabel

2015. július 6.

A legjobb szájvíz, amit valaha használtam! Fogmosás után szoktam használni, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 6.

Aisa

2015. április 20.

2-3 pumpálás elég belőle, emiatt nagyon sokáig elég. Nekem elég erős mentolos az íze, de hát ilyennek kell lennie egy szájvíznek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 20.

sabrirory

2014. január 20.

Nagyon jó. :) 2 pumpálásnyit kell higítani vízzel és azzal öblögetni. Nagyon jó, nem mar annyira, mint a Listerine, de az íze hasonló. Ilyen kis mennyiség nagyon sokáig elég úgy gondolom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 20.

Bolvarin

2013. október 30.

Szájöblögetőként használtam, erős mentolos íze van, friss lesz tőle a lehelet. Nem vettem észre, hogy csökkentené a lepedékképződést, de elképzelhető, csak nem figyeltem rá. Torokfájásra is nagyon jó, 1x-2x kell gargalizálni vele és érezhető a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 30.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

A CosIng besorolása szerint gombaellenes, fertőtlenítő, dezodoráló, emulgeáló összetevő, továbbá felület aktív anyag és hajkondícionáló. Leginkább szájvizekben és fogkrémekben találkozhatunk vele fertőtlenítő szerként.