Anaconda

Ár:   2050 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2016. május 19.

Ár:   2050 Ft
Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A standard szérum 10%-os AHA-tartalom mellett 3,5-es pH-val rendelkezik, míg az Intenzív szérum 24 % AHA-t tartalmaz 3,0 pH értékkel. A gyümölcssav-komplex hatóanyagai az elhalt hámsejtek közti kötőanyag feloldásával felületi hámlasztás idéznek elő, mélyen a bőrbe hatolva gyorsabb osztódásra, a hámszövet megújulására serkentik, stimulálják a bazális sejteket. A szérumokat letisztítás után visszük fel a bőrre, majd a kezelési célnak megfelelő hatóidő után vizes, tonikos vattával töröljük elő. A szérumok használata során csípő-bizsergető bőrérzet fordulhat elő, ami a kezelés természetes velejárója, azonban alacsony pH értékük miatt csak kozmetikusi felügyelet mellett javasolt az alkalmazásuk.

Hatóanyagaik: AHA (Alpha Hydroxy Acid) vagy gyümölcssav komplex, Zöld tea kivonat, Pentavitin, Kamilla kivonat

ljudith78

2017. január 15.

A BHA nem vált be nekem, Ilcsi néni méregdrága cucca meg egy kalap... na hagyjuk :)
Az ötödik használaton vagyok túl (heti egy alkalom), szóval nem kapkodtam el a véleményezést, de kence iránt így még nem rajongtam! Egy vagyont költöttem már ilyen-olyan pórusösszehúzó/finomító termékekre ahelyett, hogy megvettem volna ezt.
Idejét sem tudom, mikor volt ennyire szép a bőröm, a pórusok sokkal kisebbek, ha el nem is tűnnek, elégedetlen már akkor sem leszek.
Minden cseppje aranyat ér 💞

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 15.

Minden cseppje aranyat ér 💞

incitatogranit

2016. december 1.

Hatásos de vigyázni kell vele, nem szabad túl sűrűn használni mert át lehet vele esni a ló túloldalára és túlhámlasztás lesz a vége. Max. hetente egyszer használom vagy ritkábban, utána tényleg felfrissült és kisimult az arcbőr. Utána következnek a tápláló /nyugtató koreai kencék és teljes az elégedettség :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 1.

Dzsingiszkan

2016. november 19.

Ez egy csodaszer, teljesen lenyűgözött a hatása, sokkal egyenletesebb bőrfelszint produkált.

Remélem nem vonják ki a forgalomból, mert általában ha valamilyen terméket megszeretek azonnal megszüntetik a gyártását.

30 percet hagytam rajta, de már nem voltam AHA-szűz mert előtte hónapokig Ilcsi Aha-val edzettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 19.

anna990

2016. november 2.

05.01: Nem voltam benne biztos, hogy a COSRX7% elég erős nekem, ez a cucc jó választásnak tűnt helyette. Legelső alkalommal sikerült rondán túlhámlasztanom vele, de ez nem a termék hibája. Ez sem csíp jobban, mint a cosrx, de határozottam érzem, hogy történik valami. Odafigyelek, hogy akkor használjam, amikor a bőrömnek tényleg szüksége lehet rá, azóta sem irritációt, sem cafatokban hámlást nem tapasztaltam. Szerintem maradok ennél, a 15mili nem sok, de heti egy használattal hónapokra elég lesz. A COSRX-et lehet, hogy eladom itt.

11.02: Végül a lábszáramra használtam el, a gyulladt szőrtüszőimmel csodát tett. Az arcomra nekem ez túl erősnek bizonyult, iszonyatosan csípett, miután párszor előfordult, hogy túlhámlasztottam vele, visszatértem a COSRX-hez, ami gyakoribb használattal teljesen bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

mooo

2016. október 14.

Nagyon hatásos! Be kell tartani a heti 1-szeri használatot és a 30 perces hatóidőt és akkor nem lesz vele gond. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 14.

ska087

2016. június 26.

Azt hittem az én bőröm mindent kibír, de ezzel mégis sikerült túlhámlasztanom. Egyébként nagyon tetszik az eredmény és bár elég kicsi kiszerelés, de így is sokáig ki fog tartani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

joci3000

2015. december 4.

Hétfőn kapom meg kíváncsi vagyok mit csinál a börömel Isis pharmaval kezdtem majd neostrata mintákkal eddig a neostrata lotion plusz a legjobb nálam nyerő.Arcra hátra egyaránt lenyügözött ha ez még jobb akkor váltok.Három csillagról indítom.Meg is jött ami meg lepett ez tényleg pici.Fel kenés után picit csipkedet meg meleg érzés az arcomon két pumpálás bőven elég ez nagyon ragad még jó hogy nem hagyom fent éjszakára az öngyilkosság lenne.Valami jobb megoldás kellene.Az arcom megtisztitom fél óra múlva lemosom majd fél óra múlva kenem be az anacondával kicsit futkározni kell ez van majd jövök mit csinált.Azt hiszem még szebb a böröm bár még használgatom és aztán alkotók véleményt.Nem is tudom mit mondjak maradok a neostrata lotion plusznál.Nem azért mert ez nem jó azért mert a hátam is csúnya picit ez meg hamarabb elfogyna a másik az hogy a neostratának szebbek az össze tevői is.Mióta az anacondával hámlasztottam egyszer csíp a hidratáló krém a fényvédő is így 4-pontot kap na meg azért is 4-pontot mert 15-ml csak és ez nálam fájó pont. Mert arcra hátra is kenném ritkábban igaz de a neostrata a 200-mljével jobb vételnek tünik.
Meg a másik heti kétszer a neostrata jobb szerencsére nagyon jól bírja a hámlasztókat a böröm az anacondával inkább heti egy a meg engedett.És én függő vagyok kétszer szeretnék hámlasztani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 4.

Kardvirág

2015. július 26.

Ez egy igen erős hámlasztó. Én az arcomra nem is használtam a rosaceám miatt, de könyökre, térdre, lábfejre maximálisan bejött, pihe-puha bőrt eredményezett. Kezemre nem mertem, mert ott nem tudom megoldani a fényvédelmet (mindig elfelejtem), de oda is jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 26.

Zsildom

2015. április 10.

Kerestem DM-ben, de csak pislogtak rám kérdően, úgyhogy netről szereztem be. Féltem tőle, de a fejembe vettem, hogy ki kell próbálnom. Mstindigo használati utasításait, meg az itteni tapasztalatokat figyelembe véve, szigorúan 30 percig hagyom fenn (nem vicc, vekkert is húzok fel) és nagyon alaposan letisztítom utána, úgyhogy nem égettem meg vele a képem. (Ettől tartottam, mert a hebrencskedésemnek köszönhetően jártam már pórul más termékkel.)
Nem csíp jobban mint Ilcsi, vagy a 10%-os Paula. Egyszerűbb is használni, mert nem két lépéses, mint Ilcsi, és zselés állagú a likvid Paulához képest. 10 naponta használom, közte BHA naponta. Most már ez a jó az én bőrömnek, de mire ez kialakult, jópár kalandban volt részem. Nem látom a csodát, a pattanás foltot rólam Paula C vitamin szérumja volt csak képes eltüntetni, a ráncaim is köszönik szépen meg vannak. Mégsem húzom le. Orvos megállapítása, hogy vastag a bőröm (eh:) így a vékonyítás javasolt. Ezért aházgatok fegyelmezetten. Kár, hogy körülményes a beszerzése (lehet, hogy csak a vidéki DM-ekben ismeretlen) viszont körültekintően alkalmazva csak ajánlani tudom.
Nem tartom jó ötletnek, sőt egyenesen felelőtlenség a gyártó részéről, hogy beszerezhetővé tették számunkra is, mint lakossági felhasználóknak, ugyanakkor használati utasítást nem adnak mellé. Ahhoz túl kemény cucc, hogy szabadon kísérletezgessünk vele. Ezért mindenkinek javaslom az alapos felkészülést, mielőtt fejest ugrana a zselébe, akármilyen rezisztensnek is tartja a bőrét. csak jobb, ha az arcunkon marad belőle:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 10.

angelcare

2015. március 7.

Teljesen korrekt ez a termék.Előtte a PC 10%-os aha-t használtam de mivel eléggé elszálltak az egyébként is magas áraik így tettem ezzel is egy próbát. Nekem fél óra alatt is gyönyörűen kisimítja a bőröm és halványítja a pattifoltjaim. Heti 1 alkalommal használom,és közte minden második-harmadik napon az Uriage k18-at. Nekem ez így nagyon bevált,nem jön ki rajtam újabb gyulladt bigyó és nagyon szép egységes a bőrképem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 7.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Allantoin
Hidratálók: Lactic Acid, Saccharide Isomerate, Propylene Glycol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glucose
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Glycolic Acid, Citric Acid, Salicylic Acid

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.