Anaconda

Ár:   2050 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2016. május 19.

Ár:   2050 Ft
Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A standard szérum 10%-os AHA-tartalom mellett 3,5-es pH-val rendelkezik, míg az Intenzív szérum 24 % AHA-t tartalmaz 3,0 pH értékkel. A gyümölcssav-komplex hatóanyagai az elhalt hámsejtek közti kötőanyag feloldásával felületi hámlasztás idéznek elő, mélyen a bőrbe hatolva gyorsabb osztódásra, a hámszövet megújulására serkentik, stimulálják a bazális sejteket. A szérumokat letisztítás után visszük fel a bőrre, majd a kezelési célnak megfelelő hatóidő után vizes, tonikos vattával töröljük elő. A szérumok használata során csípő-bizsergető bőrérzet fordulhat elő, ami a kezelés természetes velejárója, azonban alacsony pH értékük miatt csak kozmetikusi felügyelet mellett javasolt az alkalmazásuk.

Hatóanyagaik: AHA (Alpha Hydroxy Acid) vagy gyümölcssav komplex, Zöld tea kivonat, Pentavitin, Kamilla kivonat

csillag

2014. november 27.

Vasárnap esténként, aha. :)
2szeri alkalmazás után eddig, annyit tudok elmondani, hogy puhább a bőröm, a hámló részek eltűntek. Tavaly és előtte az Ilcsi AHA +eseményelőttit használtam, összehasonlítva őket, kb. ugyanaz az eredmény. Persze az Ilcsi ötször annyira csípett mint ez. Amikor például fájt valamim, fejem, torkom, vagy éppen a 2 hétig tartó nyakgyulladásom miatt a fejemet sem bírtam forgatni nem is használtam, kihagytam, mert nem bírtam volna hogy a fájdalom mellett még Ilcsi is csípjen. Ez ahhoz képest lópikula. Ha nem felejtem, kis idő múlva upolok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 27.

Vasárnap esténként, aha. :)

NagyG

2014. április 13.

"Wow" élményt vártam tőle,hát volt csak nem úgy ahogy azt vártam.
Pici patik sokszor ettől jöttek ki a használat után. Jaj és még el nem felejtem,
éjszakára a fején rajta ne hagyja senki,mert én olyan allergiás lettem rá mint ide Mekka.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

3 napig sok apró gyulladt mitesszer képződmény borította a fejemet,ami állatira viszketett
.Az összetevői nem lennének rosszak ha nem lenne ott a Parabén,meg az a fránya Propylen Glycol
Ilcsi aha-ja meg esemény előttije többet tud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 13.

"Wow" élményt vártam tőle,hát volt csak nem úgy ahogy azt vártam.

Ilcsi aha-ja meg esemény előttije többet tud.

2014. március 7.

Végre beszereztem, a fodraszkellekek.hu oldalról. Tegnap este vetettem be először. Végül fent maradt 60 percet, mert közben nem tapasztaltam semmi irritációt, vörösséget, nem bántott. :-) Felkenés után eléggé bizsergetős érzés volt, és az idő múlásával ez fokozatosan enyhült (nem volt fájdalmas, vagy égető, hanem tényleg csak bizsergető, az iontoforézishez tudnám hasonlítani az érzést), olyan 30-35 perc után már szinte semmi bizsergetés nem volt (ez kb. egybe is vág azzal a ténnyel, hogy a bőr kb. ennyi idő alatt állítja vissza a bőrsemleges ph-t). Egy óra után lemostam, utána már csak Bioderma Sensibio Fortét kentem az arcomra, mert amikor egyébként AHA-zok (10%-osat szoktam használni 5 naponta) akkor nem szoktam egyéb szérumokat, kencéket kenni, csak ilyen kis alap krémet. Reggelre nagyon sima, és telt volt az arcbőröm, irritációnak semmi nyoma. Remélem, hogy tényleg jó hatása lesz hosszú távon is. 3 pumpálásnyit kentem az egész arcomra, saccra ez szerintem 1-1,5 ml lehet, így 3-4 hónapra biztos elég lesz a flakon (10 naponta tervezem használni).
A hialuronsavas tilalomról én nem tudtam, de jó tudni, és utólag belegondolva lehet, hogy egyszer ezért kezdett lángolni az az arcom egy sima 10%-os AHA-zás után, mert utána rákentem olyan szérumot, amiben van hialuronsav. Akkor nem értettem mi a fene történt, mert sem az AHA sem a szérum nem váltott ki előtte semmi hasonló reakciót, de akkor valószínűleg ez volt a gond. Mondjuk ez még a hámlasztási pályafutásom kezdetén volt, most már jó ideje nem kenek sima hidratálón kívül mást AHA után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 7.

gwendolen

2014. február 16.

10%-os verziót szereztem be. Mivel rendre megfeledkezem a 30 perces hatóidő szabályról, ezért rendszeresen marad fenn hosszabban, de semmi irritációról nem tudok beszámolni. Illetve egy dolog, hogy a használata utáni órában nem szabad hialuronsavas szérumot felkenni, mert a frissen hámlasztott arcom így lángvörösséget tud produkálni.
Nekem egyértelműen szebb lett a bőrképem, kisimultabb az arcom, ha ez csak minimál optikai tuning is, nem bánom, már megérte. Mitesszerekkel nálam nem kezdett igazán sokmindent. Egyelőre négyes, ha hosszabb távon tartós pozitív trendet generál, akkor jár 5ös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

nostijudit

2014. február 13.

Szerencsére a sok keresésbe rátaláltam Mstindigo oldalára,ahol olyan célirányos segítséget kaptam,hogy a lassan már megoldhatatlan bőrproblémáim végre javulni kezdtek. (zsíros bőr,mitteszerek,tág pórusok,pattanások...szóval minden ami csak lehet)
Ezt a terméket a PC 2%os BHA-ja,és a PC 10 %os AHA-ja mellett használom minden 8.napon (3 nap BHA, 1 nap 10%os AHA, 3 nap BHA 1 nap 24 %os AHA)
Azért ragaszkodom a másik AHA-hoz is,mivel a kisebb koncentráció miatt be tudok iktatni még plussz egy alkalmat,és a bőröm sokkal látványosabban reagál az AHA-ra ,mint a BHA-ra.
De mivel 10% fölött serkenti a kollagéntermelést,ezért szeretném ezt a terméket is bent tartani a rutinomba.
Külön erről a termékről:
Én szigorúan fél órát hagyom fent (egyszer nem mostam le alaposan,és a jobb alsó állrésznél fent maradhatott-reggelte szörnyen kiszáradt,és hetekig kellett szinte óránként kenegetnem,hogy helyrejöjjön...azóa sokkal figyelmesebb vagyok)
Lemosás után,én egyből még nem érzek lényeges változást,viszont másnap reggel mindig megörülök a tükörképemnek :)))
Remélem tartani fog a javulo tendencia.
Amit észrevettem (de lehet ez csak nálam volt) hogy másnap az arcom érzékenyebb volt a szélre,hidegre...el kellett takarnom,mert nem esett jól neki.Mostmár a 24% hámasztás utáni napon,jóval vastagabban kenem be hidratálóval,és igy enyhült ez az érzékenység.
Megérdemli az 5 csillagot,hiszem,hogy hosszú lesz a barátságunk :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 13.

Külön erről a termékről:
Remélem tartani fog a javulo tendencia.
Megérdemli az 5 csillagot,hiszem,hogy hosszú lesz a barátságunk :)

Ency

2014. február 9.

Szeptember óta majdnem mindennap használtam a 24 % verzióját , de nemér semmit mert még a pigmentfoltjaimat sem tüntette el ,többet nem fogom megvenni !!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 9.

Kencefice

2014. január 30.

Eddig kb. 3-szor vagy 4-szer használtam és még várom azt wow hatást, amiről itt már beszámoltak. Az első egy-két percben csíp, de utána már egyáltalán nem, összehasonlításképpen az isis pharma 12% sokkal jobban csípett egész idő alatt. Fél óra után lemosom és aztán nagyjából ugyanazt látom a tükörben és tapintásra is ugyanazt érzem mint előtte.
Adok még időt neki, de mintahogy a Dermalogicánál már megírtam, azt a hámlasztót is használom párhuzamosan és azután úgy nézek ki, mint akit egy kozmetikai szalonban kényeztettek hosszasan, ennek nem tudok olyan jó értékelést adni.

update
adok neki még egy csillagot, mert kezdek ráérezni az ízére. az biztos, hogy nálam csak úgy működik, ha jóval tovább fent hagyom, mint az itt javasolt fél-egy óra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 30.

update

azursatellite

2014. január 30.

Első próbálkozásom a savakkal a 10%-os standard szérum és azt kell mondjam nekem ez bizony kevés. Kicsit sem csíp, majdhogynem nem csinál semmit. Puhább lesz a bőröm tőle kicsit, de ha elfogy akkor az erősebbel fogok próbálkozni, hátha látható hatása is lesz.

Kecskeméti Krémmániásoknak pedig ajánlom figyelmébe, hogy a Pomádéban a Lordok alatt lehet kapni az összes Anaconda Professional terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 30.

Battike

2014. január 24.

Szerintem ezeket mindegy, hogy mennyi ideig hagyjuk fent, mert addig hatnak amíg csíp az anyag, utána már nem csinál semmit.Inkább arra kell figyelni, hogy ne vigye túlzásba az ember = hetente NE ötször kenje fel.
Gyengébb idegzetűek most ne figyeljenek ide, de én ezt úgy használom, hogy rárakom az Ilcsi esemény előtti-t (mivel az Ilcsi AHA-t nem tudtam beszerezni) és tök jó együtt! Hozzáteszem nekem elég érzékeny allergiára hajlamos a bőröm, de néha rajtafelejtem egy órát is akár és nem esik le a fejem :) Szerintem ezek kicsit túl vannak misztifikálva a kozmetikusok által, túlhámlasztani ezekkel nem lehet az tuti (úgy értem senkinek nem fogja lemarni a bőrét), azt csak orvosi szerekkel lehet elérni. A smink és más blogon nagyon jól leírja egy csajszi, hogy mennyit érnek ezek (Ő szinte mindent kipróbált) és egyet kell értenem vele. Senkit nem szeretnék biztatni, hogy úgy használja ahogy én, tartsátok be a javasolt időt, csak azért írtam le, hogy nem kell ettől annyira parázni. Azért adok neki csak négy csillagot mert csodát nem tesz se Ilcsivel se nélküle, de azért javítanak az összképen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 24.

Mentagirl

2014. január 14.

A 24%-os verziót próbáltam ki, kb egy óra hatóidővel. Kicsit csípett felkenésnél, viszont egyáltalán nem hámlott lemosás után, érdes maradt ott is a bőrfelszín- pl. homlok -, ahol nincsenek pattanásaim.. :O Előtte évekig Ilcsis AHA-s pakolással edzettem a bőröm, lehet, ezt már fel se veszi.

Persze lehet, a hámlás csak pár nappal később indul majd...

Sajnos nem tapasztaltam babapopsi simaságú bőrt, és az az érzésem, hogy az arcom két oldalán levő, áll környéki mitesszereket-pattanásokat begyullasztotta, pirosabbak, mint voltak, illetve kihozott olyat, ami előtte nem volt ott.. Persze ezt nem lehet 100%-ban a hámlasztóra fogni, lehet, ettem olyasmit, amit nem kellett volna...

Még tesztelgetem, majd beszámolok a továbbiakról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

Persze lehet, a hámlás csak pár nappal később indul majd...

Még tesztelgetem, majd beszámolok a továbbiakról.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Allantoin
Hidratálók: Lactic Acid, Saccharide Isomerate, Propylene Glycol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glucose
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Glycolic Acid, Citric Acid, Salicylic Acid

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.