Anaconda

Ár:   2050 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   kozmetikák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2016. május 19.

Ár:   2050 Ft
Lelőhely:   kozmetikák, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A standard szérum 10%-os AHA-tartalom mellett 3,5-es pH-val rendelkezik, míg az Intenzív szérum 24 % AHA-t tartalmaz 3,0 pH értékkel. A gyümölcssav-komplex hatóanyagai az elhalt hámsejtek közti kötőanyag feloldásával felületi hámlasztás idéznek elő, mélyen a bőrbe hatolva gyorsabb osztódásra, a hámszövet megújulására serkentik, stimulálják a bazális sejteket. A szérumokat letisztítás után visszük fel a bőrre, majd a kezelési célnak megfelelő hatóidő után vizes, tonikos vattával töröljük elő. A szérumok használata során csípő-bizsergető bőrérzet fordulhat elő, ami a kezelés természetes velejárója, azonban alacsony pH értékük miatt csak kozmetikusi felügyelet mellett javasolt az alkalmazásuk.

Hatóanyagaik: AHA (Alpha Hydroxy Acid) vagy gyümölcssav komplex, Zöld tea kivonat, Pentavitin, Kamilla kivonat

melanie500

2014. január 12.

Egy ideje használom már a 24%-os verziót, csak még nem jutottam el odáig, hogy véleményt írjak. A megvételére főleg mstindigo és bandita véleménye ösztönöztek. Ennél a cuccnál jöttem rá, hogy nekem tulajdonképpen nagyon is rezisztens bőröm van. Engem egyáltalán nem csíp még felkenés után sem, sőt még csak hámló falatkák sincsenek tőle az arcomon. Mivel még ráncaim nagyon nincsenek, így ránc eltüntetésről/megelőzésről nem tudok nyilatkozni. Mondjuk én csak kb 10 naponta használom és szigorúan 30 percig hagyom fent. Lemosás után annyit érzékelek, hogy nagyon-nagyon-nagyon-nagyon puha lesz tőle a bőröm! Ami miatt 4-est kap az az, hogy mivel ez egy bitang erős cucc, lemarja erőteljesen a bőrfelszínt, a használata után apró, picike kis mitesszerek jelennek meg néhol a bőrömön. De ilyen könnyen kinyomható, fehér végűek és a helyük sem marad meg. Hálistennek annyira sűrűn nem használom, hogy olyan húúúú de zavaró lenne, de azért egy kicsit mégis... Betegesen hajtok a tökéletességre, ha egyszer belevágtam valamibe a fejszém - jelenleg ez a bőrápolás. Ja azért a szemem körül picit szokott csípni. Ott 5 percnél tovább nem is hagyom fent. De csak azért is fogom használni, mert 10% felett az AHA serkenti a kollagén termelést, hátha ezzel is lassítok kicsit az öregedési folyamaton. :))))))
A foltokon annyira én nem vettem észre, hogy halványítana, mivel ahhoz szerintem elég ritkán használom. Arra jobban bejött a retinol, de azért becsülettel elhasználom. Sőt szerintem újra is fogom venni, mert azért megnyugtat, hogy van itthon egy tisztességes AHA hámlasztóm. 15 ml-es kiszerelés, de szerintem nagyon gazdaságos, mivel iciripicire kell csak belőle egyszerre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 12.

sieszter

2014. január 3.

A fodraszkellekek.hu-n ez a cucc benne van a TOP nemtommenyiben, asszem második helyen áll, szerintem az itteni krémmániások miatt :) Én is onnan rendeltem. Előtte próbáltam a PC BHA lotiont, attól beragyásodtam, a BHA folyadék viszont hatott, már amennyire azt meg lehet állapítani 2 tasak minta elkenése után. Szóval, oké, h ez AHA, az meg BHA, és elvileg mást csinálnak, és ne hasonlítsam össze, de nekem a PC jobb volt. Ettől finom sima lesz az arcom, úgy gondolom, h ritkábban jönnek elő pattanások, de a mitesszerekkel semmit sem csinál. Amúgy hetente 2× használom, 30 percig. Néha kicsit leszedi a bőrt az orromról, de amúgy máshol nem szárít, nem is irritál, egy nagyon picit csíp az elején. Egyébként nem mondom, h rossz, de nem dobtam el az agyam tőle. Az illata érdekes, engem erjedt (rothadt) almára emlékeztet. Az a mázli, h most pár napja vettem észre, h vannak már nagyobb kiszerelésű PC minták is itt a Krémmánia shopban. Ha olyat veszek (tulajdonképpen már megvettem), az olcsóbb, mint ez a 15 ml-s kis flakon.

Ja, elfelejtettem, h a homlokomon a pigmentfolt azért jócskán halványult. Nem biztos, h emiatt a szer miatt, elvégre tél van és folyamatos homály, nulla napsütés, de adok még egy bizonytalan 4. csillagot is a halványításra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 3.

bandita

2014. január 3.

2013. 04. 19
Vajon minden nő életében elérkezik a pillanat, amikor ipari maratósavval kívánja a hervadt, fakó, de foltos ábrázatát lehámozni?
Én több, mint három hete kacérkodom a gondolattal, és cirka egy hete birtoklom ezt a terméket.

Terméktapasztalatom mindössze annyi, hogy amint megkaptam, felkenegettem a kézfejemre, fél órára, azzal a megfontolással, hogy jól begyakorlom az érzést, amire számíthatok majd, amikor az arcomra simítom.
Csípett, mint az állat, már kézfejen is, ez egy kissé lelohasztotta a lelkesedésemet, ráadásul nem tűnt úgy, hogy valaha is abba akarná hagyni.
Végül lemostam folyékony szappannal, és meglepettem néztem a baba popójára megtévesztésig hasonlító felületet.
Lelkesedés visszatért:)
Tehát ez tutira hámlasztani fog, feltéve, ha képes leszek elviselni magamon.
Úgy tervezem, hogy óvatosan, heti egy alkalommal, maximum fél óra behatási idővel fogom használni, utána lemosom.
Nappalra 40-50 Spf fényvédőt készülök vásárolni, mert enélkül szerintem öngyilkosság ilyen szintű hámlasztásba fogni.

2013. 04. 21.
Ma kentem fel először élesben az arcomra. Habzó arctisztítást követően, száraz bőrön alkalmaztam, és a behatási idő alatt minimális csípő érzést tapasztaltam, így bátorkodtam 3 órán keresztül fent hagyni. A három óra elteltével habzó lemosóval távolítottam el.
Nem tudom, milyen hatásra számíthatok hosszú távon, de most szívem szerint sminkelnék, és elmennék valahova, hogy mindenkinek mutogassam magam :)
A bőröm állatira sima felszínű, mentes minden apró ránctól, egyenetlenségeim kisimultak.
Irritáció semmi, minimálisan húzódik az arcom, de csak annyira, mint általában, arctisztítást követően.
A hosszú távú tapasztalatokkal később természetesen jelentkezem.
2013. 05. 01
Előző alkalommal bizony túllőttem a célon. Bár nem csípett, nem égetett, mégis brutál mód lehámlasztott. Pár napig enyhén cserzettnek tűnt a felület és apró cafatokat szedegettem róla.
Egy hét után újra bevetettem, ezúttal tényleg fél óra hatóidővel. Utána lemostam, Aloe Activatorral tonizáltam és Balea Men SOS Fluidoztam.
Na, így az igazi. :)
Rövid távú hatás: A MITESSZEREK KEGYETLEN GYILKOSA! Egyik ájulatból esem a másikba, olyan mitesszereket dob ki magából a bőröm, ami csak hosszas párolás, vadulás után volt eltávolítható. Most csak úgy lazán, kipöccennek az undiságok.
A bőr pedig nyugodt, sima.

2013. 06. 02
Hosszú távú rendszeres, heti 2x-i alkalmazás során tényleges folthalványító hatásról számolhatok be.
A pattanások, mitesszerek után maradó foltokat teljesen eltüntette, a fénykárosodásból származó, nagy kiterjedésű foltjaimat egyértelműen halványította annyira, hogy a Catrice BB-m tökéletesen elegendőnek bizonyul ezek elfedésére. Tavaly ilyenkor már camouflage alapozót kellett használnom, vagy Vichy Dermablendet. Azonban kiemelném, hogy a foltok nem tűntek el teljesen! Aki erre a célra vásárolná, nem lesz maradéktalanul elégedett.
A termék leginkább a mitesszerek kordában tartásában bizonyult hatásosnak, és jeleskedik az öregedés jeleinek eltüntetésében, úgy mint apró ráncok, petyhüdt bőr.
A bőröm most feszes, rugalmas, sima felületű, könnyebben reagál a krémek hatóanyagaira.
A flakonkám a végét járja, és egészen biztosan újra vásárolom.
2013. 06. 20
Úgy gondolom, hogy mára már érdemes értékelnem, hogy halványítóként hogyan működik.
A pattanás utáni apró foltokat teljesen eltüntette, azonban a fénykárosodásból származó, brutál nagy és sötétedésre hajlamos foltokat nem. Ezek tekintetében kb 50 %-os hatékonyságról számolhatok be úgy, hogy szigorú, spf 50 fényvédőt használok napi szinten, amióta hámlasztok.
Annyit értem el ezzel a kombóval, hogy egy normál fedésű alapozó, MF CC elegendő a foltok álcázására, ha azonban tökélyt szeretnék, akkor még mindig a maximális fedésű alapozóm után nyúlok.
Ezzel együtt is elégedett vagyok, mert az összkép talán húsz évvel ezelőtt volt ennyire szép egységes, és a mitesszerek elleni hatása a legkiemelkedőbb, amit valaha tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 3.

2013. 04. 19

Lelkesedés visszatért:)
Tehát ez tutira hámlasztani fog, feltéve, ha képes leszek elviselni magamon.

2013. 04. 21.
A hosszú távú tapasztalatokkal később természetesen jelentkezem.
2013. 05. 01
Na, így az igazi. :)
A bőr pedig nyugodt, sima.

2013. 06. 02
A flakonkám a végét járja, és egészen biztosan újra vásárolom.
2013. 06. 20

timeej

2013. december 6.

Megtettük, amit megkövetelt a haza... Mivel nem tartok itthon semmilyen lemosót, csak szappant, így sima vízzel mostam meg jól az arcom, nem mertem kockáztatni. Aztán jött ez. Az első két másodpercben picit csípet, de az azonnal el is múlt, csak egy enyhe melegséget éreztem míg fent volt. Betartottam a félóra hatóidőt. Semmiféle pirosság, vagy irritáció nem jelentkezett miután lemostam. Egy nagyon kicsit húzódik a bőröm, de kivárom, hogy krémet kenhessek rá. Így elsőre megadom az öt pontot, mert nem volt olyan gáz, mint amire számítottam, de mindenképpen jövök majd, és mesélek, a hosszútávú eredményekről...

És így utólag is köszönöm a segítséget!

UD: Nos, mint írtam is, gondot okozott. Az alkalmazás után kb 2 napra a szám körül kipirosodott a bőröm, illetve picit hólyagok jelentek meg. Az arcomon pedig előjött pár nagy gyulladt göb is. Utóbbit nem tudom, hogy ez váltotta-e ki, de úgy látszik nekem ehhez nagyon érzékeny a bőröm. Sajnos. Lehet teszek majd egy próbát a BHA-val, majd meglátom még... Mindenesetre nem pontozom le, sajnos nekem van ilyen nyomi bőröm... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 6.

És így utólag is köszönöm a segítséget!

ferencz.eva81

2013. november 14.

Nagyon jó!3 hét használat után,heti 2-szer,felére csökkentek a mitesszereim,és pár apró ráncom is eltűnt.Babapopsi simaság mindenhol.A pattanás utáni hegeken még nem látok változást.Szeretném megkérdezni a régebben kipróbálókat,hogy mennyi ideig érdemes vagy szabad egyhuzamban használni?Pár hónap,vagy csak nézzek bele a tükörbe,és látni fogom mikor elég?:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 14.

zsófi84

2013. október 23.

UDATE: továbbra is nagyon jó, mindenkinek ajánlom, viszont én áttértem a Neostratára. De tényleg nem azért, mert ez nem jó, csak nekem kicsit macerás, hogy arctisztítás után fél óra, aztán ez, aztán fél óra, aztán lemosás, és megint fél óra a hidratálásig.

Hát ez fantasztik. Korábban bőrradírral kínoztam a bőröm, és össze sem lehet hasonlítani az érzést és a hatást. Egy kis csípés van rögtön a felkenés után, de nálam néhány másodpercig tart, a bőr nem pirosodik ki. Már az első néhány használat után szemmel látható volt a fejlődés. A tisztátalanságok csökkentek, a bőröm gyakorlatilag egyszínű, ami nagy szó. A korábbi sebekből visszamaradó foltok halványításáról még nem tudok nyilatkozni, de ha nem csinál velük semmit, akkor is egy csodaszer. Pattanásom az elmúlt néhány hétben, amióta használom, nem volt.
Heti 2x használom 30 percig, tovább nem merem, de úgy érzem, hogy nem is kell. Utána fél órával hidratálózás (mandulaolajos gyógyszertáras). Nappalra pedig 50-es Avene fényvédő. Egyelőre ez tökéletes kombinációnak tűnik számomra.
Egy baj van vele: 15 ml 2000 forint, ami nem tűnik gazdaságosnak, ezért egy ideje szemezek a Neostratával, ami talán olcsóbban jön ki hosszú távon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 23.

winnie

2013. szeptember 8.

Ez a hámlasztó kiütéssel győzött a PC 10%-os AHA felett. Paula termékével ellentétben nem lesz csupa piros a bőröm, csak enyhén és hamar elmúlik. A hatása azonnali, látványos eredménnyel jár. Sokkal egységesebb bőrfelszínt eredményez. Nagyon örülök,hogy rátaláltam. Pici a doboza,de tényleg csak egy kevés kell belőle,hogy az egész arcra kerüljön. Az ára baráti, a hatása kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 8.

Flami

2013. július 10.

2013.06.12.
Régen olvasgatom az itteni véleményeket, eddig gyűjtöttem a kipróbálására az erőt :), de tegnap megvettem és fel is kentem. Nincs pattanásom és pigmentfoltom sem, mitesszerem és apró ráncaim viszont akadnak. Ezek ellen gondoltam az AHA-t bevetni meg általános bőrszépítésre.
Nekem egyáltalán nem csípett, még meg is néztem, hogy biztos jó terméket adtak?? Úgyhogy bátorkodtam magamon hagyni egy órát, mielőtt lemostam.
Szép lett az eredmény és hiába volt fent sokáig, nem hámlik az arcom egyáltalán.

2013.07.10.
Pár alkalmas használat után azt kell mondjam, hogy bitang jó! Utána általában bekenem az arcom a Weleda gránátalmás olajával, hát....jobb napjaimon -10 év. :-) na jó, lehet túlzás, de 5 minimum. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 10.

2013.06.12.

2013.07.10.

brizsitke

2013. július 10.

Végre sikerült az egy hónapja készlethiányos terméket felvennem és tegnap este bevetnem. Sajnos a körülmények nehezítettek, nyilván ilyenkor "száll el" az ember bojlere, (zárójelben, mondjuk jobb mint ha télen történt volna) és hideg vizes arcmosás előzte és fejezte be a szeánszom. 20 percre helyeztem az arcomra, így első alkalom után a benyomások:
1, eredmény eddig nem túl látványos
2, enyhén csípett, sőt inkább csak csipegetett..ugyanakkor a félidőnél fetrengés közben vhogy beledörgölhettem a szemembe és nah ott mart mint a fene. Szinte mintha beszívta volna a bőröm egyébként, olybá tűnt..
Mindenesetre lemosása egyszerű volt.
3. azonnali eredmény csodaszép pórusok.:)
4, ma begyulladt két mitesszerem amit szerettem volna elkerülni, mindegyfene, nem hibáztatom érte.
Hosszútávon szeretném ha főleg az utolsó pontban segítene, ugyanis nekem nagy problémám, hogy mindig ugyanaz a 4-5 mitesszer gyullad be, ha csinálok valamit ha nem. Remélem ebben hatásos fegyver lesz, addig is megelőgezem neki az 5 csillagot:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 10.

1, eredmény eddig nem túl látványos
Mindenesetre lemosása egyszerű volt.
3. azonnali eredmény csodaszép pórusok.:)

kivina

2013. július 5.

Már használtam párszor. Kb. heti kétszer kenem fel, 1-2 óra hosszára. Minimálisan csíp. Tisztább a bőröm, de nagyon látszanak a pórusaim utána és nagyon zsírosodik a bőröm bármit kenek rá. Amúgy szép a bőröm tőle, jobb mint egy sima bőrradír, de többre számítottam. Hátha idővel még több hatását látom!
Up:azt hiszem szeretem. Egységesebb a bőröm és a mitesszerek majdnem eltűntek, és sokkal könnyebb kitisztítani őket. A pigment foltom nem nagyon akar halványodni sajnos, de szebb a bőröm. Kíváncsi vagyok meddig fog tartani egy flakon, lehet rendelem is a következőt. Állandó lakó lesz a polcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 5.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Allantoin
Hidratálók: Lactic Acid, Saccharide Isomerate, Propylene Glycol, Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glucose
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Glycolic Acid, Citric Acid, Salicylic Acid

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.