Anaconda

Ár:   350 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   kozmetika, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dögöcske, Módosítva: 2014. március 6.

Lelőhely:   kozmetika, DM
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Normál

Avokádó olaj és Aloe Vera tartalommal

Tápláló és bőrvédő hatású ápolókrém

Avokádó olaj és Aloe Vera kivonat tartalmú , gyorsan felszívódó , regeneráló , tápláló és bőrvéő hatású krém. Csökkentett konzerválóanyag tartalma lehetővé teszi érzékeny bőrűek számára a krém rendszeres használatát.

Dius1991

2017. április 18.

Apukám a munkahelyén minden hónapban kap egy tubussal, aki előszeretettel adja át nekem, ugyanis ő nagyon ritkán krémezi a kezeit. Én nagyon szeretem, napközben rendszeresen használom, ugyanis könnyen beszívódik, megfelelően hidratál, finom illata van, nem hagy zsíros érzetet maga után. 100 %-osan nem hidratálja a kezeimet, de éjszakára sokkal testesebb krémet használok, így ez nem zavar.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

PiciCic

2017. április 18.

Kellemes illatú,gyorsan beszívódó kézkrém. Nem hagy zsíros,ragacsos érzetet. Nagyon jó ár-érték arányú termék,amely még a válogatós férjnek is megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

CandyAndi

2017. március 14.

Ár-érték arányban tökéletes. Gyorsan beszívódik, puhább tőle a kezem, és az illatát is imádom! Minden este használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

Horest

2017. február 1.

Ősszel és télen rettenetesen tud kinézni a kezem, hiába veszek kesztyűt olyan szinten kiszárad, hogy rossz ránézni. Már szinte minden drogériás terméket kipróbáltam (baleától és niveától a neutrogenáig), de semmi nem segített, aztán minden-mindegy alapon kipróbáltam ezt és bevált, nem mondom, hogy csodaszer, mert nem tüntette el teljesen a száraz részeket a kezemről, de látványos javulást okozott, még úgy is hogy csak este kenem be vele a kezemet. Sokkal jobb hatásfokkal rendelkezik mint a 3-4x drágább "híres" társai, nem ragad, hamar beszívódik és kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

Zsuzskamano

2017. január 27.

Cégnél adják, és őszintén szólva nekem annyira finom az illata, hogy rendszeresen kenem vele az orrom környékét, hogy érezzem. :) Hamar beszívódik, és tényleg véd, ami a (nálunk lévő) száraz levegőnél kimondottan jó. Itt megláttam hol kapható, így tuti venni fogom, mert sajnos hamarabb elfogy,mint ahogy mi kapjuk. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 27.

CzFru

2017. január 16.

Barátomék munkahelyén ezt használják. Ott szerettem bele, így én is beszereztem egyet. Nagyon hamar beszívódik, nagyon jól teszi a dolgát, jó az illata és a nagy hideg sem fog ki rajta. ...és olcsóóóóó :D Azóta anyukám is rákattant.
Alapdarab lesz itthon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Alapdarab lesz itthon.

Lizu

2016. december 29.

Nagyon jó krém, nem ragad, gyorsan beszívódik és táplál is. Kicsit levesz az értékéből nálam, hogyha utána kezet mosok érzem, hogy jön le a krém is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 29.

Nanilia

2016. december 18.

Azt adja, amit ígér. Mindig van itthon. Nagyon hamar beszívja a bőr és nem zavaró utána. Inkább véd mint hidratál, de nekem ezért is kellett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 18.

tillisilli

2016. augusztus 11.

A gyógyszertáros néni adta, miután ránézett a kezemre, amin vastag cserepes berepedezett börök ocsmánykodtak pirosan és fehéren. Szerinte ez ekcéma volt, és arra adta ezt a krémet. Hatott!!. Egy hónapig biztos szenvedtem ezzel a problémával, a Neutrogena, nivea, Kamille és Lush krémektöl nem lett jobb, csak ettöl.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

egeresi47

2016. május 11.

Minden este bekentem vele a kezem, szimpatikus volt, hogy gyorsan beszívta és puhított.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 11.

Antioxidánsok: BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lanolin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3