Anastasia Beverly Hills

Ár:   €49.7   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   14 x 0,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: vtina85, az összetevőket feltöltötte: LaNara, Módosítva: 2018. február 22.

Ár:   €49.7
Kiszerelés:   14 x 0,7 g

14 intenzíven pigmentált árnyalatot tartalmaz.

Magasan pigmentált, könnyű formula, 11 matt színt és 3 metál színt tartalmaz. Két oldalas puha ecsetet tartalmaz a paletta.

Ár: 9000 , Eladó: sziszcsy
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Barby15

2018. június 18.

Életem legjobb beruházása volt.Brutál pigmentált , emiatt kicsit porzik.A színek valami csodálatosak❤.Nagyon tartósak,de tényleg .Micellás vízzel is vagy kétszer át kell mosni mert nem akar lejönni....ezenkívül le swatcholtam a karomon 3 sötétebb színt. Utánna lemostam de még azért latszott, és nagy meglepetésemre még 3 nap után is látszódtak halványan a swatchok, ami szerintem egy por állagú terméktől nagy dolognak számít.Nagyon könnyen satírozhatóak...egyszerűen élmény velük dolgozni❤❤❤

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 18.

Buttercupcosplay

2018. június 12.

Amikor Franciaországban töltöttem egy szemeszter, tudtam, hogy be akarok ruházni valamilyen minőségi sephorás cuccra (aztán több, mint egy lett belőle), és ezt választottam. Csodálatos színek vannak benne, nagyon jó minőségű, nagyon megéri az árát. Nem sokkal utána jött be a francia sephorákba a subculture is, emiatt azt is megvettem, és nagyon szeretem együtt is használni a kettőt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 12.

Szlilla19

2018. május 26.

Szerelmem, szívem csücske, amitől soha sem válnék meg. A testvéreivel együtt vettem meg, és milyen jól tettem. Nem lehet róla rosszat mondani. Mindenkinek alap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 26.

Andzsella

2018. április 18.

Nikitől rendeltem, nagyon köszönöm neki :) Imádom. A leggyönyörűbb palettám, a Huda Desert Dusk és a theBalm Nude Tude mellett :) Én a burgundy színeket preferálom, ezért ez a nekem való paletta. Visszafogottól, a nagyon brutálig minden sminket el tudsz vele készíteni. Pigmentált, tartós színek, ahogy Hudánál is. Mind Anastasia és mind Huda mindig remek munkát végeznek a team-jükkel :) megéri az árát, még mindig el sem hiszem, hogy ez a paletta az én tulajdonomban van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

Tindelou

2018. április 10.

Tartós pigmentaltak a színek, a világos szín a belső szemzugban még a nap végén is fennmarad. Pillanatok alatt összesatirozható. Csodás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 10.

balvenie

2018. március 20.

Újat nem igazán fogok tudni mondani, csatlakozom az előttem írókhoz, ez egy eléggé drága paletta, de igazán megéri a pénzét. Csodálatosak a színek, szuperpigmentáltak, egy álom velük sminkelni. Akinek van lehetősége, és tetszik neki ez a paletta, mindenképpen próbálja ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 20.

marcsi12

2018. március 17.

Kedvenc palettám. Tudni kell vele bánni, mint ahogy a többi Anastasia palettával is. Gyönyörű szinek, pigmentált, jól satírozható.Gyönyörű csomagolás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 17.

Andeleira

2018. március 16.

Na jó hát én eldobom az agyam ettől a palettától!!:D Ha választanom kéne,hogy egész életemben csak egy palettát választhatnék akkor az ez lenne,az tuti!:D
Pigmentált,jól satírozható,tartós,gyönyörű színek,natúr sminkhez és buli sminkhez is tökéletes.Kérdezem én,hogy KELL ENNÉL TÖBB? A csomagolásáról meg már ne is beszéljünk. CSODÁS!
Egy szó mint száz,csak ajánlani tudom!!! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 16.

Egy szó mint száz,csak ajánlani tudom!!! :))

FreyjaDiana

2018. február 17.

Már nagyon régóta kerestem ilyen rózsás és narancssárgás színeket, mint ami ebben a palettában van, de végre sikerült megkaparintanom. Rendkívül pigmentáltak a színek, való igaz, hogy alig kell hozzáérinteni az ecsetet a festékhez és már vihetjük is fel a szemre. Nagyon jól építhetőek egymásra a színek és bármilyen évszakhoz vagy napszakhoz megfelelően tudjuk őket kombinálni. Ez egy univerzális paletta, tényleg mindenhol megállja a helyét. A hozzá tartozó ecset használható, én csak ezzel vittem fel a színeket, mert másik ecsettel nagyon porzott néhány szín és nem szeretnék pazarolni ebből a csodából egy porszemet sem.
Tartóssága bázis nélkül egy ötös skálán hármas, mert könnyen átfénylik alatta a bőr és fakulnak a színek, ám egy jó bázissal meg sem moccan órákon át. A színek viszonylag vízállóak, dörzsölés hatására inkább elkenődnek, minthogy lemosódjanak.
Egyébként meglepett, hogy milyen nehéz paletta. A Zoeva Cocoa Blend-emből indultam ki, mert az olyan kis könnyű. Ahhoz képest ez az ABH nehéz. De ez betudható a bársony csomagolásnak és a tükörnek is.

Összességében ez egy csodálatos paletta, még a kistestvérét a Subculture-t kell beszereznem és azt hiszem, több palettát már nem is fogok venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

orsiberta

2018. január 18.

Nagyon szép paletta, pigmentáltak a színek, bár úgy vettem észre, hogy kicsit porzik, ami persze a pigmentáltság miatt érthető.
Mindenkinek ajánlom ezt a palettát mert dramatikus vagy nappali viselet elkészítésére is alkalmas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Felületi hártya képző anyag.