Anastasia Beverly Hills

Ár:   €49.7   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   14 x 0,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: vtina85, az összetevőket feltöltötte: LaNara, Módosítva: 2018. február 22.

Ár:   €49.7
Kiszerelés:   14 x 0,7 g

14 intenzíven pigmentált árnyalatot tartalmaz.

Magasan pigmentált, könnyű formula, 11 matt színt és 3 metál színt tartalmaz. Két oldalas puha ecsetet tartalmaz a paletta.

Ár: 9000 , Eladó: sziszcsy
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Kim17

2017. július 21.

Szerintem ez az egyetlen palettám, aminek minden színét egytől-egyik imádom. A pigmentáltság szerintem messze a legjobb a hasonló árban mozgó termékekhez képest, elég egy nagyon picit belemártani az ecseteket. A kis ecset hozzá nekem abszolút kedvenc, ha lehetne ilyet külön venni biztos vennék vagy 10-et. Csakis 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 21.

Reni39946

2017. július 17.

Kezdem a rosszakkal, mert egyébként ez a paletta maga az álom. Nos, az árára nem térek ki, de ennyiért jobb ecsetre számítottam, ennyi. :D Maga a paletta eszméletlen. Sokáig tartott rábeszélni magam, de megérte. Picit porolnak a festékek, de ha ügyesen leütögetjük a felesleget az ecsetrő, tuti nem maszatolódik az arcra. Jól pigmentált, szépen satírozható, nagyon profi kis szett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

Nana25

2017. július 15.

Imádom!!! Kedvenc palettám ever, ha lehetne minden nap csak őt használnám. Gyönyörű, pigmentált színek, könnyű vele dolgozni, a satírozás egy álom. Kreol bőrhöz nagyon passzol, mindenképpen 5*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 15.

Meske

2017. július 15.

Nagyon szeretem! Sokáig gondolkoztam, hogy megéri e, de átszámítva egy szín alig 1000 Ft és ugye high end termékről van szó. A színei meglepőek, de zöld szemhez nagyon jól kihasználható. Ajánlom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 15.

nemesfalvi.adel

2017. június 22.

Imádom! Tökéletesek a színek, nagyon jól pigmentált, könnyen lehet satírozni és nem porol felvitel közben. Én ilyen-olyan szemhéjalappal használom és a nap végére is szép marad a sminkem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

BettyBabu

2017. június 21.

OMG es meg annyit tudok mondani OMG :)
Fantasztikus szinek, iszonyat pigmentaltsag, könnyed satirozas.......
Egyszerüen fantasztikus es hat ajot meg is kell fizetni ez van!
IMADOOOOOM

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

OMG es meg annyit tudok mondani OMG :)
Fantasztikus szinek, iszonyat pigmentaltsag, könnyed satirozas.......
Egyszerüen fantasztikus es hat ajot meg is kell fizetni ez van!
IMADOOOOOM

rockroka

2017. június 13.

Néhány hónapja vagyok e hőn áhított paletta boldog tulajdonosa, és csak jókat tudok mondani róla. Csodálatosak a színek, az én kékes-zöld szememet mindegyik árnyalat kiemeli. A minőség konzisztens, egyik árnyalat se porol vagy lóg ki lefele (a UD Naked 3-ben például a Dust nevű árnyalat botrányos minőségű). Nagyon pigmentáltak, jól fednek és tartósak az árnyalatok (Urban decay primer potion szemhéjalapozóra teszem őket, UD ecsettel). A kedvenceim: Vermeer, Venetian Red és Love letter. Ha a naplemente színeit szeretném viselni, akkor a Temperat, Red Ochre-t és Reagalt viselem. Megannyi variáció van, fantasztikus paletta. Nagy szerelmem ez a paletta.
Negatívum, hogy nagyon gagyi a hozzájáró ecset, valamint a paletta bársonyborítása könnyen koszolódik, ezért nagyon vigyázni kell rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

edeseper

2017. június 7.

Hibátlan paletta!! Elképesztően pigmentált, még a világos színek is jól teljesítenek. MAC paint pottal alapozva gyönyörűen fent marad kb. 10 órán át. Könnyen satírozható, de hajlamos lepotyogni a szem alá, így látványosabb smink esetén érdemes a szemmel kezdeni és csak utána alapozni.
Tipp: mindig a lehető legkisebb mennyiséget vigyük fel az ecsettel és utána szépen lassan építgessük, mert annyira intenzívek a színek, hogy könnyen túlzásba eshetünk. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

frostbites

2017. május 11.

Szerintem ez a paletták palettája!:D Nagyon durván pigmentált és könnyen satírozható, meseszép kombinációkat lehet vele csinálni. Cult beautyról van. Viszont amikor kimostam az ecsetét a satírozó ecsetből jött ki pár szál :( de ennek ellenére mindent megér számomra😍☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 11.

snezi

2017. május 10.

Óóó igen! :D
Végre egy paletta, aminek az összes színe tetszik! :D Ami praktikus, mert nem kell hatféle külön palettát megvenni, mert ebből is tetszik x szín, ebből meg y, ami a másikban nincs meg.
És az is nagy előny, hogy jól pigmentált. Meseszép színek és csomagolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 10.

Óóó igen! :D
És az is nagy előny, hogy jól pigmentált. Meseszép színek és csomagolás.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Felületi hártya képző anyag.