Anastasia Beverly Hills

Ár:   €49.7   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   14 x 0,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: vtina85, az összetevőket feltöltötte: LaNara, Módosítva: 2018. február 22.

Ár:   €49.7
Kiszerelés:   14 x 0,7 g

14 intenzíven pigmentált árnyalatot tartalmaz.

Magasan pigmentált, könnyű formula, 11 matt színt és 3 metál színt tartalmaz. Két oldalas puha ecsetet tartalmaz a paletta.

Ár: 9000 , Eladó: sziszcsy
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel

Beyzie

2017. május 3.

Ez a paletta egy csoda, a színek, ahogy teljesít.. egy rossz szót nem lehet rá mondani, az én igen szegényes sminkelési tudásommal is címlapfotó-jellegű sminket tudtam vele összehozni. Az ecsetet nem próbáltam, de látszik rajta, hogy használható darab, főleg ilyen jól teljesítő színek mellett.

Ám sajnos én némileg allergiás vagyok rá... Rengeteg kármin lehet benne, amit az én többszörösen allergiás, asztmás kis testem elutasít (meg úgy igen sok minden mást is sajnos..:() Szóval maradok a Tarte Pro-mnál, abban is van, de azt tudja tolerálni a szemem, egyelőre úgy fest. De a szívem megszakad ezért a palettáért, mert amúgy az összetevő-listája is, a teljesítménye is, a színválasztéka is mennyből való..:( Ilyen jól összerakott palettát rég láttam.

Szóval nem tehetek mást, mint hogy eladom, mert olyasvalaki, aki nem ennyire szuperérzékeny, baromira boldog lesz vele. Én meg irigy rá:(((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 3.

szisz5

2017. március 28.

Két Naked paletta tulajdonosa vagyok, volt összehasonlítási alap ebben az árfekvésben. Lelövöm a poént: ez a paletta kenterbe veri a Naked-eket. Először is matt színeket tartalmaz, amik vajpuha állagúak és olyan pigmentáltak, amit még nem láttam eddig. Eleinte meg is ijedtem, sikerült a jól megszokott ecsetmozdulattal annyi festéket felvinni, hogy jaj... szóval ki kell tapasztalni a használatát, mert nagyon pigmentált. Potyogás szem alá egyáltalán nincs. Egyszerűen elképesztő minőségű, a színek pedig egyedülállók, gyönyörűek meleg-terrakottás-bogyós árnyalatok.
Grátisz: az ecset is használható!!!! A satírozó ecset egészen jó alakú és puha, lehet vele dolgozni.
A Naked paletták, bár imádom őket is, közel nincsenek ilyen minőségűek. Nagyon potyognak, főleg a csillámos színek, állagban keményebbek és messze nem ilyen pigmentáltak, mint ez. A hozzá járó ecsetről ne beszéljük, az szerintem használhatatlan, merev sz@r.
Szóval aki esetleg vacillál, hogy ilyen árfekvésben szeretne palettát venni, inkább ezt a kis csodát javaslom, ezzel nem lőhet mellé. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 28.

KlaudiaZs

2017. március 2.

Amióta megjelent, azóta meg akarom venni, nem hagyott nyugodni, mivel csak és kizárólag olyan színeket tartalmaz, amiket szemsminknek használok, ráadásul többsége matt, ami nálam fő szempont. A fényesek is (amik nem csillámosak) bármikor bármihez jók, nem egy csillogó lila vagy zöld színről van szó, tudtam, ha megveszem, minden egyes árnyalatot a palettában ki tudok használni, és nem tévedtem. Mindet többször kipróbáltam már, vannak kedvencek is, egybe se tudok belekötni, legfeljebb annyiba hogy a két világos fényes szín, a primavera és vermeer nem olyan tartósak az én rejtett és zsírosodó szemhéjamon, mint a mattok, de így is fél napos a tartósságuk azoknak is, a mattok meg reggeltől estig bírják (én alapnak csupán folyékony korrektort használok). Remekül satírozhatók, nem foltosak, egy porszem sem végzi a szem alatt sosem. A pigmentáltság szuper, még a legvilágosabb tempera is abszolút pigmentált. A hozzájáró ecset meglepően jó, kicsit a nagyobb része szúrós, de szépen tudok vele mélyítővonalban árnyékolni még így is. Féltem attól, hogy ha megérkezik, akkor derül ki, nem éri meg az árát, de eddigi legjobb sminktermék-vételem. Lassan 2 hónapja van meg, azóta mást nem is használtam, a természetes nude sminktől az extrém party-sminkig mindent el lehet vele készíteni, és ezeken belül is rengeteg féle variácót. Ha valaki szereti a meleg-árnyalatokat és gondolkodik azon, hogy megvegye, akkor vegye, kívül-belül gyönyörű és tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

tothdalmika

2017. február 24.

Aki teheti szerezze be! Csodás paletta, a színek, a minőség, egyszerűen szuper. :)
Először kicsit tartottam a pirosas színektől, hogy hogyan fognak mutatni az én fura színösszeállításomon (nagyon világos nagyon sárgás tónusú bőr, ashy-szürkés árnyalatú szőke/világosbarna haj/szemöldök, kékesszürkésicipicitzöldes szem) de nagyon szépen kiemeli a szemszínemet, és betegnek sem tűnök tőle mint egyes pirosas-rózsaszínes árnyalatoktól a szemhéjamon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

Nuss25

2017. február 3.

Imádom!!! 😍😍😍 A színek csodásak kreol bőrhöz, a paletta pigmentáltsága valami eszméletlen, az ecset csodás, a legeslegeslegkedvencebb palettám ever ❤❤❤

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 3.

monikafleischer87

2017. január 27.

Egy hete érkezett meg hozzám. Azóta mindennap ezt használom és ez maga "A" paletta :) Eszméletlenül tartós, a színek gyönyörűek, nem potyog, nagyon könnyű satírozni. A csomaglás tartósnak tűnik. Az ecset ami benne van tökéletesen használható, a pufis vége kicsit szúr, de jól működik. Külön tetszik, hogy mágnesesen záródik, és nem "körömletörős" a kinyitása. Ez az első ilyen drága palettám, de minden forintot megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 27.

niki123

2017. január 27.

Egyszerűen mesés!

Kezdjük ott, hogy a csomagolása rettentő elegáns és ahhoz képest, hogy egy mágnes tartja össze nagyon masszív és minőségi. Imádom tapogatni, olyan jó ez a bársony (?) borítás. Ez az első palettám, aminek nem dobtam ki egyből felbontás után az ecsetét, mert nagyon jól használható a hozzájáró két végű ecset. *.*
A színek mesések, mindenféle fajta sminket lehet vele készíteni, abszolút nem egy tucat paletta. Maga a festék remek állagú, amit könnyen lehet "blendingelni". A pigmentáltsággal sincs probléma, első belenyúlásnál sikerült egy hatalmas adag festéket felvennem az ecsetre, és nagyon nagyon sok lett, így elég ha csak éppen hozzáér az ecset a festékhez.
Tartós, egész nap fent marad (alappal). Nem ül bele a ráncokba, nem mászkál sehova. Amit még imádok benne, hogy nem porzik, nem hullik le a szemem alá. Egy nagyon sötét feketét még tehettek volan bele, olyan nehéz jó feketét találni palettában :(

Nem véletlen hogy a legtöbb vloggernél belekerül a 2016-os kedvencekbe. Nekem nincs is emellé szükségem másra *.*

(p.s.: Cultbeautyn ingyen szállítással (50 £ felett), vám mentes lehet hozzájutni, kb 1 (legkésőbb 2) héten belül itt van. Ajánlom az oldalt! Érdemes feliratkozni a várolistára.)

Egyszerűen mesés!

agiluxeder

2017. január 6.

Sok palettát végigpróbáltam már, ilyen jóval még nem találkoztam. A szállítassal voltak gondok, de ezek a gyönyörű színek kárpótolnak. Mindenkinek ajánlom, ha egy igazán jó összeállítású palettát szeretne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 6.

b.jucy17

2016. november 29.

Gyönyörű ez a paletta! Nagyon szeretem. Szépek a szinek, tartósak, nagyon jól satirozhatóak. Az ecset egyik fele kicsit szúrós, kemény szőrből van, de ezért nem vonok le pontot, mert igy is használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

alizv

2016. november 26.

Igazi álom. Gyönyörűszép színei vannak a palettának, igazán minőségi a formulájuk, olyan a tapintásuk mint a selyemnek. Szinte a végtelenségig lehet velük fantáziálni, mert rengetegféle smink kreálható velük, és bárhova/bármeddig gondolkodhatok vele, mert szemhéjalappal az én szuper olajos szemhéjamon is ottmarad! Mindenképp ajánlom, ha valaki meg akarja magát lepni egy -ugyan drága- de sohamegnembánható ajándékkal. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Felületi hártya képző anyag.