Anastasia Beverly Hills

Ár:   $42   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   14 x 0,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Fiorentina, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. július 10.

Ár:   $42
Kiszerelés:   14 x 0,7 g

14 nélkülözhetetlen árnyalatával a Soft Glam paletta tökéletes gyűjteménye a könnyen satírozható, teljes pigmentáltságú, tartós szemhéjpúdereknek. A fémes bronzok és irizáló színek ideálisak esti sminkhez, míg a semleges mattok nappalra.

9000 Ft - Anastasia Beverly Hills Daytime paletta
Ár: 9000 , Eladó: BarabasEdina
Állapot: Pár alkalommal próbált , Helyszín: Miskolc, fizetés: Miskolcon személyes átvétel vagy Foxposttal tudom küldeni előre utalás után.
Anastasia Beverly Hills Eye Shadow Palette
Ár: 6000 ft , Eladó: Kata012
Állapot: Új, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: Posta vagy foxpost

Lencseee

2020. március 3.

Nagyon jó minőségű, baromi pigmentált (de végülis, milyen más jellemzője lehetne, hiszen ez ABH:-)) és nekem magában, de a MR-szal vagy éppen a Norvinával is jól működik. A csillámosaknál talán még egy kis fix+-szal még intenzívebb színek érhetők el, és tutira nem potyog (ámbár, ahogy javasolják, az ABH palettához az ecsettel finoman kell nyúlni és akkor nem poroz, nem hullik, csak ha jól belekapircolod az ecsetet ebbe is, ahogy egy drogériás terméknél valszeg muszáj is, hogy szedjen fel festéket...). Szerintem, ez a fentebb említett 3 paletta közül a leghordhatóbb hétköznapokon is. Csodálatos. Vannak olyan paletták, amikkel senki sem tud tévedni, rossz vásárt csinálni...na, ez az! (Az elmúlt féléveben sokszor és szívesen nyúltam hozzá, de most valahogy inkább a rozsás árnyalatokat szerettem meg, így valszeg ezt felteszem eladásra majd, mert csak tárolni vétek...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 3.

_zsulu_

2020. január 2.

Kétségtelenül szép és jóminőségű paletta, de azért lehet nélküle élni :) Szerintem lehet natur palettában hasonlóan szépeket és jó minőségűeket kapni jóval olcsóbban :) Ettől függetlenül örülök neki és semmi újat nem tudok róla mondani. Lazán nyomott festékek, eléggé porolnak és a fényes színek is potyognak, de a megfelelő technikával ez orvosolható és a végeredmény nagyon szép lesz. Könnyen satírozható és tartós. A csomagolása bár szép, de nagyon nem praktikus, bármennyire is vigyáz rá az ember, egy idő után nagyon ronda koszos lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

reka0122

2019. december 23.

Maximálisan az egyik legjobban összeállított naturális paletta (a hordozhatóbb méretek közül) amivel eddig én találkoztam. A hétköznapitól a kicsit extrémebb sminkig bármit el lehet vele készíteni. A színek nagyon szépek, és jól pigmentáltak, kicsit poroznak, de teljesen tartósak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 23.

EnyediF

2019. szeptember 7.

Az MR után úgy döntöttem beruházok erre a palettára is, mert tetszettek a,még naturálisabb összeállításai. Nagyon jól működik az MR-rel is, nrm csalódtam ebben sem. Igazából ezen a két palettán kívül már nem is használok mást, mert maximálisan elegendőek. Imádom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Redlips

2019. július 6.

Örülök a sok pozitív véleménynek, de nekem nem vált be ez a paletta. Ilyen árért jobb minőséget várnék el, nagyon porzanak a színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

flamingo25

2019. április 4.

Pár napja vettem itt KM-en egy kedves eladótól és már a swatch-ok alapján is szerelem volt első látásra de élőben még sokkal szebb! Egy napig csak feküdt kinyitva az asztalomon és csodáltam :D nekem ez az első high-end palettám és örülök, hogy ezzel "kezdtem". Szerintem ezekkel a színekkel senki nem tud mellé lőni. Könnyen egymásba lehet dolgozni őket, a hozzá tartozó ecset is nagyon jó. Nekem szemhéjalap nélkül is simán kibírt egy munkanapot, nem folyt össze egy barnás "semmibe". Amitől egy kicsit tartok, hogy bár ízléses ez a bézs bársony borítás, de nagyon hamar fog koszolódni. Összességében, ha valakinek még nincs tapasztalata a drágább paletták körében, ezt bátran ajánlom a kezdőknek is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

zsucci93

2019. március 20.

Sok palettát próbáltam, de ez a kedvencem. Hétköznapi színek (rájöttem, hogy én túl színeset nem szeretek sminkelni) gyönyörűen és könnyen eldolgozhatóak, tartósak. Szerelem. Örökké. A sultryval együtt hármasban sokáig boldogok leszünk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

kiscsillag1990

2019. március 9.

Egyik kedvenc nude palettám. Az első palettám a márkától, és imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

Egyik kedvenc nude palettám. Az első palettám a márkától, és imádom.

nemethbe

2019. február 2.

Gyönyörűséges! Legkedvencebb palettám, szinte minden nap csakis érte nyúlok. Tele van természetes, hétköznapi színekkel, amik szerintem mindenkinek jól állnak. Nagyon pigmentált, igaz, porzik, de engem ez nem zavar. A színek könnyen eldolgozhatóak. Tudom ajánlani mindenkinek, az ára kicsit borsos, de mindenképpen megéri!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 2.

Vanda234

2019. január 28.

Imádom ezt a palettát hihetetlenűl gyönyörű tartós színek könnyen lehet vele dolgozni mind hétköznap vagy ha valami elegánsabb buliba sminket szeretnél mindenhez megállja a helyét én is csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 28.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Felületi hártya képző anyag.