Anastasia Beverly Hills

Ár:   $42   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   14 x 0,7 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Fiorentina, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. július 10.

Ár:   $42
Kiszerelés:   14 x 0,7 g

14 nélkülözhetetlen árnyalatával a Soft Glam paletta tökéletes gyűjteménye a könnyen satírozható, teljes pigmentáltságú, tartós szemhéjpúdereknek. A fémes bronzok és irizáló színek ideálisak esti sminkhez, míg a semleges mattok nappalra.

9000 Ft - Anastasia Beverly Hills Daytime paletta
Ár: 9000 , Eladó: BarabasEdina
Állapot: Pár alkalommal próbált , Helyszín: Miskolc, fizetés: Miskolcon személyes átvétel vagy Foxposttal tudom küldeni előre utalás után.
Anastasia Beverly Hills Eye Shadow Palette
Ár: 6000 ft , Eladó: Kata012
Állapot: Új, Helyszín: Békéscsaba, fizetés: Posta vagy foxpost

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

erika81

2019. január 1.

Tökéletesen kihasználható, csodás paletta!
A színek nagyon jól kombinálhatók egymással, egész nap a helyén marad. A fényes színeket általában nedves ecsettel, vagy újjal felütögetve használom.
Nem lehet rá panasz! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 1.

Tökéletesen kihasználható, csodás paletta!
Nem lehet rá panasz! :D

Csillampor26

2018. december 9.

Gyönyörű színek, jól kombinálhatók, az eldolgozásuk gyerek játék, nem foltos, viszont brutál pigmentált. Picit porzik de ezt elnézem neki. Amióta megvan csak ezt használom, tökéletes választás akár egy egyszerű nappali, akár esti sminkhez. Számomra teljes mértékben kihasználható, egyszerűen tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 9.

katalara

2018. november 12.

Hétköznapra szerettem volna egy nude de mégis különleges palettát, ezért esett erre a kis csodára a választásom! Gyönyörűek a színek, szépen pigmentáltak és könnyen elsatírozhatók. Néhány szín elég jól porol, de ha csak épphogy hozzáérintem az ecsetet akkor nem pazarlok el annyit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Kokapu

2018. szeptember 28.

A szülinapi játékban nyertem ezt a palettát, is a KM-en. És hát imádom! Könnyen satírozható, gyönyörű színek, szinte magától ugrik fel a szememre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 28.

niki123

2018. augusztus 8.

Ha ez lenne az első ABH palettám, valószínűleg öt csillagot adnék. Igazából azért vágytam rá olyan nagyon mert egyrészt csodálatosak és jól kihasználhatóak a színek, másrészt az volt a mondás, hogy ugyanaz a formulája, mint a Modern Renaissance-nak. Igazából ez az egyetlen csalódás, ami ért a palettával kapcsolatban, hogy nem hiszem el, hogy ez ugyanaz a formula. Az MR nem pereg és nem porzik, ellenben a Soft Glam igen. Persze nem vészesen és abszolút "belefér" kategória, de még az MR-ben is megtalálható három azonos színnek is úgy érzem, hogy változtattak a formuláján. Nem teljesen értem, hogy ha egyszer mindenki oda van az MR-ért, miért kell rajta módosítani (lásd Subculture bukta). Ettől függetlenül jól eldolgozható és szuper pigmentált színek találhatóak benne, ami jól kihasználható nappalra és estére is. Egyedül a fekete az, ami kicsit foltos, de szerintem ez a swatchokon is látszott. Nagy kedvencem és abszolút nem bántam meg :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

mattmania

2018. augusztus 2.

Nagyon porzik de olyan szepen lehet a színeket eldolgozni hogy igazabol megéri, ha sok a pigment sok a fall out egyebekent egy gyönyörű paletta és (16!!!!!!) ors után sem kenodik kopik vagy mosodik el :) gyönyörű paletta

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 2.

egonia

2018. július 7.

Pár szín eszméletlenül porol, de megbocsájtom neki, mert jól kihasználható színek vannak benne.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

adi99

2018. június 11.

Nekem ez az első ABH palettám. Egyszerűen csoda, mióta ezt megvettem semmi máshoz nem nyúltam. Pedig van zoeva tarte sleek Mac és társai. Mindenféle hétköznapi sminket meg lehet vele csinálni csodás a textura és nagyon pigmentált a színek is szépen osszefolynak. Ez egy jó beruházás volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

mellcsiii

2018. június 11.

Az egyedüli amit sajnálok ezzel a palettával kapcsolatban, hogy nem vettem meg hamarabb - bár így is elég hamar lecsaptam rá miután kijött. :)
Az ABH palettákat mindig is nézegettem, de valahogy egyiket se tartottam teljesen kihasználhatónak, mindegyikben volt több olyan szín, amiért tudtam, hogy szinte sosem nyúlnék. Amikor viszont megláttam ezt... tudtam, hogy őt nekem szánták :))) A színek kicsit porolnak, de így könnyebben eldolgozhatóak és pigmentáltabbak. A metál színűek mesések, a mattok szintén nagyon jók, a színösszeállítás tökéletes nappalra, de egy különlegesebb sminket is össze lehet vele dobni. A tökéletes paletta eddig számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Felületi hártya képző anyag.