Antonio Banderas

Ár:   6999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 6 800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: debovszkij, az összetevőket feltöltötte: vicuskat, Módosítva: 2017. október 12.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 6 800 Ft

Kiadás éve: 2013

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: mandarin, bergamot, alma, őszibarack

Szívjegyek: gardénia, narancsvirág, feketeribizli

Alapjegyek: pacsuli, cédrus, tonkabab, pézsma, vanília

Ár: 6 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 3500 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Új, Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó
Ár: 2000 Ft , Eladó: szabogabee
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy banki utalással
pszabina

2018. február 23.

Klasszikus és elegáns. Nekem a tartósságával sem volt problémám, esti alkalmakkor szoktam viselni, 5-6 órán át ki szokott tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

senskin

2018. február 5.

Nagy élményem nem volt a tesztelésével. Teljesen átlagos, nem hordanám. Különlegesnek sem találom. Sot, kicsit émelyegtem tole...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 5.

Barbika

2017. december 8.

Összességében nagyon jó kis parfüm, sajnálom, hogy nem olyan tartós az illata. Ha lenne minikölnis változata azt tuti beszerezném :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 8.

Adrienn24

2017. december 7.

Nem igazán tudom hovatenni ezt a parfümöt. Egyszerre érzem azt hogy idősebb korosztálynak való, utána meg azt hogy ez egy fiatalos szexi nő illata is lehet,persze nem nappali viselethez. Viszont amit sajnalok hogy megfájdul a fejem tőle, de van fantázia ebben az illatban

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

littlebird2

2017. november 11.

Nekem nagyon tetszik az illata. Annak ajánlom aki az édes illatokat szereti. Biztos , hogy újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 11.

Barbara95

2017. július 30.

Én az édeskés illatokat szeretem, ezért ez nagyon tetszik. A tartósságával sincs gond (persze, hogy magadon nem érzed egy idő után, hozzászokik az orrod...), napi 2X fújok magamra. Csak azért adok 4 csillagot, mert volt már jobb parfümöm.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 30.

marcsi1233

2017. június 1.

Rajtam tavaszi illatként funkcionált, kellemes virágos, édes barackos illatként. Már elfogyott, sokszor frissítettem fel napközben. Nézelődök tovább, de nem kizárt, hogy visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 1.

Vendy254

2017. május 17.

nagyon finom illata van de gyorsan elillan. :/
Azért egy Antonio Banderas jobbat is kiadhatna tartósság szempontjából.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

nagyon finom illata van de gyorsan elillan. :/
Azért egy Antonio Banderas jobbat is kiadhatna tartósság szempontjából.

krisztina.bachman

2017. április 14.

Nagyon szeretem az illatát, csak nem olyan tartós :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 14.

Nagyon szeretem az illatát, csak nem olyan tartós :(

Agicaa1

2017. január 24.

Nagyon-nagyon szeretem az illatát, de mire kiérek a vonatállomásra, elillan..:D:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Hydroxycitronellal, Geraniol, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Citral
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140

Színező anyag. (Piros)