Antonio Banderas

Ár:   6999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 6 800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: debovszkij, az összetevőket feltöltötte: vicuskat, Módosítva: 2017. október 12.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 6 800 Ft

Kiadás éve: 2013

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: mandarin, bergamot, alma, őszibarack

Szívjegyek: gardénia, narancsvirág, feketeribizli

Alapjegyek: pacsuli, cédrus, tonkabab, pézsma, vanília

Ár: 6 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 3500 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Új, Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó
Ár: 2000 Ft , Eladó: szabogabee
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy banki utalással
Jucus85

2017. január 18.

Fú,magamra fújtam a dmbe csuklóra,hazáig kellett várnom hogy végre lemoshassam,az autóban azt mondta férjem kaparja a torkát!szerintem iszonyatos erős,nem venném meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

dorottya96

2017. január 13.

Na ez lett a tökéletes őszi/téli illatom. A nap végén is érzem magamon és a ruhámon egyaránt. Sokan meg is dicsérték, úgyhogy tényleg nem bántam meg, hogy beruházzak rá. Pedig sokat vaciláltam, hogy megvegyem-e.. csak köröztem a drogériában vagy fél óráig és olykor-olykor megszaglásztam, végül jött velem. Imádom. És minden körülöttem lévőnek is elnyerte a tetszését. Nem tömeg illat, tartós és mindemellett igazán nőies és komoly.

Update: hamar meguntam, és lassan már-már taszít is az illata. Egy ideig a polcomon fog pihenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

Encilla

2017. január 2.

Nagyon kellemes, nőies, virágcsokor, főleg őszre és télre. Sokat használtam tavaly télen, de valahogy nem volt szerelem. A tartóssága közepes, de szerintem összességében megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 2.

Hennus81

2016. október 24.

Nagyon gyorsan elillan az illata és a kezdeti finom, édeskés illat egy idő után nekem olcsó "pacsulira" hasonlított.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 24.

VictoryFord

2016. október 19.

Nagyon finom,meleg, nőies illat,édes. Első szaglásra az avon Rare Goldjához tudnám hasonlítani. Nekem túl édes de édesanyámon vagy idősebb kolléganőimen el tudom képzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 19.

Kac

2016. október 11.

Vőlegényem anyukájának már 5. alkalommal vettük meg, imádja. Nekem is nagyon tetszik,nagyon elegáns illat, de nem az én illatom, hozzám még túl komoly. Viszont amikor egyik vásárlás alkalmával magamon is teszteltem, azt tapasztaltam,hogy nagyon tartós,és párom anyukáján is szoktam érezni,még a nap végén is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 11.

Alexa890317

2016. október 9.

Glamour napok alkalmával vásároltam, nekem nagyon tetszik az illata. Tartósságával egyáltalán nincs gond. Szerintem ennyi pénzért nagyon megérte. Nekem a Tom Tailor 1962 parfümhöz hasonlít az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 9.

Heli

2016. október 8.

Szintén Glamour napokon emeltem le a polcról. A teszter már üres volt, így magamra nem tudtam fújni belőle. Az üvegből viszont tetszett az illata, átmentem egy másik üzletbe kipróbálni. Még jó, hogy nem vettem meg, mert rajtam nagyon rossz illata van. Sajnos tartós is, hiába mostam kezet azóta többször.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 8.

GNóri

2016. október 5.

Kíváncsi voltam rá a jó vélemények miatt, és be akartam rá ruházni a glamour napokon. Nagy bánatomra rajtam egyáltalán nem orientális:( Csak egy sima, egyszerű kis virágillat, egy óra múlva már alig érzem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

vivcsusz

2016. szeptember 30.

2014 karácsonyán lepett meg vele a párom. Egy szettet kaptam, amiben dezodor is volt. Vigyáztam rájuk, különleges alkalmakkor használtam őket, mert egyszerűen imádtam/imádom mindkettőt. Számomra megmagyarázhatatlanul passzol benne minden jegy, a tökéletes harmóniát megalkotva.
Bármilyen életkorban, bármilyen évszakkor el tudom képzelni a viselését.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

Bármilyen életkorban, bármilyen évszakkor el tudom képzelni a viselését.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Hydroxycitronellal, Geraniol, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Citral
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140

Színező anyag. (Piros)