Antonio Banderas

Ár:   6999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 6 800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: debovszkij, az összetevőket feltöltötte: vicuskat, Módosítva: 2017. október 12.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 6 800 Ft

Kiadás éve: 2013

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: mandarin, bergamot, alma, őszibarack

Szívjegyek: gardénia, narancsvirág, feketeribizli

Alapjegyek: pacsuli, cédrus, tonkabab, pézsma, vanília

Ár: 6 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 3500 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Új, Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó
Ár: 2000 Ft , Eladó: szabogabee
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy banki utalással
Terka25

2016. augusztus 20.

Letöröltem az első felindulásból írt véleményemet, mert azóta kicsit megbarátkoztunk. Tényleg hasonlít vmelyik Sabatini illatra, ruhán tartósabb, nekem bőrömről nagyon hamar eltűnik. Üvegből szaglászva szeretem, de magamon vhogy nem. Lehet megy cserére.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

Villango

2016. július 20.

Sajnos nagyon kis gyengusz enyhén közönséges illat, pedig Bandi bácsi parfümjeit én szeretem.
Ezt valahogy nem találta el......tényleg bocsánat mindenkitől. (nekem is van olyan parfümöm amit más tucatillatoz le)
Rájöttem hogy a narancsvirág az ami kiborít, ki kéne már hagyni a parfümökből, mert a 80-as évek óta nem működik sztem.......

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 20.

Lgina

2016. július 1.

Húúúh... Ez az illat letaglózott. Annyira karakteres, nőies, magabiztos, figyelemfelkelő. Erős, sokaknak okozhat fejfájást, akik érzékenyebbek az illatokra. Egyedül azért nem vettem meg, mert általában farmer-pólóba járok, ritkán öltözök ki, ez a parfüm viszont megjelenést igényel. Vagy kosztümöt, vagy bőrkabátot csipkével. Ha lenne kisebb kiszerelésben, már vinném is!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 1.

gtkitti

2016. május 19.

Istenem, ez az illat mennyei! Alig várom, hogy megvehessem :3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 19.

Istenem, ez az illat mennyei! Alig várom, hogy megvehessem :3

Bzselyke

2016. május 12.

A dm-ben joy kuponnal féláron vettem tegnap, de nekem egyelőre teljes szerelem! Még a tartósságáról nem tudok nyilatkozni, viszont szerintem nagyon szeretni fogom ezt az illatot... :) Majd írok mennyire tartós rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 12.

Ezelke

2016. május 11.

Sétálgattam ma a Dm-ben és megláttam. a kis kulcs odavonzotta a tekintetem. Gondoltam különleges parfüm így hát megillatoztam egy papírcsíkon. Elnyerte a tetszésemet. Bele is tettem egyet a kosaramba. Hazahoztam és befújtam magam. Sajnos csalódtam benne...az én bőrömön nagyon erőteljes illata van, ám ahogy telik az idő már kellemesebb,de még így sem az igazi...Számomra nagyon hasonlít egy Gabriela Sabatini-Sabatini parfümhöz (anyukám is olyat használ aki 40es korosztály). Szóval ez a parfüm édesanyám polcán landol :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 11.

Csillag92

2016. április 9.

Imádtam ezt a parfümöt :) kicsit erős, fás illat ezèrt nem kell belőle sokat fújni. Mindig megdicsèrtèk amikor ez volt rajtam :D most jelenleg Avonost használok, de ha az kifogy biztos hogy újra megveszem az AB-t :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

Emike

2016. március 4.

Hmm, elsőre locsolókölni illatnak tűnt, de egyre többet illatolva eléggé megtetszett. Engem is emlékeztet vmi illatra, de nem jut eszembe h melyikre.
Mindenesetre, jó, nekem tetszik, olyan télies, kicsit nehéz, tömény, de jó :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

Mindenesetre, jó, nekem tetszik, olyan télies, kicsit nehéz, tömény, de jó :)

PETRA820718

2016. január 28.

Az elegáns, határozott, modern nő illata.
Nem szabadidős öltözethez.
Van benne valami huncutság.
Egy hibája van a tartósság nem az erénye.
Mert, ha az lenne Tökéletes lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 28.

Az elegáns, határozott, modern nő illata.
Nem szabadidős öltözethez.
Van benne valami huncutság.
Egy hibája van a tartósság nem az erénye.
Mert, ha az lenne Tökéletes lenne.

Beus70

2015. december 30.

Megegyezik a véleményem azzal, aki azt írta teljesen átlagos, nem különleges. Szerintem Replay-Edt For Her hasonmás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Hydroxycitronellal, Geraniol, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Citral
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140

Színező anyag. (Piros)