Antonio Banderas

Ár:   6999 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 6 800 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: debovszkij, az összetevőket feltöltötte: vicuskat, Módosítva: 2017. október 12.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 6 800 Ft

Kiadás éve: 2013

Illatcsalád: orientális-virágos

Fejjegyek: mandarin, bergamot, alma, őszibarack

Szívjegyek: gardénia, narancsvirág, feketeribizli

Alapjegyek: pacsuli, cédrus, tonkabab, pézsma, vanília

Ár: 6 800 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Ár: 3500 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Új, Helyszín: Csepel, fizetés: Postánmaradó
Ár: 2000 Ft , Eladó: szabogabee
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy banki utalással
batari.barbi

2015. december 22.

Nagyon finom illatú parfüm :) Gyönyörű az üvege is :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 22.

Nagyon finom illatú parfüm :) Gyönyörű az üvege is :)

Matilda

2015. december 6.

Nagyon finom illata van. Valakin éreztem régebben és örültem mikor megtaláltam, mert nagyon tetszett. A Müllerben le is volt pont árazva, viszont sajnos rajtam nem működik ez az illat, amit nagyon sajnálok. Papíron isteni lágy, édeskés illat, a bőrömön is egy ideig, de leszáradás után csak a pacsulit érzem benne, ami nagyon idegesít és egyáltalán nem tetszik. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 6.

Audrey21

2015. november 4.

Első illatolásra nekem egy virágcsokor, amiben nem tudom elkülöníteni az egyes virágokat, de nagyon élő, nagyon igazi. Aztán viszonylag gyorsan letisztul és egy egységesebb lágy, enyhén édes virágos illat lesz rajtam és az is marad, ameddig érzem magamon. Sajnos rajtam nem tartós, de ha felfrissítem az illatot sem lesz émelyítő sz összhatás, ami az én bőrömön azért előfordul. Kellemes, inkább nyári illat a hétköznapokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

biankaj

2015. október 30.

Imádom az illatát, finom édes!!:))) <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 30.

Imádom az illatát, finom édes!!:))) <3

Hoogie

2015. szeptember 15.

IGEN IGEN IGEN! Engem nagyon meggyőzött! Finom, édes, de nem az a befulladóan édes! Sajnos még nem sikerült beszereznem, de tervezem! Ár kategóriában sem rossz a többihez( pl. Chanel, Gucci, Yves Saint Laurent) képest, de azért remélem télen akciós lesz! :P
Imádom az illatát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

Imádom az illatát!

Matilda21

2015. augusztus 25.

Sziasztok, nekem nagyon édes ez illat, hiába próbálom évek óta néha-néha használni, ezért a megmaradt parfümöt szívesen elajándékozom (kevesebb, mint fél üveg), pl. Bnemritának, akit visszatartott a vásárlástól az ára, de odavan érte...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

eveartstar

2015. június 29.

Ez egy olcsó parfümre emlékeztetne?! Hát az nem létezik, mert Banderas is egy kicsit másolta... Szép az üveg, a külcsín...de sajnos a beltartalmat már szagoltam csak egy régebbi kiadásban....ez nekem egy GIVENCHY AMARIGE dupe! Kár lenne elhasználni edzéshez, mivel ez igen csak egy nagyvilági illat. A jó tömény virágillata sem nyárra való, télire biztosan melengetőbb. Tényleg csodálatos illat, igazi celebeknek való a vörös szőnyegre, és olyan nőnek olyan alkalomra, amikor csábítani tud a nagyvilágiságával ebben az illatban fürödve. Banderasnak a másolásért 4 pont, ettől függetlenül jó minőségű, és árban elérhető ez a parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 29.

Bnemrita

2015. május 11.

Juj, nagyon tetszik. Pénteken illatoltam meg. A "sima" her secret szerintem nincs annyira eltalálva, de ez valami csúcs. Majdnem megvettem, de aztán mégsem, de csak az ára tartott vissza. Feltűnő, "fényes", tartós illat. Talán fűszeresnek (orientális?) mondanám, nem egy a sok sz...r celebillat közül, ez tényleg JÓ!!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 11.

violetta0119

2015. május 9.

Ár-érték arányban tökéletes, edzéshez, egy kis felfrissülésre kiváló, főleg azoknak ajánlom, akik nem szeretik az elcsépelt tucatillatokat.
Egy kis friss egyediséget csempész a hétköznapokba, komolyabb, elegánsabb partikra, vagy ha hódítani szeretnénk, nem ez az illat a megfelelő szerintem, de minden napos használatra szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 9.

norka227

2015. február 11.

Nagyon finom illat, igazán nőies, nem tolakodó. Sokan dicsérték is rajtam :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 11.

Nagyon finom illat, igazán nőies, nem tolakodó. Sokan dicsérték is rajtam :)

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Benzyl Salicylate, Limonene, Hydroxycitronellal, Geraniol, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Citral
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140

Színező anyag. (Piros)