Antonio Banderas

Ár:   4400 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 4 400 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: buttercup, Módosítva: 2012. június 8.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 4 400 Ft

Illatcsalád: fás-aromás

Illatjegyei: vetiver,gyömbér,ámbra,pézsma,bergamot,bors

Ár: 4 400 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

vicuskat

2020. április 23.

A. B. parfümben én még nem csalódtam. :) Igazi biztonsági játékos, párom is nagyon elégedett vele. Lágy, tavaszi-nyári illat, 5 csillagos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 23.

Laci

2012. június 20.

Én még DM-ben is láttam, sőt van is itthon. Fanyar, tényleg mediterrán aromájú illat, tartós is. Van jobb is Banditól, ezért nem adok rá 5-öt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 20.

kacatka

2012. június 19.

Ez volt az első parfüm amit a párom tőlem kapott három éve,és mondhatom azt hogy eddig ezt szerette a legjobban. A bőrén sokáig lehetett érezni,nagyon jól állt neki ez az illat,mikor elfogyott sajnos már nem árulták sehol,pedig szívesen meglepném vele újra.Nálunk 5 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 19.