Apivita

Ár:   5300 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Reddiamond, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. szeptember 7.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ez az ultra-lágy hidratáló krém tökéletesen beolvad bőrébe és a bodorrózsa, vadrózsa és írisz virágzat, méz és propolisz kivonat és a csipkebogyó infuzum tartalmának köszönhetően újratölti bőre nedvességtartalmát, intenzív és hosszan tartó hidratáltságot nyújt, revitalizál, felfrissít, javítja bőre rugalmasságát és ragyogását. Antioxidáns hatásával segít védekezni a korai bőröregedés és a környezetünkből a bőrre kerülő oxidatív gyökök ellen. Természetes ceramidokban gazdag összetétele táplálja, puhává és komfortossá teszi bőrét. Rózsa illóolaj tartalma revitalizáló hatású.

Reddiamond

2020. június 22.

Tesztert kaptam belőle. Nem írták rá, hogy ne tegyük a szem környékére. Megtettem. Sajnos. Elkezdte csípni. Azonnal lemostam. De sajnos annyira irritált, hogy utána 2 db már bejáratott krémmel is próbálkoztam, de szintén csíptek. Végül úgy döntöttem, hogy egy darabig nem teszek rá semmit. Ez kb 1,5 óráig tartott. Majd rátettem az Uriage bana foltok elleni, nappali krémet, ami egy óráig teljesen rendben maradt, majd 1 óra múlva szintén érzem, hogy csípi valami. Ekkor hívtam fel a forgalmazót s kértem tanácsot, mert én még így soha sem jártam. Nagyon segítőkészek voltak. Javasolták, hogy tegyek rá Cica krémet. Szerencsére volt is otthon. S ettől már jobban lett a bőröm. Másnapra viszont csúnyán megereszkedett ott a bőr...nem győztem hidratálni. Harmadnapon is olyan csúnya volt a bőröm, így szakemberhez fordultam, aki szépen rendbetette a bőröm. Kérdeztem tőle, hogy miért alakulhatott ki ez a helyzet, mire azt mondta hogy: valami annyira irritálhatta a bőröm, hogy ilyenkor a bőr vizzel igyekszik kitisztítani magából a nem odavalót, amitől megnyúlt a bőr, s idő kell míg visszaáll a helyére..... A kezelés amit kaptam: egy mélytisztítás és egy tű nélküli mezoterápia. Csodát tett. :)
Viszont emiatt nekem ez - csillag lenne, ha lenne olyan fokozat...de mivel nincs, így marad az 1 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 22.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Hydroxyacetophenone
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Honey, Saccharide Hydrolysate, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Tocopheryl Acetate