Apotheker

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: budosbanya, Módosítva: 2011. október 3.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A hám elhalt sejtjeinek gyengéd leoldásával gyorsítja a bőr megújulását. Rendszeres használatával megnyílnak és kiürülnek a faggyúcsatornák, a bőr felszíne sima és feszes lesz. Használatát elstsorban az esti órákban javasoljuk, különösen szeborreás bőrök esetén.

edke

2012. november 14.

Bőrradír helyett hámlasztót szerettem volna és nem volt pénzem a sokkal drágább fajtákra, így örültem, amikor megtaláltam ezt, csak ezer-párszáz Ft volt. Nekem úgy érzem, használ, pihe-puha, sima utána az arcom :) Heti 2x a megtisztított arcbőrre felkenem elég vastagon, eleinte kicsit csíp is, de nincs pirosság. Fél órát hagyom fent, majd lemosom egy arctisztító szivacs segítségével. Vagy lemosom kicsit hamarabb, de kivárom a fél órát, míg mást kenek az arcomra. Örülök, hogy rátaláltam, nem igazán láttam más olcsóbb kategóriás cuccot, ami kimondottan hámlasztó készítmény.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 14.

baobe

2012. november 3.

Ezt a hámlasztót is használom. Nem tudjuk, hány százalékos benne az AHA tartalom, nekem az az érzésem, hogy nem túl sok, mert semmi csípő érzést, pirosodást nem tapasztaltam, átmenetileg sem. Lejjebb írta valaki, hogy, mikor elkezdi feszíteni a bőrt, lemossa, én nem teszem. Kb. fél óráig hagyom hatni, majd kenek rá a normál hidratáló/tápláló krémemből.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 3.

pink sunrise

2012. szeptember 3.

Én rendeltem,mert nem találtam sehol itt a városban.Meg vagyok elégedve vele,(nem tudom hogy az Ilcsis milyen,csak azt hogy a kozmetikusom által használt hámlasztó sem tesz látványosabb változást,szóval nem kapunk"új"arcot egyiktől sem:)Pórusokat összehuzza,simább lesz a bör,a megkinzott pattanás körüli hámló "gyönyörűségeket" is eltünteti,szóval szebb lessz a bőr,még sminkelni is jobban lehet,és szebben is mutat rajta.Árához képest korrekt kis kence,nem igér sok mindent,de amit igér azt teljesiti.Picit tényleg ragad,de engem annyira nem zavar,amig fent van addig úgysem simogatom az arcom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 3.

hidewatch

2012. június 9.

Nekem is bevált. Nem eredményez látványos eredményt, de én látom magamon a különbséget. A bőr bársonyosabb, és simább lesz a használata után. Én is nehezen jutottam hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 9.

Xixy

2012. május 10.

Én is nagyon szeretem,sokat segített a bőrömön,és nem szeretnék megválni tőle,de sajnos egyre nehezebb beszerezni:((((((((((((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 10.

annamarialado

2012. május 6.

SZerintem teljesen jó ez a gél,,szép simma lesz tőle a bőrőm engem nem is csip kissebb ráncokra hatásos is fesszesit,,árban is pénztárca barát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 6.

Viki000

2012. március 9.

Nekem nagyon nem jött be, nem lett tőle simább a bőröm, ragad, nem szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 9.

lviki777

2012. február 19.

Éjszakára a bőrön hagyva másnap egyenletesebb bőrfelszínt látok a tükörben. Többszöri használat után az aknék utáni hegek és a kisebb mimikai ráncok egyre halványodnak. Számomra egy főnyeremény, hála a Krémmániásoknak, hogy rátaláltam.
Igaz, kissé csíp az elején, de ez is csak a hatékonyságát bizonyítja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 19.

Igaz, kissé csíp az elején, de ez is csak a hatékonyságát bizonyítja.

nagyorsolya78

2012. február 19.

Valóban, nem túl nyerő, hogy a csomagoláson semmi infó nincs a használatról. Először azt hittem, olyan, mint egy hidratáló, de úgy nem működik.
Felkenem, megszárad, kicsit feszül a bőrömön. Lemosom, hidratálok, gyönyörködöm a bababőrben. :) Heti 2-3 használat nekem elég, most télen elég száraz a bőröm. Lehet, hogy nyáron többször is jól esik majd, meglátjuk.
Én a Mediline-ban vettem, de a Herbaházban is hegyekben állt nemrég.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 19.

Én a Mediline-ban vettem, de a Herbaházban is hegyekben állt nemrég.

Ancsi78

2011. november 18.

Teljesen színtelen átlátszó gél, könnyű eloszlatni, könnyen beszívódik. Én esténként használom. Vagy magában, vagy ha a bőröm igényli, akkor lefekvés előtt megy még rá hidratáló is. Szerintem a látványosabb eredményhez itt is rendszeres és folyamatos használat szükséges. Egyelőre tesztfázisban van nálam, úgyhogy 4*, és majd meglátjuk...
Én konkrétan a maglódi Auchan-ban lévő Herbária-ban szereztem be. (nem biztos, hogy Herbaria, de valami hasonló) Nem volt készleten, de a hölgy nagyon készségesen megrendelte nekem. 125 ml és kb. 1.350.-Ft volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 18.

Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Glycolic Acid, Lactic Acid

Szintetikus polimer. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, felületi hártya képző és sűrűségszabályozó segédanyag.

Methylparaben i I ta I par 0 0

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.