Aqua

Ár:   400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: repcsi23, Módosítva: 2012. január 14.

Lelőhely:   Gyógynövény boltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Zsíros, pattanásos bőr ápolására alkalmazható naponta többször is.

Dorka93

2014. június 3.

júnis 3. nagyon kedvelem és teafaolajjal egyszerűen mesés páros!! 5* igaz h én voltam aki turbózta de megérte!!
pozitív vélemény hatására megvettem a zsurlóssal együtt 300-400 ft közötti áron/ darab. Az illata jobb a zsurlósnak, de kellemes a bőrömön. Majd jövök :).
Update: Tuning van lányok! :) Valaki említette, hogy ő teafaolajjal kicsit javított rajta .. Igen így tényleg jobb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 3.

Pipi

2014. május 15.

Pár napja vettem a csalános krémet, és nekem nagyon bevált. Este arctisztítás után használom, így reggelre szép, puha lesz tőle a bőröm, nem zsírosítja, az egyébként zsírosodásra hajlamos bőrömet.A Fabulon Tini Tonikkal tökéletesen kiegészítik egymást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 15.

szabo.szandra1993

2014. február 27.

Még csak pár napja használom, de eddig tényleg nagyon nagyon jó terméknek tűnik! Több Aqua társával együtt nemrég vettem meg a Mediline-ban nevetséges 365 Ft-ért amiért 90 ml krémet kapunk. Én is több professzionális krémet kipróbáltam már és semmit se kezdtek a bőrömmel ezért is gondoltam hogy ilyen áron megéri kísérletezni, ha meg nem válik be arcon hát elhasználom testápolóként. Épp nagyon ramaty állapotában van a bőröm és esténként alapos tisztítás után ezt kenem rá. Az alap illata olyan mint egy gyógyszertári krémnek (amit én nagyon szeretek). Felkenéskor tényleg kicsit sűrűnek és zsírosnak tűnik de pár másodperc alatt beszívódik és nekem érdekes módon mintha szárazság érzetet hagyna maga után és az illata is eltűnik. Másnap reggelre nagyon szép lesz tőle a bőröm. Szerintem nagyon megéri az árát, de később még azért jövök írni hogy milyen a hosszútávú hatása :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

D0r1k4

2014. január 2.

Nagyon jó ez a krém! Kerestem valamit a bőrömre, mert megjelentek makacs pattanások egy helyen az arcomon már vagy három hete, és ez alatt semennyit nem javultak, bármivel kezeltem. Mielőtt elmentem volna a boltba, kipróbáltam ezt (ekcémára vettem eredetileg, de arra nem használt, de azért megtartottam), gondoltam, hátha. Napról napra halványítja ezeket a makacsságokat, hihetetlen feltűnő a javulás! És mindezt egy 300 Ft körüli krémről..
Ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.

Ötös!

sofie_sz

2013. december 16.

Számomra ez a krémek krémje. :) Évek óta küzdöttem pattanásos bőrrel, erre egy 350 forintos krém úgy rendberakta, ahogy egy méregdrága gyógyszertári nem volt képes. Lassan érik, hogy megvegyem a harmadik dobozzal is. Nagyon könnyen beszívódik, könnyű felkenni, nem fülled be alá a bőr. Kellemes viselet egész nap, kiválóan mattít és jól lehet rá sminkelni. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 16.

masnis

2013. október 7.

Kombinált bőröm van, de nem szárítja túl. A zsurlóssal használom 'felváltva' (azt tartom otthon, így azért ezzel lényegesen több a tapasztalatom), nyár óta megvan és még mindig csak az 1/3-át használtam el. Azt már kitapasztaltam, hogy a bőröm jobban örül a kevésnek, de azt kifejezetten szereti. Nincs sok összetevője, ez szerintem pluszpont, és elnézem neki, hogy nem egészen "tiszta", mivel nála jobb krémet eddig még nem találtam, és akkor az áráról ne is beszéljünk. Sokkal jobban jár vele az ember, mint egy agyonhype-olt garnierrel vagy niveával, mind összetétel, mind ár tekintetében. Éljenek a magyar termékek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 7.

sheetmusic

2013. augusztus 15.

Első tégely fenekére jutva írok véleményt. Végigpróbálgattam minden Dm-Rossman kínálta kencét, Vichyt, Biodermát minden vackot, nagyon súlyos tízezreket költöttem krémekre. Aztán megvettem ezt a 300 Ft-os kis krémet, és vége a keresgélésnek. Ahogy előttem is mondták, zsírosnak hat ha kiveszel belőle az ujjadra, de teljesen beszívódik és nekem egy két hét alatt a zsírosságomat enyhítette. Elhagytam egy időre, bepróbálkoztam bio dolgokkal, de mégiscsak visszatértem hozzá. HA valami ennyire jó a bőrömnek, egy kis mérget még elviselek:D KÜlön csillag, h nincs benne kétmillió összetevő:) Nála maradok...:))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

Macilány

2013. március 13.

Mindig nézegettem én ezeket a Herbáriában, de olyan olcsó és primitív a kiszerelése, hogy eddig otthagytam. Itteni vélemények befolyására kénytelen voltam beszerezni, bár nagy dilemma volt, hogy ez vagy a zsurlós...szóval elképesztő pozitív csalódás volt. Rettentően sűrű és zsíros állaga van, bőrre kerülve viszont teljesen átalakul, szinte becuppantja a bőröm. A végeredmény matt, puha, hidratált arc. Pattanásra gyakorolt hatásáról pár hét után nyilatkozok. Addig 5*

UD.: így cirka 3 hét után azt kell h mondjam remek. (Y) Le se merem írni, mert félek h "elkiabálom", de nem jött ki új pattanásom azóta !!!!! ami nálam azért nagy szó, mert kb. 12 éve non-stop van. szépen gyógyulgatnak a hegek. bár attól tartok nyárra ez a krém túl sűrű lesz :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

Bucanka

2013. március 4.

beautifullife! Én az Apotheker Zsálya gélt nagyon szeretem! Tényleg azt nyújtja, amit leír, viszont nem nappalra való. Nagyon összehúzza a pórusokat, ezért húzódó, feszülő érzést válthat ki...estére ajánlanám ha épp nagyon gyulladt a bőröd! Másnapra teljesen lehúzza a pirosságot, nagyon hatásos!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 4.

Linda0222

2013. január 20.

Az Aqua tini krém mellé kerestem valami hasonlót és ez tökéletes, szerintem jobb is, hamar és könnyen beszívódik. A bőröm pedig puha lesz tőle, a pirosság csökken. Akár alapozó alá is jó.:) Az ára is csak 290 Ft és 90 ml!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

Hidratálók: Lanolin