Aqua

Ár:   400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   90 g   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Gyógynövény boltok   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: repcsi23, Módosítva: 2012. január 14.

Lelőhely:   Gyógynövény boltok
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Zsíros, pattanásos bőr ápolására alkalmazható naponta többször is.

Csipike

2012. október 23.

Kár azért a parabénért, ezért le kell vonnom egy pontot, de egyébként zsíros, pattanásokra hajlamos bőrre nem rossz választás, nekem könnyen beszívódik, hidratál mégis matt lesz tőle a bőr, a gyulladásokkal jól elbánik, nem okoz újabb pattanásokat. ( Én újabban a Bioderma Sebium pórusösszehúzóját kenem alá, mert az önmagában nekem túl szárította a bőröm, így viszont nagyon jó.)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 23.

pink sunrise

2012. szeptember 29.

Én közel 5000 ft-os bőrgyógyász által felirt pattanásos bőrre való hidtratáló krém után"ereszkedtem le"ehhez a krémhez.Igaz,megtaláltam az igazit a Bioderma kinálata közül(eddig minden mástol csak több pattanásom lett),de már fogytán van,és egyelőre nem tudom újravenni.Igy rendeltem én is több aqua krémet,hogy ha már nem használ legalább olcsó legyen:)Erre azt tapasztalom hogy semmi gond vele,könnyen beszivja a bőr,hidratál,nem zsiros,az illata is elfogadható.Tényleg nehezen lehet kinyitni,de ez legyen a legnagyobb hibája:)
Update:ugy vettem észre,hogy az extra érzékeny bőröm nem igazán birja ezt ,talán pont a csalán miatt....mintha kis kiütéseim(nem pattanások!)jelennének meg,de mondta anyu hogy soha nem voltam csalán-kompatibilis,de ezt csak most tudtam meg:a krém kapcsán:) Gondoltam megosztom ezt a tapasztalatot....De ha valakinek ez nem válik be,ajánlani tudom a gyógynövényes bőrápoló krémet az aquátol,arra semmi panaszom nincs,sőt.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 29.

missmisfit

2012. augusztus 15.

Még csak párszor használtam, úgyhogy lesz update-elés. Addig is:
Most kifejezetten valami olyan krémet akartam, amiben hasonló anyag van mint amit az emberi bőr termel. A lanolinra kerestem rá, így találtam meg ezt. Tettem mindezt abból a felindulásból, hogy a szárító, zsíros bőrre való dolgok évek óta semmit nem érnek a mitesszeres, kissé zsírosodó, néha pattanásos bőrömre. Lehet, hogy hülye elgondolás, de hátha be tudom csapni a bőröm egy zsíros krémmel és alább hagy a faggyútermeléssel, ha látja, hogy nem mosom le róla állandóan, nem kell pótolnia. Másrészt meg azt szerettem volna, hogy minél kevesebb összetevőből álljon a krém.
Ez a cucc felkenve először kellemetlen, zsíros érzés. DE egy pillanat alatt megváltozik és mintha semmit se kentem volna a bőrömre, hanem csak szimplán normális lenne. Eddig pattanást nem okozott (pár nap használat után). Átraktam egy másik tégelyben, mert a sajátja nagyon nehezen kezelhető. Az enyém illata felül mintha avas lenne, a tetejét picit le is szedtem, alatta gyógynövényes illatú. Nem nagy veszteség, ugyanis 90 ml-t kapunk 360 Ft-ért. Eddig tetszik a krém, nappalra az essence színezett hidratálót kenem fölé, de inkább csak a színe miatt, estére magában használom. Szerintem nappali krémnek is megfelel, csak a bőrtípustól függ.
Arctisztítónak egy Aveo aloe verás szappant használok hozzá. (vicces, hogy az egyenként ezer valahányszáz forintos garnier termékektől ideig jutottam :D az a szappan 300 Ft alatt van :D ha már nem használ semelyik termék semmit, akkor legalább olcsó cuccok ne használjanak semmit :D)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 15.

Még csak párszor használtam, úgyhogy lesz update-elés. Addig is:

repcsi23

2012. június 25.

Gyorsan hatott a pattanásokra. Az állaga nem annyira tetszik, az illata olyan kamillás, bár kamilla nincs benne, mindenesetre pozitív hatással volt a bőrömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 25.

drmajoroseva

2012. június 14.

Én is estére kezdtem használni - a vélemények elolvasása után. Nekem nagyon gyorsan beszívja bőröm. Finom puha tapintású lesz tőle. Éjszakára szerintem ezt fogom használni valamilyen szérummal vagy magába / ezt még nem döntöttem el. Sokkal hatásosabb mint gondoltam, nagyon kellemes csalódás és csak pár 100 forint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. június 14.

molbolesy

2012. február 17.

Csakis éjszakára, de akkora tökéletes! Kicsit nehéz állagú (ezért nem hordanám nappalra, smink alá), de ha egy pattanásra picit többet rakok, reggelre le is szárítja. 1 hét alatt látszott az arcbőrömön a hatása, kevésbé pirosas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 17.

Hidratálók: Lanolin