Ariana Grande

Ár:   12 290 Ft-tól   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fanniG., az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 1.

Ár:   12 290 Ft-tól
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas

Kiadás éve: 2018

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Illatjegyek: bergamott, körte, levendula, kókusz, tejszínhab, praliné, vanília orchidea, fás jegyek, pézsma

Ariana Grande Cloud / Elérhető
Ár: 2430/3630 postával , Eladó: Nettuska
Állapot: Frissen fújt 5/10ml, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom
Ariana Grande Cloud keresem 🥺☁️💙
Ár: Megegyezünk , Eladó: Nemtudoommm
Állapot: Min.30ml, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes/postai úton

fdrvtt

2020. szeptember 17.

Thank u, next után esett erre a választásom. Nagyon szeretem Ari parfümjeit és szinte mindenkitől azt hallottam, hogy ez eddig a legjobb parfümje. Most már én is rájöttem, hogy ez tényleg így van, nagyon tartós parfüm és az illata mennyei. Én leginkább magamon a bergamottot és a pralinét érzem. Nagyon megfogott.
Kíváncsi vagyok a legújabbra, a rem-re. Remélem az is ilyen jó lesz, mint a cloud.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

Serpentina

2020. szeptember 1.

Szóval “Felhőcske”... ☁️ Eljutottam hozzád is.
A “Thank U, Next”-et előbb ismervén kezdetben már előre rettegtem, hogy ebben is kókusz van, hiszen az az Ariana parfüm konkrétan kókuszos naptej illatú.
De hála Istennek, ebben nem ez az oldal dominál. Persze, ebben is fellelhető, de sokkal visszafogottabban és frissebben, csupán egy kis fűszernek. Ha nem lenne ott puskaként az összetevők között, nem is biztos, hogy feltűnne, mert van benne még szó szerint “rengeteeeg” édesség, ami dominálhat helyette. 🧁🍨🍦🍡
A tesztert egy csíkra fújva sokkal jobban hasonlított a Baccaratra, - szerintem főleg a levendula mélységének köszönhetően.
Nos, a frissen bontott bőrön és ruhán teljesen más. Persze, még ekkor is értem az átfedést, mert könnyed kis légies, de ez sokkal-sokkal-SOKKAL ÉDESEBB, gyümölcsösebb és krémesebb.
Legalább annyira cukros szerintem, mint a Sweet Like Candy, csak teljesen máshogy. Annak valóban a tipikus, hamisíthatatlan vaníliás vattacukor illata van, míg ennek az édessége jóval “szintetikusabb”. Egy kicsit valóban hasonlít a Thank U, Next édeskés-macaronos lecsengésére, konkrétan a legvégső sóhajára a kókusz-tenger lecsillapodása után, szóval ez a párhuzam is érthető. De ez sokkal frissebb és ózonosabb. 💧 Egy kicsit olyan “fogkrémes” karakterű 😄, de nem az a mentolos jellegű, hanem tipikusan olyan, amit gyerekek részére gyártanak, de ez nem negatívum.
A gyümölcsök közül rajtam a körte dominál leginkább. 🍐 Az illata - főleg kezdetben - hajaz valami tejszínes-körtés krémlikőrre, 🍦🍐🍾, körtés joghurtra vagy körte likőrös marcipános pralinéra, szóval nagyon kellemes. 😊 A cukorral bevont kókuszpelyhek és a pézsma szelíden, szigorúan a háttérben megbújva kíséri a kompozíciót, a “savasabb” oldal pedig nem sok vizet zavar (ha bárkit zavarna), mert az konkrétan nem létezik, annyira könnyű és krémes.
Kurkdjian Úr mesterművét valóban nem übereli, de én nem is hasonlítanám össze vele.
Elég jó kis őszi bekuckózós, tanulós, iskolába járós illat, 🦉📚 de az “őszi” jelző itt egyáltalán nem a sokak által képzelt fűszeresebb, nehezebb vonalat jelenti, inkább valami könnyed, friss fuvallatot a levegőben. 🌬
Komoly? Kacér? Szívdöglesztően fűszeres? Nem, egyáltalán nem, de nem is ez a rendeltetése, hiszen egy cuki, felhőt formázó designnal megáldott parfümről beszélünk.
Mivel ez egy szelídebb kreáció, szerintem bármely generáció, akár még gyerekek, tinik, fiatal és idősebb felnőttek is viselhetik, annyira ártatlan, de nem is infantilis.
Összességében meg vagyok elégedve Ariana Grande parfüm vonalával, pedig nem vagyok nagy celeb parfüm fan. A Moonlight volt eddig az egyetlen, ami egyáltalán nem nyerte el a tetszésemet, rajta kívül az összes többit mind viselem és nagyon szeretem, úgyhogy kíváncsian várom a további darabokat. 👍🏼

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

Szóval “Felhőcske”... ☁️ Eljutottam hozzád is.

CsinCsilla

2020. február 18.

Ma próbáltam, és naaaaaagyon tetszik 😍🥳 Van benne kókusz, emiatt nem is akartam neki esélyt adni, de annyi jót olvastam róla, és annyira aranyos az üvege, hogy gondoltam, kipróbálom, legfeljebb ha nem tetszik, nem fogok utána sóvárogni. Nagyon tetszik, így biztos beszerzek egy üveggel. Azt sajnálom csak, hogy nem előbb próbáltam, ez az illat abszolút hideg időben teljesedik ki ☁️🌨️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 18.

laracroft

2020. február 14.

Valóban Baccarat-hasonmás, csak sokkal erőteljesebb, szúrósabb, rajtam fejfájdító hatósugárral bírt. Aznap legalábbis, amikor felfújtam, menekültem saját magam elől. Másnap viszont egyenesen odavoltam a sálamon maradt illatmaradványtól, nem győztem szaglászni. Rajtam egyikük sem az édes arcát mutatja, de ha választanom kellene, akkor inkább a Baccarat. Szebben kidolgozott, kevésbé erőszakos parfüm. Ariana illatai nem az én világom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

Darky

2020. január 27.

Már többször jártam úgy, hogy a hosszú évek óta használt legkedvesebb parfümjeimet elnyelte a föld/bevonták/megváltozott stb. Csak remélni merem, hogy ezt az új álom illatomat még hosszú ideig élvezhetem magamon. Édes, de mégsem émelyítő, fiatalos, ugyanakkor mégis van benne egy kis kacér csavar, amitől jó kedvre derülök és "hódítani" lesz kedvem; bár ez utóbbihoz hozzátartozik, hogy több fiú ismerősöm megdicsérte... Nem mellékesen tartós is, ezért nem is firtatom az árát... Nagyon szeretem, és egyértelműen újraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 27.

TheNancy07

2020. január 25.

Hónapok óta kerülgetem, amikor éppen piros napjaimba vagyok akkor (mert már fejtetőre álltam úgyis leteszteltem magamon ezer illatot) .... olyan leírhatatlanul finom, kellemes, édes, friss, lágy, puha, nem tolakodó illat lesz belőle, hogy besz*rok. :D Lesz pénzem instabuy, nincs mese, nem keresek mást, ez kell!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

VickyV

2020. január 9.

Douglasban fújtam magamra, alig vártam, mivel alapvetően a Baccaratot sem ismerem, de mindenhol erről olvasok, kíváncsi voltam, milyen... nem tudom, nekem volt-e valamiért pechem a kitett ilattal (nem hiszem egyébként), de rajtam kifejezetten büdös sajnos. Beavasodott, szúrós szagúvá vált, semmit sem éreztem ezen kívül, ami megfogott volna.:(

Teszek majd még egy próbát, hátha más véleménnyel leszek, de addig csak egyszerűen nem értem a hypeot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

agiagi

2020. január 2.

Szep a csomagolas, finom az illat, jellegzetes, tartos, tetszik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

Szep a csomagolas, finom az illat, jellegzetes, tartos, tetszik.

karaibrahimgil

2020. január 1.

Mekkora dolog már, hogy egy üvegről én jutok eszébe egy kedves krémmániásnak. 😍 Köszi, googles, az írásod után majdnem egy évvel sikerült kipróbálnom a Cloudot, mondjuk ebben az is közrejátszott, hogy nem ismerem Ariana Grande munkásságát, és Pharrel Williams Girljén kívül nemigen kedvelem a sztárok illatait. Pár nappal ezelőtt kerestem rá a Baccarat-utánérzésekre, és akkor olvastam a Cloudról, másnap pedig már a Douglasben szaglásztam. Ami elsőre feltűnt a cuki üvegen ☁️ kívül, hogy a kivehető rész a Chanel Chance-ra hajaz, a kiváló ötletadók mellett pedig egy adag cukormázzal és csili-villi dobozzal formálták az énekesnő képmására a terméket. Kézfejre fújva egyből feltűnt a Baccarat-utánérzés, ott 3-4 órán át érződött, és mivel nem tudtam kiverni a fejemből, másnap megvettem.
Érdekes tapasztalat, hogy a bolti teszterek, illetve a különböző kiszerelésű parfümök nem mindig ugyanazt az élményt nyújtják: a travel size BR 540-et például jobban szeretem a Neroliban vásárolt 70 ml-es példányomnál, mert valami olyasmi illatélményt nyújt, amivel mintha kiszárítaná a nyálkahártyáimat (igazi gourmand élmény mazochistáknak, na), a teszter Cloud pedig egy kicsit jobban hasonlított rá, mint a frissen bontott. Valószínűleg az is számít, mikor fújunk ki először belőle.
A csuklómra fújt, friss, itthoni példányt a férjem orra alá dugtam, és megkérdeztem, emlékezteti-e valamire, és mivel a válasz igenlő volt, holott ő nem szagértő, teljesen kívülállóként megerősítette az egy tőről fakadást. Tetszett neki továbbá, ami nagy szó, mert a Chanel-gyűjteményem jó részét értetlenül fogadja (kivéve persze a Mademoiselle-eket), a Dior Poisonoktól pedig egyenesen rosszullét kerülgette. Szóval ha nem utáljuk az édes illatokat, nyugodtan fújjunk magunkra a felhőcskéből egyet-kettőt: talán a bókok meggyőznek minket arról, hogy nem olyan rossz és olcsó, mint ahogy feltételeztük róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 1.

Yeticica

2019. december 30.

Elorebovsajtom, hogy a 4 csillag a kovetkezok miatt jar:
-tartossag
-szilazs
- ar/ertek arany.
Amugy oedig dobbenten allok az illatoiramis elott. Merthogy ez az illat az en borom egy az egyben Baccarat rouge. Talan a jod (hala a magassagosnak) epp, hogy csak jelen van benne, ellenben hogy hova dugtak az osszes illatjegyet, azt nem ertem. Ez epres vattacukros enyhen maszkulin beutesu illat, mondom, baccarat. Fel fujas eloszlatva a ket csuklomon 6 oraja illatozik a kezemen, pedig az en borom aztan felszippantja az illatokat es nyom nelkul eltunteti oket.
Szoval maga az illat bitang megeri annak, akinek ez a vonal bejon. En sajnos magamaon kifejezetten utalom a baccaratot, ellenben mason ereztem mar nagyon finomnak.
Eredetiseg: nagy budos nulla. De meg kell hagyni, jol lemasoltak Francis Kimondhatatlannevu ormeny parfumzseni illatat 😉
Sajnos a hasonlosag okan nagyon gyorsan megvaltam tole, csakugy mint MFK illatatol anno. Remelem az uj tulajdonosanak sok oromet fog okozni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 30.

Elorebovsajtom, hogy a 4 csillag a kovetkezok miatt jar:
-tartossag
-szilazs
- ar/ertek arany.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.