Ariana Grande

Ár:   12 290 Ft-tól   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fanniG., az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 1.

Ár:   12 290 Ft-tól
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas

Kiadás éve: 2018

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Illatjegyek: bergamott, körte, levendula, kókusz, tejszínhab, praliné, vanília orchidea, fás jegyek, pézsma

Ariana Grande Cloud / Elérhető
Ár: 2430/3630 postával , Eladó: Nettuska
Állapot: Frissen fújt 5/10ml, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom
Ariana Grande Cloud keresem 🥺☁️💙
Ár: Megegyezünk , Eladó: Nemtudoommm
Állapot: Min.30ml, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes/postai úton

MonaMakeup

2019. november 26.

Bementem a Douglasba. Rengeteg parfümöt megszagoltam a pénz is mindegy volt(szakítás után kell a vásárlás) Fú vagy 20 illatminta közül ez az egy volt kiemelkedően nagyon jó édeskés de megis talán fűszeres. Nagyon tetszik! Imádom! Szerintem tartós is!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

Glitter

2019. november 21.

Pár napja vagyok boldog gazdája az egyik példánynak :)
Több hónap gondolkodás előzte meg a vételt, túl drágának találtam,és a kommentek alapján is voltak bennem kételyek - én sem akartam túl cukrosat, túl "tinis" illatot (mert habár senkit nem ítélnék el azért,mert 20 felett ilyet hord,magamon már furának érzem,főleg,hogy így is fiatalabbnak nézek ki a koromnál,nem akarok még rátenni erre XD).
Ennek ellenére mély nyomot hagyott bennem a mintája magamon, illetve a Douglas-os papírcsíkon. Időközben szert tettem más parfümre is,és hordtam tisztességesen, az is okés volt (egy Bruno Banani) és elvoltam vele,de azt anyukámtól csórtam csak el XD
Nem hagyott nyugodni viszont ez a parfüm,úgyhogy elhatároztam,hogy veszek egyet. És nem bántam meg,azóta nagy kedvenc, magaménak érzem az illatot ,és a legjobb,hogy tartósnak is érzem (ez volt a másik félelmem,h megveszem aztán senki meg se érzi,talán még én se) és többen megdicsérték, ami már rég volt nekem parfümnél (úgy látszik vagy senki se érzi,vagy nem jókat használok XD)
Nem érzem se tinilányosnak, se túl cukrosnak, pont jó. Édesnek mondjuk édes. De nem túlzottan. Legalábbis az én ízlésem szerint.
Az üvege habár nyilván kis aranyos ezzel az ormótlan bárányfelhőcske tartóval, valahogy nem passzol az illathoz, bár értem az indíttatását. Bár én buta módon azt hittem, a felhőből nem lehet kiszedni az üveget,és így kell magammal hordani, ettől már előre rosszul voltam. Megnyugodva vettem észre,hogy ez bizony kivehető!
Így teljes a boldogság:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

Pár napja vagyok boldog gazdája az egyik példánynak :)
Így teljes a boldogság:))

szandus95

2019. november 4.

Nekem ez az első és egyetlen kedvenc. Különlegesen édes, lágy és nem tudok betelni vele.
50 ml van de ha elfogy mindenképp újra veszem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

50 ml van de ha elfogy mindenképp újra veszem. :)

diamondring

2019. október 27.

Ariana parfümjei hihetetlenül jók. Akik az édes, cukros illatokért vannak oda, azoknak tényleg tetszeni fog az összes.
DE nekem ez a Cloud nagyon nagy csalódás volt. Vásárlás közben többször is visszamentem az Arianas polchoz, de akárhányszor megszagoltam, egyre rosszabb lett. Az én ízlésem szerint borzalom a többihez képest. Engem autóillatosítóra emlékeztet. Nem igazán értettem mi a helyzet ezzel a kis parfümmel, mert a többi tényleg 10/10es (legalábbis az édes kategóriában). Csak azért adok rá 3 csillagot, mert Arianáé. De amúgy.... 10 forintot sem adnék érte :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 27.

Dorotii66

2019. október 5.

Az illata egyszerűen isteni! Tartós és eddig mindenki dícsért körülöttem, amikor magamra fújtam. Az ára kicsit húzós, de megéri számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

anetta.filip

2019. szeptember 24.

Ha lehetne parfümöt elnevezni "Én" illatnak, akkor ez biztosan az egyik lenne nekem. Utálom az édes illatokat, ezt is csak azért fújtam először magamra, mert ez volt a bejárathoz legközelebb amikor megjelent. Észrevettem, hogy be-bejárok az üzletbe befújni magam vele. Ez az az illat, ami a téli hidegben működik rajtam igazán, és megmagyarázhatatlanul összeolvad az egyéniségemmel. Rendkívül nőies, bújós, mégis kalandos, és pontosan olyan pajkos kis csintalan illat, amilyen èn vagyok. Elég csak ránézni a csomagolására: üde, színes, játékos, jópofa, doboza színjátszó, semmiképpen sem unalmas, hát így lett nekem is jókedvem tőle. Sosem gondoltam, hogy valaha így zengedezek majd egy designer parfümről. Édeskés, rajtam a kókusz, tejszínhab, vanília orchidea érezhető, pézsma, egy csipetnyi levendulàval.
Olvasva a többi véleményt, döbbenetes, mennyire más személyiségek vagyunk, mennyire különbözünk, hogy ugyanaz az illat, ami egyeseknek förtelem, másoknak a benső mivoltuk sziporkázó kifejeződése.:-)
Ráadásul kívülről is észrevehető a harmónia, meggyőző bókokat zsebeltem be ennek az illatnak köszönhetően. Nesze neked Anetta, azt hitted nem szereted az èdes, pláne gourmand illatokat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 24.

andrea91

2019. szeptember 18.

láttam fragranticán a soksok hasonlóság szavazatot, tegnap bementem a D-ba csak ezért. Hát nem tudom mit mondjak, nem hogy nem dupe, nem is hasonlít szerintem. nagyon buta, nagyon gagyi, kb mint egy rosszabb fajta ezredik britney flanker. szerintem semennyire sem működik alternatívaként, sőt, még amúgy sem, egyszerűen rossz és le kellett mosnom. lehet bőrkémia, de rajtam nagyon nagyon más. a br540nek van egy aurája, nem olyan, de olyan feeling mint az iso e super, ez teljesen hiányzik ebből. anélkül pedig csak egy egyszerű cukros lötty.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Eszter0702

2019. szeptember 13.

Tetszik az illata,de kb 5 perc utan semmit nem lehet érezni. Vagy kifujom az üveg felét...na akkor valamennyire.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Reginaaa

2019. augusztus 23.

Egy nagyon jo lebutitott valtozata a MFK Baccaratnak:)
Nekem egybol a kedvenc nagy ágyum jutott rola eszembe.
Megvettem .Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Egy nagyon jo lebutitott valtozata a MFK Baccaratnak:)
Nekem egybol a kedvenc nagy ágyum jutott rola eszembe.
Megvettem .Szeretem.

cattitude

2019. május 23.

felfújáskor cukros borotvahab(???), majdnem kifutottam a világból, csak ne kelljen érezni. hálistennek utána lecsendesül és körtés-barackos(? epres?? nem tudom, de valami lédús, édes) kompót illattá változik. 20 perc után nem bírtam abbahagyni a szagolgatást, de rájöttem, ez egy olyan jó illat, amit csak szagolni jó, de viselni röhejes, nekem legalábbis. az üvege rendkívül bumszli, pedig képen olyan kis cukkerájos.

update: megkövetem magam, nem röhejes viselni sem... az elmúlt pár hétben teljesen beleszerettem, muszáj leszek megvenni 50ml-sben...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.