Ariana Grande

Ár:   12 290 Ft-tól   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fanniG., az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 1.

Ár:   12 290 Ft-tól
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas

Kiadás éve: 2018

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös-gourmand

Illatjegyek: bergamott, körte, levendula, kókusz, tejszínhab, praliné, vanília orchidea, fás jegyek, pézsma

Ariana Grande Cloud / Elérhető
Ár: 2430/3630 postával , Eladó: Nettuska
Állapot: Frissen fújt 5/10ml, Helyszín: --, fizetés: Előre utalás után postázom
Ariana Grande Cloud keresem 🥺☁️💙
Ár: Megegyezünk , Eladó: Nemtudoommm
Állapot: Min.30ml, Helyszín: Budapest , fizetés: Személyes/postai úton

Eszter0702

2019. szeptember 13.

Tetszik az illata,de kb 5 perc utan semmit nem lehet érezni. Vagy kifujom az üveg felét...na akkor valamennyire.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 13.

Reginaaa

2019. augusztus 23.

Egy nagyon jo lebutitott valtozata a MFK Baccaratnak:)
Nekem egybol a kedvenc nagy ágyum jutott rola eszembe.
Megvettem .Szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Egy nagyon jo lebutitott valtozata a MFK Baccaratnak:)
Nekem egybol a kedvenc nagy ágyum jutott rola eszembe.
Megvettem .Szeretem.

cattitude

2019. május 23.

felfújáskor cukros borotvahab(???), majdnem kifutottam a világból, csak ne kelljen érezni. hálistennek utána lecsendesül és körtés-barackos(? epres?? nem tudom, de valami lédús, édes) kompót illattá változik. 20 perc után nem bírtam abbahagyni a szagolgatást, de rájöttem, ez egy olyan jó illat, amit csak szagolni jó, de viselni röhejes, nekem legalábbis. az üvege rendkívül bumszli, pedig képen olyan kis cukkerájos.

update: megkövetem magam, nem röhejes viselni sem... az elmúlt pár hétben teljesen beleszerettem, muszáj leszek megvenni 50ml-sben...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

ildikeb

2019. május 21.

Én csak akkor veszek meg egy parfümöt, ha a rögtön beleszeretek az illatába, na ez is (mint a többi parfümöm) ilyen volt. A Douglasban vásárlás kaptam illatmintát belőle, rögtön tudtam, hogy ott lesz a polcomon. Az illatáról felesleges beszélni, hiszen ezek teljesen relatív dolgok, valakinek tetszik, valakinek nem, szerintem tökéletes. Finom, édes, különleges és nagyon TARTÓS! Az ára picit húzós, (én csak a legnagyobb kiszerelésű parfümöket szoktam megvanni), elvégre mégsem valami nagy márka, de 20%-al belefér. Újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

LolitaLolly

2019. május 21.

Egy kis időbe telt, amíg megbarátkoztam vele, mert nagyon érdekes és változó az illata, de sok agyon hypeolt nagy nevű parfümnél, csak hogy egyet említsek: Mon Guerlain, klasszisokkal jobb -amihez egyébként óriási reményekkel álltam, de csak egy sznob szappanos öregasszony illatot kaptam és elnézést azoktól, akik rajongói.. ízlés és orr kérdése talán.
Édes, de mégis olyan az illata mint az eső utáni aszfaltnak. Valami ilyesmi hasonlatot olvastam róla egy angol cikkben és tényleg igaz.. ez a csavar tök izgalmassá teszi, nem csak egy vattacukros tejszínes felhővé. A szinten édes Zadig&Voltaire-től egy nap után rémesen megfajdult a fejem, ezt hál istennek eléggé jól bírom. A tartósságát tekintve talán nem olyan, mint előbbi, de magamon érzem és egy férfi barátom egész napos viselet után meg is jegyzete, hogy nagyon finom az új parümöm😁 ami pedig talán nem újdonság, de engem azért örömmel töltött el, hogy tényleg működik és nem csak urban legend: messziről a nyakra fújva sokkal másabb és finomabb illata van. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Siculus

2019. március 2.

egyszer fújtam magamra, de iszonyatosan megfájdult tőle a fejem és már majdnem sírtam, mert akárhogy vakartam a bőröm a zuhany alatt és alkohollal is, egyszerűen nem jött le rólam az illat (ami nálam egyértelmű kizárást jelent; azért ha akarom, hagy tudjam már lemosni magamról a parfümöt). és sajnos a fejfájás mellé nem is egy kellemes illat(mint például a La Vie Est Belle). szerintem a többi AG parfümhöz képest ez olcsó hatású, pacsuli, és nem simán édes, hanem van egy kellemetlen akkord benne a cuki-vattacukor illat mögé rejtőzve. egyszerre tinilányos és vénasszonyos. számomra igénytelen és már-már büdös. lehet a távoli jövőben még adok neki egy esélyt és (papíron!) újra megszaglászom, hátha kicsit feledteti velem, hogy mennyire megkínzott azzal a fejfájással, de csak ha épp nagyon erősnek érzem magam. sajnáltam pedig, eddig még nem csalódtam Ariana parfümben. az üvege miatt kap 2 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 2.

Andi777

2019. február 18.

Nem lesz a kedvenc parfumom,de irto tartos es rajtam tok jol mukodik,eleg edes de megsem az a megfulladok kategoria. Nekem tetszik olyan kis csajos,35 ev felett mar lehet nem fujnam magamra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 18.

Jelizz

2019. február 11.

Mindenkeppen kiakartam probalni, es megvettem szerencsere a 30 ML kiszerelest. Nem tetszik sajnos :( Olyan edes tejszines, suti illata van, tul erettlen illat , olyan 14-18 eves lanyokon tudnam elkepzelni. Mondjuk a munkaheylemen mar megdicsertek , nem jon be, elhasznalom mert hetkoznapra jolessz napvegeig erzem az illatat, olyan huvos ``felhos,, illat. Az uvegje cuki nagyon dekorativ, de nem fogom ujra venni. A number#1 nalam, By:Ari :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

CeCeDrake

2019. február 4.

Sokat kerülgettem, mire kipróbáltam.
Eszembe jutott egy régebbi Moschino illat, reménykedtem, hogy arra ne hasonlítson egy kicsit sem.
Aztán olvastam, hogy ez Baccarat Rouge alternatíva, egyből fújtam is a papírra és a kezemre is.
Papíron a leszáradást követően nem, de a bőrömön viszont éreztem epret, pedig az nincs is benne.
Baccarat? Nem. Csak részben, de pénztárcabarát alternatívának jó.
A következő Douglas látogatás alkalmával majdnem megvettem, de aztán mégsem, csak fújtam megint belőle. A férfiaknak nagyon tetszik, de nekem az kevés, hogy megvegyek egy parfümöt, még ha részben tetszik, akkor is.
Lehet, hogy a későbbiekben ez a cuki felhő beköltözik még hozzám, mert tényleg nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Sokat kerülgettem, mire kipróbáltam.
Baccarat? Nem. Csak részben, de pénztárcabarát alternatívának jó.

klau810614

2019. január 24.

Nem rossz de nekem csalódás ...Rajtam zavaró , nagyon retro illat valahol már éreztem régen .
Viszont brutàl tartós úgyhogy akinek bejön jól jár vele 🙂

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 24.

Viszont brutàl tartós úgyhogy akinek bejön jól jár vele 🙂

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

Részletesebb információ a smartskincare-en.