Ariana Grande

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: fanniG., az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. január 1.

Ár:   10 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas

Kiadás éve: 2017

Illatkategória: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: fekete ribiszke, szilva

Szívjegyek: mályvacukor, bazsarózsa

Alapjegyek: szantálfa, fekete borostyán, vanília

1 db 2 mlis Ariana Grande Moonlight EDP
Ár: 700,-ft +pk. , Eladó: Melani79
Állapot: Új, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Banki utalással, postán maradóra vagy sima elsőbbségi

kunsagikira

2019. március 14.

Ennél édesebb parfümöket szoktam kedvelni, azonban ez tényleg tetszik annak ellenére, hogy nem az a tipikus ÉDES illat.
Egy mini kiszerelésem van belőle de tuti megveszem a nagyot is ha elfogy a mostani! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 14.

Siculus

2019. március 9.

Érdekes, mert Douglasban szaglászva SEMMIT nem érzek belőle. Abszolúte semmit. Viszont egyik barátnőmnek megvan és akárhányszor nála járok megszaglászom, befújom magam, úgy jól érzem magamon, rajta is mindig felismerem, amikor mellettem van. Nagyon finom, édes de nem tolakodó, nekem ez az illat lenne az, amit akkor fújok magamra, ha igazából máshoz nincs kedvem. Vettem belőle tesztert, hogy próbálgassam, a tartósságát még nem tudom, nem hiszem, hogy egetrengető. Még van rá esély, hogy megveszem, de elég drága ahhoz képest, hogy milyen (pozitív értelemben) semmilyen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 9.

hagicica20

2018. október 19.

DM-ben próbáltam és azt kell mondani, hogy jó kis illat ez, csak nem az én korosztályomnak való. Tényleg meg kell hagyni a tizen és huszonéveseknek. Kicsit hasonlít Naomi C. - Cat de luxjára! (jó 10 éve még azt használtam). Tartóssága miatt jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

lildiko

2018. augusztus 25.

Én alapvetően mindig irtóztam az ilyen celebek által kreált parfümöktől, de amikor ezt megszagoltam, hát nem tudtam róla lemondani. Ez még tavaly télen történt, anyukámtól megkaptam karácsonyra, és totális szerelem, de tényleg, annyira imádom. Én csak tavaszig használtam, mert tavasz végétől már frissebb, vizesebb illatokat szoktam használni, de amint beüt a kicsit hűvösebb idő, visszatérek hozzá, és ha nem találok olyat, ami jobban tetszik, akkor ki is tartok mellette. Rajtam tartós, este is érzem, a ruháimon is érzem később is. Igaz, hogy ez csak egy minimális plusz, de a csomagolása is nagyon szép. Féltem kicsit tőle, mert azt hittem, hogy csak fellángolás, de nem, ez nekem tényleg örök szerelem, 5 csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

k001

2018. augusztus 1.

Én semmilyen, de tényleg semmilyen illatot sem érzek, felfújás után olyan, mintha egy gázvezetéket szagolgatnék, utána pedig semmi. Bár nem is az én korosztályomnak van. Csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Mancsoska

2018. május 27.

Nem hittem volna, hogy egyszer egy celeb parfümöt fogok használni, poénból szagoltam meg és azonnali szerelem lett. Eleinte nagyon finom gyümölcsös, utána egy édes, meg nem túl fejfájdító-hányingerkeltő illatot kapunk. Rajtam 6-7 órán keresztül tart. Én a golyós változatát vettem meg, mert nem volt nálam elég pénz, de ha legközelebb parfüméria közelében járok megveszem a nagyot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 27.

babyari

2018. február 8.

Ez Ariana "legnőiesebb" vagy "legkomolyabb" illata szerintem, de nagyon finom! Most az Arit használom, de ha elfogyott újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

draculina

2018. január 27.

Hasonlít az Ari-ra, de kevésbé édes. Nem túl intenzív és a tartóssága változó, kézfejen 6-8, csuklón 3-4, nyakon 5-6 órát bír ki tapasztalatom szerint. Nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 27.

pandahapci

2018. január 27.

Amint megláttam az összetevőit és hogy végre a kedvenc színemben díszeleg a pom-pom, azonnal tudtam, hogy akarom. 2 éve boldogan használom az Ari-t, így nem volt kérdés hogy ezután is be szeretnék egyre újítani. Sajnos amennyit vártam rá a tényleges kipróbálásnál nagyot csalódtam. Szinte semmiféle illata nincs, nagyon lepkeharmat amit éreztem. Vanília nyomát sem érzem, de kb semmi mást sem, de lehet csak én vagyok így ezzel? Inkább beszereztem egy Sweet Like Candy-t, az számomra ugyanúgy szerelem mint a sima Ari :) Nagyon sajnálom hogy nem lett ez az enyém, már csak a csomagolás miatt is magaménak akartam tudni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

erika81

2018. január 13.

Nem szeretem a "celeb illatokat", így nem túl sokhoz volt eddig szerencsém. Ebből az illatból is vásárlás mellé kaptam mintát.
Meglepő módon elég tetszetős. Édes, de nem hányingerkeltően. Van benne valami citrusos beütés is, mai egész nap viselhetővé teszi.
A tartóssága is rendben van. Reggeltől késő délutánig éreztem magamon.
Megvenni nem fogom, de aki szereti az énekes/színésznőt ajánlom figyelmébe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 13.

A tartóssága is rendben van. Reggeltől késő délutánig éreztem magamon.
Megvenni nem fogom, de aki szereti az énekes/színésznőt ajánlom figyelmébe.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Részletesebb információ a smartskincare-en.