Ariana Grande

Ár:   12 200 Ft, 15 800 Ft és 19 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nyimuska, az összetevőket feltöltötte: Sterc, Módosítva: 2020. szeptember 21.

Ár:   12 200 Ft, 15 800 Ft és 19 600 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas

Kiadás éve: 2019

Illatjegyek: fehér körte, vadmálna, kókuszkrém, rózsaszirmok, kókuszos habcsók, bársonyos pézsma

Ár: 8000 ft , Eladó: lea6012
Állapot: 30 ml/ kb 17-18 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel
Ár: 7.000 Ft+posta vagy foxpost , Eladó: stodra
Állapot: 100 ml/ kép , Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki átutalás vagy személyesen

Csillampor26

2020. november 5.

Nem is tudom mit mondjak. Nem vészesen rossz, de nem is tetszik. Sőt! Egyenesen zavar. Az eleje egész gyümölcsös, azzal el is vagyok. Aztán sima, édes, krémes illattá változik, de valahogy mégis olyan eröltetett. Pontosan nem tudom megmondani melyik illatjegy a hibás, de az egész krémességet egy kicsit a kellemetlen, kesernyés mű édesség irányába tolja. Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de engem egyenesen irritál ez benne. Megérzem és szabadulnom kell egyszerűen, úgy zavar. A legelső parfümöm valamiféle Playboy volt, egészen pontosan nem tudom, de egy az egyben ugyanolyan az illatuk. Ha ár szempontjából nézzük, azzal még mindig jobban járunk. Összességébe véve nem jelenteném ki, hogy rossz, csak olyan kis komolytalan, felejthető illatocska. Az már a személyes problémám, hogy valami nagyon bántja benne az orrom. Akik szeretik magukat málnás, túlcukrozott, egy kis keserűséggel megspékelt süteménynek érezni, azoknak hajrá. Én köszönöm, de inkább kimaradok ebből a buliból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 5.

Destinyh

2020. október 30.

Teljesen oda vagyok érte!! :D Brutál tartós, először a kókuszt érzem majd a málnát, végül egy édes puha illattá alakul. Sok emlék fűződik hozzá, talán azért is olyan különleges nekem. Emlékszem a Cloud és ez között vacilláltam végül ő jött velem haza, de egyszer a Cloudot is beszerzem. Meleg és hideg időben is megállja a helyét. Amikor legelőször megszagoltam tudtam, hogy kell nekem. Legelsőre megfogott. Édes illat kedvelőinek ajánlom, hogy próbálják ki. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 30.

blackcat007

2020. szeptember 27.

Mikor először megszaglásztam már rögtön tudtam hogy ez a parfüm kell nekem :)
Amúgy is Ari zenéje és személyisége közel áll hozzám,az illatait meg egyenesen imádom de még nem adtam be a derekam egy vásárlásra.Viszont nagyon vágyok valami újra valami édesre de ezeket a tucat Opium és Sí illatokat már untam.Azt hiszem ez elég különleges és mégis olyan édes, “meleg” illat.A kókuszos vonala miatt akár nyáron is el tudnám képzelni.Tartóssága viszont nem annyira nyűgözött le,olyan közepes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

Mikor először megszaglásztam már rögtön tudtam hogy ez a parfüm kell nekem :)

fdrvtt

2020. szeptember 13.

Nagyon szeretem ezt az illatot. Én legjobban a málnát és a körtét érzem benne, melegben nagyon jól kiteljesedik. Sokan megszokták dicsérni rajtam ezt az illatot, habár mások leginkább a kókuszt veszik észre.
Tartósságra számomra sajnos nem a legjobb, nem szeretem ha már nem igazán érzem magamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

Serpentina

2020. július 6.

Már jó ideje tűkön ülve vártam, hogy kipróbálhassam ezt az illatot.
Vakon nem igazán tudtam megsaccolni, hogy valójában milyen is lehet ez az illat, mert az általam olvasott leírások/vélemények alapján homlokegyenest eltérően írták le: volt, aki az Ari “nyáriasabb verziójaként” utalt rá, volt, aki a “Cloud No. 2”-ként, illetve a két említett illat ötvözeteként.
Mindenesetre meglepett, mert teljesen más, mint ahogy elképzeltem.
Ami biztos: az Arira EGYÁLTALÁN NEM hasonlít, pedig az életem egyik kedvenc illata. Még a kifújás pillanatában sem. Mert amíg az Ari édes, málnás-mályvacukros nyitánnyal robban be, addig ő kezdetben meglepően savanykás. Többen jellemezték ezt a még nem leszáradt érkezést “uborkás” jelzővel, amit én is aláírhatok, - de nem azzal a jól ismert finom, frissítő komponenssel: ez konkrétan kovászos uborka (!!! 🤯) aroma 😫.
Na, azért nem kell elkeseredni: nem marad így sokáig, de azért érdemes várni fél percet, mielőtt az ember utcára lép vele.
Ez az illat rajtam színtiszta, krémes, nem túl cukros pézsmás kókusz 🥥 - de az a “szexibb” fajta, NEM gyerekeknek való. Maximum a mélyén bújik meg egy leheletnyi édesebb fajta rózsa. Nem érzek benne túl sok gyümölcsösséget vagy savasságot. Azonnal a nyár, a napfény, a kék víz, a strandolás, a lebarnult bőr jut eszembe. 🏖🏄🏻‍♀️🐠☀️ Nem túl harsány, messze nem annyira karakteres, mint a “klasszikus Aris” vonal, de elég ütős és modern “beach Barbie” koktél. Ez előtt nem sok kókuszos illattal volt tapasztalatom, mégis tetszik.
Ebből a szempontból nem igazán releváns ez a “Thank U, Next” koncepció. Mert ehhez az illathoz valami strandolós, pálmafás, nagyon nyárias aranyló homokot imitáló, vagy vízkék, négyzetrácsos “Sims medence” design jobban illene, mint ez a hideg pasztell rózsaszín szív. A klip láttán, hallva a zenét valami jóval cukormázasabb, gyümölcsökkel fűszerezett, “Doktor Szöszisebb” alkotásra számítana az ember. Nekem valamiért INNA román énekesnő ugrik be ennek az illatnak az egész lényétől. 😅 Előbb képzelném el az ő illatának, mint Arianaénak. 😂
Örülök, hogy nyáron vettem meg, biztos, hogy hasznát veszem ebben a melegebb időszakban.
Azt azért megjegyezném, hogy erősen soknak tartom az árát ahhoz képest, hogy egy basic nyárias kókusz illat. Ezt a szintet egy jóval olcsóbb Victoria’s Secret testpermet is hozza a melegebb évszakokra gyártott szériából.
Ruhára fújva permanensen megmarad a kókuszos vonal egész nap, - bőrön viszont a nap folyamán tompul ez a jegy. A végére egy nagyon enyhe édeskés, kissé “marcipános” illatot érez az ember, - valószínű, hogy ez akar a macaron lenni, aminek hatására jobban tetszik, - de ez tényleg a legvégső akkord, és rajtam csak bőrön jön ki.
Nem hasonlít arra az idealizált képre, amit hittem róla, ezért egy kicsit mérges is vagyok. Az Ari a valaha volt egyik legkedvesebb illatom, és sajnos elhittem, hogy ez a kókuszosabb verziója lesz, valamennyire hasonlítani fognak, lesz benne egy leheletnyi kis Viva La Juicy vonal, de ég és föld. Habár legkevésbé sem kedvelem Grandét, eddig abban a hitben voltam, hogy parfüm téren hasonló az ízlésünk, mindketten kedveljük az édesebb gourmand, mégis légiesen fűszeres vonalat - ez most nem jött össze. Habár azt is meg kell említenem, hogy ennek ellenére nem rossz. Olyan 2 évvel ezelőtt biztosan imádtam volna.
Egyébként meglepően tartós, - az ember másnap reggel is érzi magán, illetve a ruháin.
Az üvege egyébként nagyon szép: nem kifejezetten az én stílusom, de csajos és vagány.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 6.

Már jó ideje tűkön ülve vártam, hogy kipróbálhassam ezt az illatot.
Mindenesetre meglepett, mert teljesen más, mint ahogy elképzeltem.

nagyklau

2020. június 16.

Pár hónapja már szemeztem vele, de mindig azt mondtam magamnak hogy majd legközelebb. Hatalmas hiba volt...
Imádom! Főleg a kókusz érződik rajtam száradás után és egy leheletnyi vadmálna. Az üveg imádnivaló, ha elfogy biztos hogy újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

hogbara

2020. május 5.

IMÁDOM! Számomra ez a nagybetűs illat. És mellesleg a párom is oda meg vissza van tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 5.

brigi50c

2020. február 29.

Nem sok márkás parfümöm volt eddig, cukros illatokból olcsón is be lehet jót szerezni. A párom látta, hogy nagyon tetszik nekem a Müllerben, és meglepett vele. <3 Istenifinom édes illata van, szerintem egyáltalán nem tolakodó. Katy Perry Mad Love-ját váltottam le most erre, akinek bejönnek a vaníliás, édes illatok, annak ez is fog tetszeni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 29.

dalmycha

2020. február 23.

Nekem tetszik az illata, elég tartós, csak sajnos az ára elég magas. Maximum ünnepnapokon lepem meg magam vele. :) Megvásároltam Ariana Ari parfümjét is, de annak fele ennyire tartós az illata.

A magas ára miatt kap csak 4 csillagot, de amúgy meg vagyok elégedve a termékkel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 23.

karaibrahimgil

2020. január 2.

Meglepően tartós: hét órája fújtam a csuklómra a Douglasban, de még mindig érzem. Kellemes élmény, nem annyira cukormázas, mint a Cloud nyitánya vagy a Sweet Like Candy, mégis édes. A macaront jobban érzem benne, mint bármi mást (a kókuszt egyáltalán nem), és azt hiszem, az üvege is egy széttört szívet formáló macaront hivatott formálni. Ha tíz évvel fiatalabb lennék (szóval a húszas éveim első felében járnék), ez lenne a kedvenc parfümöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin

Részletesebb információ a smartskincare-en.