Ariana Grande

Ár:   12 200 Ft, 15 800 Ft és 19 600 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nyimuska, az összetevőket feltöltötte: Sterc, Módosítva: 2020. szeptember 21.

Ár:   12 200 Ft, 15 800 Ft és 19 600 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Douglas

Kiadás éve: 2019

Illatjegyek: fehér körte, vadmálna, kókuszkrém, rózsaszirmok, kókuszos habcsók, bársonyos pézsma

Ár: 8000 ft , Eladó: lea6012
Állapot: 30 ml/ kb 17-18 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: Fizetés banki utalással, postával küldöm, személyes átvétel
Ár: 7.000 Ft+posta vagy foxpost , Eladó: stodra
Állapot: 100 ml/ kép , Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki átutalás vagy személyesen

anetta.filip

2019. december 13.

Tegnap a drogériában, a Cloud-on aratott sikereim miatt kipróbáltam ezt az illatot, mert itt többen írták, hogy szuper és hogy mennyire hasonlít.
Szerintem nagyon jó ötlet ez a kihelyezett textilszalagocska a Douglasben, alaposan átitattam a parfümmel, csak úgy tocsogott, amikor felkötöttem a csuklómra. Kifújáskor valóban érezhető volt a málna, de ahogy elpárolgott a nedű, vele együtt ez a gyümölcsösség is azonnal tova libbent, pedig ez volt benne az egyetlen fricska, mèg akkor is, ha ez is masszívan édes volt. Ahogy kijöttem az üzletből és elindultam fel a mozgólépcsőn, màr csak egy (kókusznak sem mondható) kókuszos habcsók- pézsmás illatot éreztem, és ez a kis kommersz illatocska tartotta magát kb a nap hátralevő részében, de ezt is csak feltételezni tudom, mert nem köszönt vissza a légáramlattal, nem csapta meg az orromat se kint, se bent, akármilyen hosszú is volt a nap, bármerre is jàrtam. A szalagon ma reggelre egy nagyon enyhe édeskés illatot érezni, kókusz sehol, cseppnyi pézsma, csak ha nagyon beleszagolok. Tartósnak sem mondanám ezt az illatot.
Nem örülök a hasonlítgatásnak és a ráragadt Cloud 2 névnek, nagy csalódás volt nekem ez az illat, szinte szégyenletes, hogy a Cloud után neveztessen, ezért éreztem késztetést véleményt írni a Cloud védelmèben. Semmi összetettség, csak egy gyenge utánzat, ràadásul házon belül. Teljesen feleslegesnek tartom. A csomagolása jópofa, szép rózsaszín, ugyanúgy kiemelhető belőle, mint a Cloud, de ezt az illatot egészen biztosan nem fogom megvenni.
Ariana személye sem érdekel, nem vagyok fan, most látom van egy ilyen dala.
Persze a dolog szubjektív, és biztosan lesznek rajongói (mint mindennek), ezért azoknak ajànlanàm, akik az erőteljes kókuszOS, vagy pézsmás, vagy édes és nem túl összetett illatok kedvelői. Nekem ez a parfüm két csillagot ér, azt is a csomagolás miatt, jóindulatúan. Nagyon örülök, hogy nem dőltem be az előző jó szériának, és elmentem megszagolni, mielőtt valami bolondsàgra vetemedtem volna és látatlanban megvásárolom. Javaslom mindenkinek, aki hasonlóan van vele mint èn, az előbb próbálja ki, és csak utàna vegye meg az illatot, ha tényleg tetszik és kompatibilisnek érzi magát vele.
Röviden: köszönöm, de kérem inkàbb a következőt.😅

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 13.

Ariana személye sem érdekel, nem vagyok fan, most látom van egy ilyen dala.
Röviden: köszönöm, de kérem inkàbb a következőt.😅

vimka91

2019. november 23.

Imádom! Cloud 2.0 tulajdonképpen. A dizájnja szuper, az illat is isteni és tartós! Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

szandus95

2019. november 4.

A Cloud nagy kedvenc után már alig vártam ezt az illatot. Mikor kijött egyből mentem érte. Nem csalódtam. Hasonló alapú mint a cloud, mégis más. A málna érződik rajta a legjobban. Második nagy kedvenc :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

Ferita

2019. november 2.

Ma szagoltam a D.-ban. A kókusz miatt kíváncsi voltam rá. Na pont azt nem érzem benne. Málnás és pézsmás. A fiammal is megszagoltattam,azt mondta olyan nyárias illat.
Igen,inkább tavasz/nyár az ő ideje. Sokan biztos azt mondják majd,hogy tinis illat,de bátran fújja akinek tetszik. Lehet,hogy én is azt teszem majd. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 2.

Heine

2019. október 24.

Meglepődtem! Úgy néz ki, Ariana elrugaszkodott a népszerű gourmand vonaltól, és sztár létére egyedibb dolgokat is kiad a keze közül -már
a Cloud is érdekes volt (azt sokan Kurkdjian (elsőre leírtam helyesen! megéri annyi év parfümfüggősége) Baccarat nevű alkotásához hasonlították). Nekem erősen gyümölcsösnek érződik, ha valamihez hasonlítanom kellene, akkor a Victoria's Secret bombshellre gondolnék, egy csavarral.
Friss, a málna érződik benne, a pézsmának és a rózsának nagyon enyhe nyoma, és egy élesebb, fémesebb cukros vonal, gondolom, a macaron miatt. A kókusz épp csak a háttérben bújik meg, de illik a kompozícióba.
Mindennapra hordható, finom kis felhő, ugyanakkor nem ajánlom vakvásárlásra, mert van egy kis éle, ami miatt valószínűleg nem lesz közönségkedvenc.
Még az üvegéről hadd emlékezzek meg: az szerintem egy formatervezési katasztrófa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 24.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Citronellol, Coumarin

Részletesebb információ a smartskincare-en.