Armonia

Ár:   4700 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kjudit, Módosítva: 2014. május 22.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek

Kollagént és hialuronsavat tartalmazó arckrém gránátalma kivonattal.

Segíti a bőr egyensúlyának fenntartását, puhítja és kiegyenlíti a felszínét. A kollagén elősegíti a bőr újjáépülését és vízmegtartását. Az eredmény tömör, egységes és sima bőrfelszínt.

• Hidrolizált kollagén: egy protein, mely gondoskodik a bőr rugalmasságáról és hidratáltságáról, elősegíti a kötőszövet tömörségét.
  • Hialuronsav: egy molekula, melynek hidratáló tulajdonsága abban rejlik, hogy képes önmaga súlyának több, mint ezerszeresét felszívni, így segíti a bőr hidratálását és állapotának helyreállítását.
  • Gránátalma kivonat: egy nagyon jól ismert hatóanyag, mely erős antioxidáns hatásának köszönhetően segíti a bőr védelmét a mindennapi káros hatásoktól.

LililiL

2019. október 1.

Kozmetikusom használta régebben a márka termékeit. Ő ajánlotta nekem ezt a krémet a meglehetősen zsíros bőrömre. Kissé testes gél állagú krém. Gyorsan és maradéktalanul felszívódik, én mindig úgy éreztem hogy feltölti a böröm, Idö közben probáltam pár magasabb árkategóriás krémet is, Image, Maria Galland, de igazság szerint hosszú távon egyik sem múlta felül olyan nagy mértékben. Talán évszak függő, melegben jobbak a korábban említettek, viszont télre egyértelműen ez a nyerő! :) esetleg váltogatva.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

barbaraliszi

2018. július 1.

Kozmetikusom ajánlotta, nem csalódtam.
Vízhiányos bőrőmre tökéletes. Könnyen beszívódik, nyáron nem "fullad" a bőröm alatta. Télen azonban nekem kicsit kevés egész napra.
Illata, állaga is kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 1.

Kozmetikusom ajánlotta, nem csalódtam.
Illata, állaga is kellemes.

Gyalogkakukk

2017. december 7.

Mint oly sok más terméket, ezt is az itt olvasható pozitív tapasztalatok hatására vásároltam meg.
5200 forintos áron jutottam hozzá az Allee patikában.
Eléggé problémás a bőröm: könnyen kipattogzik; itt-ott száraz, hámló felületű; máshol zsírosodó, fényesedő; tág pórusokkal és enyhe szarkalábakkal; pici rozaceával megspékelve.
Szoliba nem járok,így kissé sápadt, megfakult, téli arcszínem van.
Reméltem, hogy ennyi pénzért a kollagén és hialuronsav tartalmú arckrém némi enyhülést hoz a fent említett problémákra.
Nos, nem igazán... :(
Egész nap érzem a krémet a bőrömön. Mintha nem szívódna be teljesen. Pedig nem kenek rá sokat. Nem érzek - az alábbi leírásokból - különösebb jótékony hatást, sőt inkább némi húzódást tapasztalok, valamint egyfajta gyenge égető érzés is fellépett.
Mit mondhatnék: ez sem jött be. :(
Általában tartózkodom a rosszindulatú megjegyzésektől, de már kezdem azt hinni, hogy ez is csak egy újabb parasztvakítás és nem kellene kidobálnom a pénzt ilyen drága kencékre. Próbálkozásnak elég borsos...
Összegzés: ennyi pénzt tuti nem ér meg!

Ha valakinek bejött ez a cucc, szívesen megegyezek vele ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 7.

5200 forintos áron jutottam hozzá az Allee patikában.
Szoliba nem járok,így kissé sápadt, megfakult, téli arcszínem van.
Nos, nem igazán... :(
Mit mondhatnék: ez sem jött be. :(
Összegzés: ennyi pénzt tuti nem ér meg!

Ha valakinek bejött ez a cucc, szívesen megegyezek vele ;)

youdith

2017. december 5.

Nagyon-nagyon jó, vízhiányos bőr szeretni fogja. Mostanában sok drogériás krém pattanást okozott, de ezt imádja a bőröm, finom puhává teszi, feltölti nedvességgel, azonnal beszívja a bőröm és már lehet is sminkelni rá. A szememet is be szoktam kenni, ott is szereti a bőröm. Télre azért kell a zsírosabb krém vagy olajos szérum mellé, de akkor is ezt használom, csak kiegészítem a bőrápolást. Szuper! Pingvinpatikákban szoktam megvenni, ha féláron van többet is beszerzek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Vendy254

2017. november 13.

Vaciláltam hogy megvegyem-e mert általába mielőtt megveszek valamit mindig utána nézek ezen az oldaon, de erről nem sok mindent irnak, de nem bántam meg hogy megvettem. Gyorsan beszívódik szépen hidratál és könnyű rá sminkelni. Az illata is tetszik. reggelente szoktam használni és egésznap puha a bőröm. Pattanást se okoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

Magdolna

Korcsoport: >54
2017. november 13.

A lányomnak vettem a zsíros /de mégis hámló/ bőrére. Tökéletesen hidratál, hamar beszívja a bőr. Nagyon jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 13.

szndra

2017. október 15.

alapjában véve nem használok arckrémeket, azonban az elmúlt hónapokban egyre szárazabbá vált a bőröm, kellett valami hidratáló. kombinált a bőröm, ami az arckrémektől bezsírosodik, még akkor is ha eredetileg zsíros bőrre való, így általában úgy nézett ki a dolog, h vettem egy krémet, felkentem, majd túl is adtam rajta, mert nem bírta a bőröm, egyedül a vichy normaderm felelt meg mindezidáig. nemrégiben figyeltem fel erre az arckrémre, úgy voltam vele hogy ár és összetevők tekintetében tökéletes, így egy próbát megér... nos, pár napja használom, de eddig teszi a dolgát, puha lett a bőröm tőle, ill. tökéletesen hidratál, nem olyan fáradt az arcom, mint előtte. kiváncsi leszek, hogy a tartós használata mit eredményez, egyelőre 5/5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 15.

Nikozia

2015. március 1.

Imádom! Lágy, zselés-krémes állaga van a bőröm csak úgy cuppantja befelé. Zsíros bőröm van, így kritikusan vizsgálok minden krémet, de ez bevált. Hidratál kellően, télen-nyáron tökéletes, nem zsírosít! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 1.

Antioxidánsok: Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Juice , BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin, Hydrolyzed Collagen, Sodium Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint gél-és filmképző összetevő. Antisztatikus hatása van.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.