Aromax

Ár:   1650 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Aromax-n 4025 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2023. február 3.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Aromax, 4025 Ft

Mentolos illatú illóolaj aromaterápiára, légfrissítésre, párologtatásra, bőrápolásra, aromafürdőhöz, borogatásként. A borsosmenta virágzó hajtásaiból nyert illóolaj antimikrobiális, fertőtlenítő, frissítő hatással rendelkezik. Enyhítheti a fejfájást, alkalmazható helyi érzéstelenítésre. Csecsemőknél és 5 éves kor alatti gyermekeknél ne használjuk az orr környékén ezt az olajat! 100% tisztaságú, bevizsgált, esszenciális illóolaj.

Ár: 1650 Ft , Eladó: Aromax

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

jzsofi

2015. július 9.

Párologtatás mellett mi is samponba keverjük, így nyáron nagyon imádom a hűsítő hatását :) Emellett a hajnövesztésben is segít. Szeressük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 9.

eventually

2014. április 27.

Samponba használom többször, abban reménykedve, hogy majd elmulasztja a zsírosodást idővel. Viszont én úgy készítettem el, ahogy valahol már olvastam: egy deci vízbe nyomtam egy kis sampont,(1/5 sampon, 4/5 víz) + 3 csepp borsmenta illóolajat. Így sokkal jobban habzott is a hajam, és nem fagyasztotta szét a fejbőrömet sem :) plusz, ha nagyon álmos vagyok és tanulnom kell, ezzel párologtatok (ez igazából nem vált be feltűnően, sajnos, hehe :D) de azért meg kell tenni mindent. Egy-egy pattira is szoktam rakni ha felbukkan, tisztán, hígítatlanul, hogy hűsítse, másnapra azt is szépen enyhíti :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 27.

BlankaGroom

2013. július 2.

Én illatmentes samponba szoktam keverni (sokkal jobb így az illata, mintha alapból mentolosat vennék).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 2.

Habchók

2013. június 12.

imádom az illatát, bőrradírba szoktam rakni belőle teafaolajjal egyaránt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 12.

imádom az illatát, bőrradírba szoktam rakni belőle teafaolajjal egyaránt

firea

2013. március 27.

Én ezt fájdalomcsillapításra szoktam használni. Egy leheletnyi a homlokra, halántékra, és sokat segít a fejfájásnál. Mielőtt gyógyszerhez nyúlnák, mindig ezzel próbálkozok. Terhesség alatt ajánlotta valaki, akkor szoktam rá. Olyankor nem szívesen használtam gyógyszert, és be is vált. Csak nagyon picit használok belőle, mert a szemem rögtön észreveszi, és könnyezik tőle, pedig nem azt kenegetem :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 27.

Rony

2012. augusztus 24.

Bibi köszi, hogy írtad a hajnövesztéses funkcióját. :)
Most én is nagy hajnövesztés lázban égek, mindent kipróbálok, ami természetes és nem drága.
Kipróbáltam én is samponba keverve, de úgy nagyon durva, azt hittem lefagy a fejbőröm, mert nagyon hűsít, bár ez nyáron ebben a forróságban egész jó is lehet. Tehát samponba keverve nem használom, de egy szórófejes flakonba vízzel hígítva hajmosás után spriccelek egy párat a hajamra, majd kicsit bemasszírozom. Még nem használom olyan régóta, tehát nem tudom, hogy nőtt-e a hajam, de ha észreveszem, akkor majd jövök egy update-tel. Az viszont biztos, hogy a korpásodásra nagyon jó hatással van.
Ezzel a hígított olajjal ebben a forróságban néha fújtam a testemre is, mint ha testpermet lenne, nagyon jól hűsít. :)
Használom még fogkrémre cseppentve, szigorúan egy cseppet, nagyon jól frissíti a leheletet, valamint egy kicsit dúsítja is az ajkakat. (kipróbáltam, hogy 1 cseppet tettem fültisztító pálcára, majd az ajkaimat bedörzsöltem vele, nagyon jól dúsította)
Pattanásra is kipróbáltam, nekem bevált arra is, egy éjszaka alatt eltüntette a gyulladt pattanást.
Nagyon hasznos kis olaj, szerintem megéri beruházni egyre. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 24.

Bibi köszi, hogy írtad a hajnövesztéses funkcióját. :)
Nagyon hasznos kis olaj, szerintem megéri beruházni egyre. :)

Bibi

2012. augusztus 7.

Egy hajnövesztésről szóló blogban olvastam a mentaolajról. Hajnövesztő hatása van, mivel serkenti a vérkeringést, kellemesen hűsít és kevésbé zsírosodik a hajtő. Kipróbáltam töményem, azt hittem,leég a fejem:D. Aztán váltottam a vízzel hígítós módszerre és az bevált.

Update: Igen,van valtozas:). Egyre kevesbe zsirosodik a hajam es csillogobb lett. Kiprobaltam aftara. Egy fultisztitora cseppentettem es kb egy felpercig rajta tartottam. Nagyon csip, de ez hamar elmulik es kellemesen zsibbaszt. Igy par orara megszunt a fajdalom es sokkal hamarabb gyogyult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 7.

Klári

2012. július 27.

Már a harmadik üveggel veszem,nagyon szeretem aromamécsesbe,állítólag ébren tart:),úgyhogy reggel ezzel kezdem a munkahelyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 27.