Aromax

Ár:   1630Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   10ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sztellaaaaa, Módosítva: 2017. augusztus 10.

Ár:   1630Ft
Kiszerelés:   10ml
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

A ciprus illóolaja antimikrobiális, ,,légúttisztító”, bőrvörösítő, keringésfokozó és szagtalanító főbb hatásokkal rendelkezik. A ciprusolajat légúti és mozgásszervi panaszok, illetve perifériális vérkeringési zavarok kezelésében inhaláló keverékek, szauna-, fürdő- és masszázsolaj keverékek, illetve bedörzsölőszerek alkotórészeként használhatjuk. Az olaj dezodoráló és szagtalanító hatását bőrápoló olajokban és egyéb kozmetikai készítményekben hasznosíthatjuk. A ciprusolaj a bőrt nagyon enyhén irritálja, bőrérzékenyítő és fototoxikus hatása viszont nincs.

Javasolt alkalmazás: párologtatásra, aromafürdő készítéséhez-sportolás után, bedörzsölő olaj készítéséhez a bőr rugalmasságának megőrzésére

Lina14

2019. október 4.

Isteni illata van párologtatva. 3 csepp és egy löttyintés teljesen elég belőle egyszerre és az egész lakást elárasztja finom illattal. Így nagyon sokáig elég, szerintem megéri. Kicsit fűszeres citrom illata van, ősszel nagyon kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 4.