Aromax

Ár:   1050 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Dalmi, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2018. február 5.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

Alkalmazás: Aromalámpa vízzel telt részébe vagy párologtatóba tegyen néhány cseppet a keverékből.

Mandulaszem

2018. május 3.

Imádnivaló!😊 Egzotikus, valóban érzéki illat. Ellazít, felpezsdít....a napi rituálém része lett. Nem lehet betelni az illatával, annyira különleges, intenzív. Kedvencem lett.❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 3.

bettina28

2016. december 15.

Lehet hogy csak én vagyok különc de nekem nem jött be :S Nekem túl sok az illata, furcsa :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Flowerpower

2015. szeptember 28.

A VIRÁGOK VIRÁGA!!!!
Mindenkinek ajánlom ezt a nagyon finom , érzéki virágos - keleti (orientális) illatkeveréket.Imádom,egyszerűen jókedvem lesz tőle még a legborúsabb időben is.Nagyon melengető-szexi-romantikus-buja virágillat....10 pont,újraveszem FOREVER,nagyon bejött. (az ára is ok: ylang és vanília 2in1 mindössze 1200 ft-ért) Tökéletes,elvarázsolt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 28.

A VIRÁGOK VIRÁGA!!!!

Titanilla1

2014. március 17.

Imádom ezt a virágos-gyümölcsös-vaníliás illatot. Van egy kis csinos 15 milis üvegem, abba szoktam tenni mandulaolajat, és ebből kb 20 cseppet. Ez az én parfűmöm. :) Így még napi használat mellett is időtlen időkig elég, és így nem hagy narancssárga foltot....olyan olaj kell ami viszonylag hamar beszívódik. ötös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 17.

babyface

2014. február 4.

az illata isteni! viszont emiatt hamar is fogy úgyhogy tényleg csak nagyon-nagyon különleges alkalmakra használjuk... :) ár/érték arány sajnos így nem a legjobb...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

Illatanyagok: Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil