Aromax

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1180 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Aldrovanda, Módosítva: 2012. július 6.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1180 Ft

10 ml hígítatlan, ellenőrzött minőségű, 100%-os tisztaságú, természetes illóolaj. Tartósítószert nem tartalmaz. Alkalmazási formái: aromalámpás párologtatás, aromafürdő, bőrápoló kozmetikai készítmény. Általános erősítő, fájdalomcsillapító, fertőtlenítő, csíraölő, görcsoldó, illatszer, köptető, nyákoldó, közérzetjavító, nemi vágy növelő, nyugtató, relaxáló, tejszaporító.

Ár: 1180 Ft , Eladó: Okokucko.hu

stella06

2013. december 12.

Parfüm helyett használom, egyetlen cseppet szétoszlatva a füleim mögé, a szegycsontom fölé, a csuklóimra és a hajamra. A férfinép szereti, hehe.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 12.

Habchók

2013. június 12.

A kedvencem az összes illat közül, nagyon jó kis egzotikus bőrradírt lehet varázsolni, egy kis cédrussal maga a mesés kelet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 12.

hajasbaba

2013. április 1.

Kedvencem :) imádom az illatát, tényleg nyugtat. Én aromafürdőbe és párologtatásra és néha öblítőként is használom, főleg ha épp a páromhoz megyek hihi :)))) Egyszer próbáltam fertőtlenítőként is, mikor semmi más nem volt itthon, arra is jó volt, kicsit csípett, de nem irritálta a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 1.

Sly27

2013. január 31.

Mivel érzékeny lettem a mosóporra és öblítőre, átálltam a természetesre. Én is ecet, víz és illóolaj kombinációját használom öblítőnek. A jázmin mellett a levendula is nagyon bevált erre a célra (is). Ráadásul a jázminnak úgy intenzív az illata, hogy közben nem fullasztó. Párologtatóban is imádom! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 31.

Alice83

2012. november 26.

Iszonyatosan finom és intenzív illat, jázmin szerelmeseknek kötelező..tiszta virágillat, semmi mű nincs benne vagy hozzáadva..én személy szerint öblítőbe, samponba és hajvégápolóhoz keverem..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 26.

bokihugi

2012. augusztus 8.

Szintén öblítő helyett használom. Ecet, víz, jázmin illóolaj, nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

Aldrovanda

2012. július 3.

Szeretem az Aromax illóolajait, tényleg természetes illatuk van. Nem irritálóak sem a bőrön, sem párologtatóba csöppentve. A jázminolajat külön azért kedvelem és tettem fel ide, mert öblítő helyett használom és beválik. :) 30-50 csepp a mosógépbe és száradás után máris érződik az illat a ruhákon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.