Aromax

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Aromax-n 4375 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: bokihugi, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. május 27.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb
Vedd meg online: Aromax, 4375 Ft

A termésből kinyert olaj jó idegrendszeri tonizálószer, ezért enyhe fokú depresszió, idegesség, aggódás és stressz esetén javasolják a különböző formában (aromalámpából párologtatva, fürdőben, szaunában, masszázshoz) történő használatát. Emellett légúti fertőzések idején is ajánlatos párologtatásra és inhalálószerek alkotórészeként használni a kubebaolajat, mert fontosabb alkotórészei fertőtlenítő és antimikrobiális hatással is rendelkeznek. A kubebatermések illóolaja jó bőrtonizáló és fertőtlenítő, ezért elsősorban akne és zsíros bőr kezelésére alkalmas kozmetikai készítmények előállításhoz használják, de gyakori alkotórésze szappanoknak, parfümöknek és dezodoroknak is. A kubeba illóolaj nagyon enyhén mérgező és nagyon enyhén bőrirritáló, nem bőrérzékenyítő és nem fototoxikus.

Ár: 1190 Ft , Eladó: Aromax

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

f.anya

2014. március 5.

Nagyon szeretem a friss, citrusos illatát. Én krémdezodort készítek vele, a családban már többen is kipróbáltuk, mindenkinek nagyon bevált. (Ha vkit érdekelne a recept: fél evőkanál shea, fél evőkanál kókuszolaj, ezeket vízgőz felett felolvasztani, bele egy evőkanál étk. keményítő, egy evőkanál szódabikarbóna és 8-10 csepp kubebaolaj).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 5.

Illatanyagok: Litsea Cubeba Fruit Oil