Aromax

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: camillea, Módosítva: 2012. február 22.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

A levendulaolaj az aromaterápia gyöngyszeme, egyike a legsokoldalúbban felhasznált illóolajoknak. Azon kevés illóolaj egyike, amely hígítatlanul is bőrre kenhető. A valódi levendulaolaj nyugtató, ellazulást elősegítő, vérnyomáscsökkentő, fájdalomcsillapító és antimikrobiális főbb hatásokkal rendelkezik.

Gyulladáscsökkentő tulajdonságának köszönhetően elősegíti a sebek gyors és hegesedés nélküli gyógyulását. Fertőtlenítő hatása miatt pattanások, fertőzések, csípések kezelésére használják. Kisebb égési sérüléseket, leforrázott helyeket bekenve vele csökkenti a fájdalmat, az elfertőződés veszélyét, gyorsítja a gyógyulás folyamatát.

Javasolt alkalmazás: párologtatásra, légfrissítésre, ellazulást elősegítő aromafürdő készítéséhez, rovarcsípés kezelésére, arc- és nyak ápolására-kedvezően hat a faggyúmirigyek működésére, testápoló olaj készítéséhez.

cicc

2016. november 3.

Szeretem az Aromax termékeket,de ebből a Gladoil nevű levendulaolajat szoktam venni.(auchan kb 450 Ft)
stresszes nap után kb 10-15 cseppet teszek a kádba,és fél órát áztatom magam..párszor bekentem az arcomat is (vizes vattára 2-3 csepp),erős volt,de az biztos hogy jót aludtam tőle :DD (talán kicsit visszahúzta a pattanásokat,de ehhez úgyis idő kell,2 hete használom)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 3.

lumen

2016. október 27.

Stresszes időszakban szoktam a szobámat illatosítani vele, megnyugtat és ellazít.

Amikor 1-2-t cseppentek belőle a párnámra, mélyebben és pihentetőbben alszom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

Amikor 1-2-t cseppentek belőle a párnámra, mélyebben és pihentetőbben alszom.

Enne

2016. július 17.

Eddig testápolóba kevertem mandulaolajjal együtt, illetve bőrradírhoz szoktam használni, és párologtatáshoz. De itt még jó pár felhasználási lehetőségét látom, lehet, hogy kipróbálok belőlük néhányat! Elégedett vagyok vele, de lehet, hogy többet kellene csepegtetni a testápolóhoz, mert a gyulladáscsökkentő hatását gyantázás után kevésbé tapasztalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

anett0426

2016. május 3.

En tonikozas utan, hidratalas elott hasznalom.
Par cseppet belemasszirozok az egesz arcomba. Nekem nem tul tomeny igy sem szerencsere. Regebben teafaolajjal probaltam, de azt az egesz arcom nem birta. Teljesen kiszaritotta a borom. Azt csak celszeruen, pattanasokra hasznalom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 3.

En tonikozas utan, hidratalas elott hasznalom.

LathatatlanOzike

2016. március 27.

Még ilyet, ez tényleg jobb a pattanásos bőrömre, mint a teafaolaj. :)
Eléggé intenzíven illatozik, de egyáltalán nem bánom, mert legalább jót alszom. :D
Egy kis micellás víz, levendulaolaj és vattakorong kombó csodákra képes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 27.

Még ilyet, ez tényleg jobb a pattanásos bőrömre, mint a teafaolaj. :)
Egy kis micellás víz, levendulaolaj és vattakorong kombó csodákra képes.

beauty7

2015. december 19.

Na ez tényleg egy csodaszer! Kozmetikus teafaolajat ajánlott a pattanás utáni foltokkal teli néhol pattanásos bőrömre. Nem volt itthon csak levendulaolaj, utánaolvastam és mily véletlen ez is használható ilyenekre :) sőt ez egész arcra is és nem csak közvetlen pattanásra. Ki is próbáltam, először nem nagyon hittem benne, csak kentem háta bekövetkezik a lehetetlen. Ééés bekövetkezett! Egy idő után elkezdtem látni a csodálatos változást! A bőröm többé nem zsíros, a pattanás utáni foltok tényleg csak minimálisan látszanak, egy réteg púder is elfedni őket, és igaz kijön azért néha-néha egy-egy pattanás, de azt is jóval hamarabb helyrehozza :) arról nem is beszélve, hogy a néhány hete még miteszeres arcomnak nyoma sincs! Hihetetlen egyszerűen. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 19.

Zsokaa

2015. december 10.

Általában házi tonikhoz csepegtetek belőle, illetve a kispárnámra. Ritkán pattanás helyi kezelésére használom, de erre a teafaolajat sokkal jobban szeretem. A szúnyogokat is próbálom távol tartani vele, de erre még nem jöttem rá, hogy tényleg hat-e ezen a területen. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

szilvia.bano

2015. december 10.

Sose jutott eszembe, hogy ezeket az olajakat értékeljem, pedig sok év óta vannak itthon. Ehhez nem is tudok többet hozzászólni, szeretjük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

Zellerlevel

2015. december 8.

Nagyon jó illata van, és jó minőségű, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

Nagyon jó illata van, és jó minőségű, szeretem.

Edina1015

2015. október 2.

Nagyon szeretem, régóta esténként párologtatunk vele, nagyon szeretek az illatában elaludni, amit napközben is lehet érezni a lakásban. Karácsonyi időszakban párologtatok csak mással.
Itt olvasom, milyen sok más dologra lehet még használni, ki fogom próbálni őket ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 2.

Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil

További info az összetevőről a KM-blogon >>