Aromax

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: camillea, Módosítva: 2012. február 22.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

A levendulaolaj az aromaterápia gyöngyszeme, egyike a legsokoldalúbban felhasznált illóolajoknak. Azon kevés illóolaj egyike, amely hígítatlanul is bőrre kenhető. A valódi levendulaolaj nyugtató, ellazulást elősegítő, vérnyomáscsökkentő, fájdalomcsillapító és antimikrobiális főbb hatásokkal rendelkezik.

Gyulladáscsökkentő tulajdonságának köszönhetően elősegíti a sebek gyors és hegesedés nélküli gyógyulását. Fertőtlenítő hatása miatt pattanások, fertőzések, csípések kezelésére használják. Kisebb égési sérüléseket, leforrázott helyeket bekenve vele csökkenti a fájdalmat, az elfertőződés veszélyét, gyorsítja a gyógyulás folyamatát.

Javasolt alkalmazás: párologtatásra, légfrissítésre, ellazulást elősegítő aromafürdő készítéséhez, rovarcsípés kezelésére, arc- és nyak ápolására-kedvezően hat a faggyúmirigyek működésére, testápoló olaj készítéséhez.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

szilvia.bano

2015. december 10.

Sose jutott eszembe, hogy ezeket az olajakat értékeljem, pedig sok év óta vannak itthon. Ehhez nem is tudok többet hozzászólni, szeretjük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 10.

Zellerlevel

2015. december 8.

Nagyon jó illata van, és jó minőségű, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 8.

Nagyon jó illata van, és jó minőségű, szeretem.

Edina1015

2015. október 2.

Nagyon szeretem, régóta esténként párologtatunk vele, nagyon szeretek az illatában elaludni, amit napközben is lehet érezni a lakásban. Karácsonyi időszakban párologtatok csak mással.
Itt olvasom, milyen sok más dologra lehet még használni, ki fogom próbálni őket ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 2.

ava

2015. augusztus 8.

nagyon szeretem az illatát ,teszek az öblítőhöz ,illatosításra ,tisztított vízbe téve lègfrissítőnek ,toniknak ,felmosóvízbe,van levendulás arcradírom,vattakorongra csepegtetve áttörlöm az arcom és nyugtató,gyulladást lehúzó hatásat tapasztaltam annak ellenére,hogy paula véleménye lehúzó a levenduláról, sokaknak bevált arcápolàsra is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

beautybeauty

2015. április 20.

Az illata isteni, de sajnos pattanások ellen nem jött be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 20.

Az illata isteni, de sajnos pattanások ellen nem jött be.

Kriszta01

2015. március 17.

Bár ennél a márkánál olcsóbban is lehet illóolajokat venni, eredetileg énis egy olcsóbb, de jó minőségűt szerettem volna, de mivel a boltban csak ez volt ezt vettem. Egyszer használtam eddig arcgőzöléshez a vízbe cseppentve 3 cseppet. Bár évek óta minden héten gőzölök és nagytisztítom az arcom, amitől mindig másnap sokkal szebb is lesz, de ezt az olajat felhasználva... hát úristen gyönyörű lett :D A homlokom eszméletlen sima lett, azóta egy pattanás se jött elő, gyönyörű szép letisztult a bőröm.

Csak ajánlani tudom, és nem sajnálom egyáltalán, hogy a drágábbikat vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 17.

Csak ajánlani tudom, és nem sajnálom egyáltalán, hogy a drágábbikat vettem meg.

Szofie

2015. január 25.

A faggyúmirigyeim kordában tartására kezdtem használni ezt az olajat. Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Már régóta használom és aminek a legjobban örülök, hogy menzesz tájékán nem ver ki a ragya!!! Szóval szuper!! Az illatát meg mindig is szerettem... :) Még azt hozzátenném, hogy nekem jobban bevált, mint a teafaolaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 25.

levendulalány

2014. október 7.

Alap olaj nálunk is, nagyon szeretem. Minden nap használom, a párnákra fújom elalvás előtt. Nagyon jó minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 7.

-Juti-

2014. augusztus 20.

Első illóolajaim egyike, alapdarab nálunk. Párologtatáshoz, gyerekek fürdővizébe, sőt, még a kocsiban lévő kis levendulazacskó illatának felfrissítésére is használjuk. Mindenki szereti, finom, megnyugtató, természetes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

natasa

2014. augusztus 3.

Hasznos kis olaj. Használtam már:
- kozmetikumokba keverve,(gyulladáscsökkentő, fertőtlenítő hatása miatt)
- izomhúzódásra (nyak, derék) bedörzsölve: lazít, gyorsítja a gyógyulást,
- illetve korábban próbáltam az ecetes ruhaöblítéshez, arra is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 3.

Hasznos kis olaj. Használtam már:
- kozmetikumokba keverve,(gyulladáscsökkentő, fertőtlenítő hatása miatt)
- izomhúzódásra (nyak, derék) bedörzsölve: lazít, gyorsítja a gyógyulást,
- illetve korábban próbáltam az ecetes ruhaöblítéshez, arra is jó.

Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil

További info az összetevőről a KM-blogon >>