Aromax

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: camillea, Módosítva: 2012. február 22.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

A levendulaolaj az aromaterápia gyöngyszeme, egyike a legsokoldalúbban felhasznált illóolajoknak. Azon kevés illóolaj egyike, amely hígítatlanul is bőrre kenhető. A valódi levendulaolaj nyugtató, ellazulást elősegítő, vérnyomáscsökkentő, fájdalomcsillapító és antimikrobiális főbb hatásokkal rendelkezik.

Gyulladáscsökkentő tulajdonságának köszönhetően elősegíti a sebek gyors és hegesedés nélküli gyógyulását. Fertőtlenítő hatása miatt pattanások, fertőzések, csípések kezelésére használják. Kisebb égési sérüléseket, leforrázott helyeket bekenve vele csökkenti a fájdalmat, az elfertőződés veszélyét, gyorsítja a gyógyulás folyamatát.

Javasolt alkalmazás: párologtatásra, légfrissítésre, ellazulást elősegítő aromafürdő készítéséhez, rovarcsípés kezelésére, arc- és nyak ápolására-kedvezően hat a faggyúmirigyek működésére, testápoló olaj készítéséhez.

ava

2015. augusztus 8.

nagyon szeretem az illatát ,teszek az öblítőhöz ,illatosításra ,tisztított vízbe téve lègfrissítőnek ,toniknak ,felmosóvízbe,van levendulás arcradírom,vattakorongra csepegtetve áttörlöm az arcom és nyugtató,gyulladást lehúzó hatásat tapasztaltam annak ellenére,hogy paula véleménye lehúzó a levenduláról, sokaknak bevált arcápolàsra is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

beautybeauty

2015. április 20.

Az illata isteni, de sajnos pattanások ellen nem jött be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 20.

Az illata isteni, de sajnos pattanások ellen nem jött be.

Kriszta01

2015. március 17.

Bár ennél a márkánál olcsóbban is lehet illóolajokat venni, eredetileg énis egy olcsóbb, de jó minőségűt szerettem volna, de mivel a boltban csak ez volt ezt vettem. Egyszer használtam eddig arcgőzöléshez a vízbe cseppentve 3 cseppet. Bár évek óta minden héten gőzölök és nagytisztítom az arcom, amitől mindig másnap sokkal szebb is lesz, de ezt az olajat felhasználva... hát úristen gyönyörű lett :D A homlokom eszméletlen sima lett, azóta egy pattanás se jött elő, gyönyörű szép letisztult a bőröm.

Csak ajánlani tudom, és nem sajnálom egyáltalán, hogy a drágábbikat vettem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 17.

Csak ajánlani tudom, és nem sajnálom egyáltalán, hogy a drágábbikat vettem meg.

Szofie

2015. január 25.

A faggyúmirigyeim kordában tartására kezdtem használni ezt az olajat. Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Már régóta használom és aminek a legjobban örülök, hogy menzesz tájékán nem ver ki a ragya!!! Szóval szuper!! Az illatát meg mindig is szerettem... :) Még azt hozzátenném, hogy nekem jobban bevált, mint a teafaolaj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 25.

levendulalány

2014. október 7.

Alap olaj nálunk is, nagyon szeretem. Minden nap használom, a párnákra fújom elalvás előtt. Nagyon jó minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 7.

-Juti-

2014. augusztus 20.

Első illóolajaim egyike, alapdarab nálunk. Párologtatáshoz, gyerekek fürdővizébe, sőt, még a kocsiban lévő kis levendulazacskó illatának felfrissítésére is használjuk. Mindenki szereti, finom, megnyugtató, természetes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

natasa

2014. augusztus 3.

Hasznos kis olaj. Használtam már:
- kozmetikumokba keverve,(gyulladáscsökkentő, fertőtlenítő hatása miatt)
- izomhúzódásra (nyak, derék) bedörzsölve: lazít, gyorsítja a gyógyulást,
- illetve korábban próbáltam az ecetes ruhaöblítéshez, arra is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. augusztus 3.

Hasznos kis olaj. Használtam már:
- kozmetikumokba keverve,(gyulladáscsökkentő, fertőtlenítő hatása miatt)
- izomhúzódásra (nyak, derék) bedörzsölve: lazít, gyorsítja a gyógyulást,
- illetve korábban próbáltam az ecetes ruhaöblítéshez, arra is jó.

danikafazik

2014. július 8.

párnára csepegtetve nagyon hatásosan segíti az elalvást (:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.

párnára csepegtetve nagyon hatásosan segíti az elalvást (:

AnnaPanka

2014. július 8.

Pár napja vettem, az arcomra használom, mert eléggé pattanásos, mitesszeres vagyok. Már nagyon sok mindent használtam rájuk, de mivel hormonális problémák miatt vannak, ezért igazából bármilyen méregdrága csodakencét kenhetek rájuk, max mérsékelten tudnak segíteni. Ez a levendula használt szerintem eddig a legtöbbet. Magát a pattanást 1-2 nap alatt elmulasztja, pedig nekem nagyon nehezen múlnak, és tényleg halványítja is az egyéb hibákat (foltok, ilyesmik). Nekem nagyon tetszik, sokkal jobban bejött, mint a teafaolaj, úgyhogy állandó tag lesz itthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 8.

freedomprincess22

2014. június 18.

Én ezt használom, az arcpermetembe és nem csillog az arcom. Valóban faggyútermelés szabályzó és hígítatlan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil

További info az összetevőről a KM-blogon >>