Aromax

Ár:   999 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: camillea, Módosítva: 2012. február 22.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

A levendulaolaj az aromaterápia gyöngyszeme, egyike a legsokoldalúbban felhasznált illóolajoknak. Azon kevés illóolaj egyike, amely hígítatlanul is bőrre kenhető. A valódi levendulaolaj nyugtató, ellazulást elősegítő, vérnyomáscsökkentő, fájdalomcsillapító és antimikrobiális főbb hatásokkal rendelkezik.

Gyulladáscsökkentő tulajdonságának köszönhetően elősegíti a sebek gyors és hegesedés nélküli gyógyulását. Fertőtlenítő hatása miatt pattanások, fertőzések, csípések kezelésére használják. Kisebb égési sérüléseket, leforrázott helyeket bekenve vele csökkenti a fájdalmat, az elfertőződés veszélyét, gyorsítja a gyógyulás folyamatát.

Javasolt alkalmazás: párologtatásra, légfrissítésre, ellazulást elősegítő aromafürdő készítéséhez, rovarcsípés kezelésére, arc- és nyak ápolására-kedvezően hat a faggyúmirigyek működésére, testápoló olaj készítéséhez.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

bandita

2012. április 7.

A levendulaolaj finom illatánál nem is kell több az elalváshoz. Légfrissítőként használom, permetező flakonban, vízzel erősen hígítva. A ruhásszekrényemben is működik, párologva űzi a molyokat. A termék nagyon sokoldalúan használható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. április 7.

stilusnaplo

2012. február 22.

Én hajpakolásba szoktam keverni. Az illatát nem szeretem, csak elviselem, de a hatás a lényeg :) Párologtatásra használom időnként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 22.

camillea

2012. február 14.

Nagyon szeretem, pattanásokra teszek belőle keveset, vagy Aloe Vera gélbe csepegtetem -- nyugtatja, gyógyítja a bőrt. Nem szabad belőle sokat használni, egy-két csepp elegendő, ha hígítatlanul tesszük a bőrfelületre. Utána levendulateát iszom lefekvés előtt, így könnyen megy az alvás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 14.

Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil

További info az összetevőről a KM-blogon >>