Aromax

Ár:   1100 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2012. július 10.

Lelőhely:   bioboltok, drogériák, online
Kategória:   Egyéb

Javasolt alkalmazás: párologtatásra, aromafürdő, bedörzsölő olaj készítéséhez, hajápolásra.Más illóolajokkal és növényi kivonatokkal együtt fontos alkotórésze lehet például az akne és egyéb bőrbántalmak kezelésére szánt készítményeknek, bőrvörösítő (a bőr és a bőr alatti szövetek vérkeringését fokozó, bőrhőmérsékletet emelő).

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

k_noemi

2022. május 30.

Kicsivel több mint 1 hónapja használom hasonlóan, mint az elöttem szólók (samponba csepegtetve). Nekem személy szerint, ennyi idő alatt is látványosan sokat segített a hajhulláson.
Az illatát hamar meg lehet szokni. Szép fényes, és puha lesz tőle a haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 30.

Az illatát hamar meg lehet szokni. Szép fényes, és puha lesz tőle a haj.

krsztmlnr

2022. március 29.

2022.03.29.
Tegnap reggel volt a soron következő hajmosásom. Így homeoffice időszakban úgy vagyok vele, hogy feleslegesen nem stresszelem a hajam, ezért a heti 1 hajmosással is még igényes tudok maradni. És! Sokkal kevésbé zsírosodott a hajam ezzel és a samponnal. Eddig 5 csillag. Folytatom az updatet majd.

2022.03.21.
Az itteni és egyéb tanácsokra megvettem tegnap postcovid hajhullásra. A mai reggeli hajmosáshoz használtam 5 cseppet egy kis ricinus és babydream hajsampon mellé. Az illata nekem nem tetszik így töményen, viszont én sokféle balzsamot használok utána, így frissen mosott hajjal inkább illatként hat és szerencsére nem olyan vészes már.
Jövök majd update-tel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. március 29.

2022.03.29.

2022.03.21.
Jövök majd update-tel.

sonmaat

2022. március 2.

Hajhullásra, illetve fokozottabb zsírosodás miatt vettem. Samponba csepegtetek kb 5 cseppet. Szerintem mindkét problémán segített. A hajam láthatóan kevésbé hullik és már elég 1 nappal később hajat mosnom a szokásoshoz képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 2.

canaille

2021. március 8.

Nagyon szeretem. A hajam tömege átlagosnak mondható, egészséges is, de szerettem volna egy kicsit "tuningolni" rajta, valamint az örökös hátra-copfozás miatt egy kicsit megritkult a jobb és bal halántékom felett. Heti kétszer használom kb 10 ek. ricinus olajhoz keverek 6 cseppet, majd ezt a keveréket 2 órára a fejbőrömbe masszírozom és rajtahagyom (home office-ban ez nem probléma ugye, egyébként elég macerás lenne :D ). Ezt csinálom már 2 hónapja, már el is felejtettem szinte a miértjét, viszont az elmúlt 2 hétben 5 különböző embertől kaptam bókot, hogy milyen szép a hajam és mennyivel dúsabbnak tűnik...wow. :D.
Ezért megéri "pizza-öntet-szagúnak" lenni pár órára :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 8.

Ezért megéri "pizza-öntet-szagúnak" lenni pár órára :D

Mercury91

2021. február 21.

Hajpakolásba keverve használom. Innentől nem lehet tudni, hogy a kókuszolaj, a ricinusolaj vagy ez, vagy mindhárom együtt hatásos, de mindegy is. Sokkal gyorsabban nő a hajam, mióta 1x egy héten ráteszem ezt a hajpakolást. Kb. 1 hónapja használom csak, ezalatt általában 1 centit nőtt a hajam, ez most duplája, a lenövésen követem. Hátrány, hogy pont emiatt gyakrabban kell festeni, de valamit valamiért ugye...Fellelhető a neten egy tanulmány, eszerint kísérletben ugyanolyan hatásos volt a rozmaringolaj hajhullás ellen és hajnövekedés gyorsítására, mint a méregdrága és mistanában nagyon divatos minoxidil. Ráadásul ennek nincs mellékhatása, mint a minoxidilnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 21.

bleauwsy

2020. szeptember 24.

Gondoltam kipróbálom az itteni vélemények alapján, mert csomókban hullik a hajam. Talán nem árthat... 2x bedörzsöltem a kopaszodó részre, 2x pedig hajmosáskor alkalmaztam, ami ugye nem sok alkalom, de idáig úgy néz ki, hogy hatásos. A 2. hajmosás után feleannyi haj hullott ki kb, ami nálam már szembetűnő. Idáig biztató a hatása. A továbbiakról még beszámolok.

Fél év múlva:
A korábban beszámolt nagymértékű hajhullásomat megszüntette. Minden mosáshoz használtam hajszeszhez hozzáöntve, hajsamponba és hajmosás előtti éjszaka a kopaszodó foltomat is kenegettem vele. A hajam gyorsabban nőtt, a lenövések sokkal gyorsabban gyarapodtak, viszont a kopaszodó foltom progresszióját sajnos nem tudta megállítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. szeptember 24.

Fél év múlva:

esiorsi

2020. június 17.

Nagyon szeretem, a hajamra használom, pakolásba keverve, borsmentaval és levendulaval egyutt. Rengeteg a babahajam. Az meg hogy valaki 3 használat után nem lát eredményt.. Mintha edzotermet hagynám ott hogy ez a 3 edzés nem latszodott meg hagyjuk a francba. KITARTÁS KITARTÁS ennyi a kulcs (és az olajok. Sok sok hidegen sajtolt olaj)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

Liara0826

2020. március 13.

Már több hónapja használom a samponomba csepegtetve vagy mosás előtti ricinusos hajpakolásba és még mindig nagyon sok van benne. Én hajerősítőnek vettem, olvastam hogy serkenti a keringést ezért ajánlják hajhullásra. Hormonális probléma miatt a normálisnál egy picit jobban hullott a hajam de már mérséklődött és gyorsabban is nő. Amit olvastam viszont nem arra vettem, hogy a gyorsan zsírosodó hajra is jó. Meglepődve láttam, hogy eleinte 5 napra, majd egy hétre ki tudtam tolni a hajmosást.
Viszont ami nekem fontos volt, hogy natúr samponba csepegtessem azt a 4-5 cseppet és én is féltem a szárító hatásától, így én csak a fejbőrt mosom vele, koncentrálta a hosszát nem. Elég az a hab ami mosáskor rákerül és így nekem nem szárítja a hajam, de hajbalzsam egyébként is ajánlott mosások után.
Mindenkinek ajánlom próbára akinek hullik a haja, gyorsan zsírosodik vagy csak erősíteni szeretné. Megéri!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 13.

Brigi193

2019. július 22.

Eddig a 3 hajmosasnál használom a samponomba teszek 4 cseppet , az első kettő után éreztem, hogy a hajvégeimet nagyon szárítja de a fejbőröm tiszta, kellemes tapintású, a 3. Alkalommal hajmosás előtt egy argán olajos pakolás tettem fel azt hagytam rajta és utána mostam meg, így azt mondom hogy tökéletesen bevált nem érzem származnak a hajvégeimet, remelem, hogy nőni is kezd a hajam tőle. Nekem a hajmosást nem csusztatta el ugyanúgy a 4. Napon mosom meg a hajamat, de az illata tényleg nagyon kellemes gyógynövényes és frissítő. A kiszerelés nagyon gazdaságos a 3. Alkalommal is olyan mintha nem is használtam volna belőle.
Ha elfogy jövök az updatel. ☺️☺️

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

Ha elfogy jövök az updatel. ☺️☺️

Klaudia1994

2019. június 14.

Véletlenül bukkantam rá egy cikkre, amiben bőszen méltatták a rozmaringolaj hajra gyakorolt hatásait. Mivel megszállottja vagyok a hajnövesztésnek, és a hajápolásnak, így nekem is ki kellett próbálnom. Tegnap tettem a samponomba először pár cseppet, így később jövök majd az UPDATE-tel, addig is bízom benne, hogy én is csatlakozhatok az egybehangzó jó véleményekhez. :)

UPDATE: Érdekes módon nem történt olyan "csoda" amire vártam, vagy amilyen tapasztalatokat olvastam. Igaz, hogy 3 hajmosáshoz használtam csak, de abbahagytam, mert nem pont hogy zsírosította a hajam. Elképzelhető, hogy sokat tettem, még próbálkoznom kell. Leálltam vele, de lehet, hogy újrakezdem, és kitartok, hátha. Mindenesetre nem húzom le, az illata isteni, és még bármi lehet :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.